Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Contents COA-PEEL 3000 ile Etkili ve Pürüzsüz Cilt Yenileme.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Contents COA-PEEL 3000 ile Etkili ve Pürüzsüz Cilt Yenileme."— Sunum transkripti:

1 Contents COA-PEEL 3000 ile Etkili ve Pürüzsüz Cilt Yenileme

2  Ⅰ. Stratum Corneum hakkında  Ⅱ. Cildin yeniden yapılandırılmasında 3 yöntem  Ⅲ. Mikrodermabrazyon nedir?  Ⅳ. COA-PEEL 3000 hakkında  Ⅴ. COA-PEEL 3000 bakımı İ ç i n d e k i l e r

3 Ⅰ. Stratum Corneum hakkında Sıkıca paketlenmiş hücreler, Cilt bariyerimiz, ölü cilt hücreleri. (10~15 ㎛ ) Cildin yenilenme periyodu 28 gündür. Ancak çevre kirliliği ve stres gibi modern hayat koşullarından dolayı bu sürede düzensizlikler yaşanmaktadır.

4 Stratum Corneum'un oluşumu (boynuzsu tabaka) Stratum corneum Stratum lucidum Stratum grannulosum Stratum spinosum Stratum basale Dermis Stratum corneum Hipo-dermis 14 gun 28 gun Ⅰ. Stratum Corneum hakkında

5 Ⅱ. Cildin yeniden yapılandırılmasında 3 yöntem Cilt bakımı ihtiyacının nedenleri : ➢ Fazla su kaybı. ➢ Cildin dış tabakasının donuk ve yaşlı görünmesi. ➢ İyi ve genç bir görünüm arzusu. ➢ Öğle tatili zamanında 30-45 dakikalık ➢ peeling imkanı.

6 Ⅱ. Cildin yeniden yapılandırılmasında 3 yöntem MİKRODERMABRAZYON - Cilt yenilemedeki en yeni, en popüler ve en heyecan verici uygulama. - Kullanım endikasyonları: Aktinik Keratoz, Kırışıklıklar, Siyah Noktalar, Fibroelastosis, Adenomatosis, Renk Açılması, Epidermal Nevus, Syringoma, Kahverengi lekeler, Bowen Hastalığı, Bazal Hücre Karsinoması. - Kristal ve Alüminyum Oksit Kristal Dermabrazyon.

7 Ⅱ. Cildin yeniden yapılandırılmasında 3 yöntem Çok derin kırışıklıklar ve skarlar için etkisiz. (yüzeysel ablasyon) Basit ve hızlı uygulama, en az risk, hızlı iyileşme. Mikro- dermabra zyon Bakım sonrası sürekli kızarıklık ve pigmentasyon. Minör yüz kusurları için etkili bakım. Göz çevresi(yanaklar ve ağız) kırışıklıkları. Laser Peeling Porların boyutunu değiştirmez,cilt sarkmasını artırır. Derin skarlaşmayı engeller. Birkaç bakım gerekir. Maddelere göre yüzeysel, orta-derinlikte ve derin peeling mevcuttur. Kimyasal Peeling Zayıf yanıGüçlü yanı

8 Ⅲ. Mikrodermabrazyon nedir? Alüminyum oksit kristalleri,sodyum bikarbonat,tuz ve mısır koçanı granülleri püskürtülür, ölü hücreler giderilir. Dermisin bazal tabakasında yeni hücrelerin üretimini tetikler ve kolajen ağın oluşumunu uyarır. Güneş ve yaşlanma etkilerine maruz kalmış yüz derisinin onarımına yardımcıdır.

9 Kristal Mikrodermabrazyon Yenilikçi kozmetik prosedür. Steril mikrokristaller cilde püskürtülür. Ölü cilt hücreleri ve mikrokristaller vakum emmesi kullanılarak toplanır. Ⅲ. Mikrodermabrazyon nedir?

10 Aluminyum Oksit Kristali Cerrahi ve tahriş edici olmayan prosedür. Zımpara parçacıklarının akışını kontrol eden nazik bir emme ile cildi el aparatına iter. Parçacıkların akış oranı ve vakum emme basıncı, cilde çarpan parçacık miktarını kontrol eder. Ⅲ. Mikrodermabrazyon nedir?

11 Su Jet Peel Basit ve etkili yüzeysel peeling. Basınçlı oksijenin kullanılmasıyla sıvı ajan (tuz) hızlandırılır ve eksfoliasyon yapıcı bir etki elde edilir. Hijyenik işleyiş. Daha iyi bir etki için başka bir solusyon(madde) kullanılır. Ⅲ. Mikrodermabrazyon nedir?

12 Ⅳ. Mikrodermabrazyon nedir? Mikrodermabrazyonun özellikleri Hızlı iyileşme süreci Anestezi yok Tüm cilt tip ve renklerine uygunluğu Hassas ciltlerde dahi tedavi olanağı İyi bir elastikiyet sağlamasıAcısız ve rahat Kısa aralıklarla tekrar

13 Ⅲ.COA-PEEL 3000 Kristal Mikrodermabrazyon Elmas Abrazyon Su Jet Peel

14 Ⅲ.COA-PEEL 3000 Kimler uygulatabilir? Akne izleri, yaşlılık lekeleri, ince çizgiler ve kaz ayağıçizgilerinden yakınan kişiler. Olgun cilt veya aşırı güneşe maruz kalmış ciltler. Hassas cilt tipleri. Yoğun günler yaşayan kişiler.

15 Ⅲ. COA-PEEL 3000 Yok Kristalde n daha az Çok az Acı Özellikle ağız çevresindeki kırışıklıklar. Su jet peel Hassas cilt, boyun bölgesi, nazik bölümler. Elmas peel Derin iz ve kırışıklıklar. (yoğun ve derin) Minimum risk, Zamandan tasarruf Kristal peel Uygulama bölgesi Benzer Müşterinizin cilt durumuna göre en iyi peeling yöntemini seçiniz.

16 Ⅲ. COA-PEEL 3000 COA-PEEL' in üstün avantajları 3 sistem tek cihazda.(Müşteri memnuniyeti) Ürün çeşitliliği (sofistike dizayn) Mikroçip ile oto kontrol sistemi Otomatik temizleme fonksiyonu Dijital monitör Bir çok çeşit filtreleme sistemi Güçlü ve sessiz motor

17 Treatment Guide Ⅳ. COA-PEEL 3000 Bakımı Bakım rehberi Uygun bakım süresi: (yüz) 30~ 40 dk (boyun) 20 dk 1 hafta arayla 4-5 kez 2 hafta arayla 4~ 5 kez Sonuçları korumak için : 1 ay arayla 1~2 kez Önlem : Aşırı egzersiz, sauna ve “AHA” içeren scrubların kullanımı sınırlıdır.


"Contents COA-PEEL 3000 ile Etkili ve Pürüzsüz Cilt Yenileme." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları