Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Allgrow. Her koşulda her toprak için uygundur. Suda çözünebilir. Enzim – vitamin ve aminoasit İzelement NPK. canlı yeşil alg.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Allgrow. Her koşulda her toprak için uygundur. Suda çözünebilir. Enzim – vitamin ve aminoasit İzelement NPK. canlı yeşil alg."— Sunum transkripti:

1 Allgrow

2 Her koşulda her toprak için uygundur. Suda çözünebilir. Enzim – vitamin ve aminoasit İzelement NPK. canlı yeşil alg

3 TARİHÇESİ  20 yıllık bir araştırma döneminden geçmiştir.  Üretimi 12 yıldır düzenli şekilde devam etmektedir.

4  İzelement NPK. enzim ve vitamin canlı yeşil alg  Bu enzimlerden bazıları Auxin ve Cytokininleri  Yoğun bir geliştirme, araştırma süresince uzun testlerden geçmiştir

5 Allgrow NEDİR?  İçerisinde mikro grubuna ait enzim ve vitaminler barındırır.  Auxin ve Cytokininleri içerir.  Kök sistemini geliştiren daha etkili bir ürün besleyicisidir.  Bitki için gerekli besinlerin taşınmasını hızlandırır.  Buna ek olarak Allgrow ürünü güçlendirici Mikro elementleri canlı yeşil alg içermektedir.  Yapraktan ve topraktan uygulama yapılabilir. Mikro elementlerden canlı yeşil alg’den oluşan bitki besini; çiçekli ve yeşil bitkiler, tohumlar, sebzeler ve meyvelere damlama sulama ve yapraktan uygulanır.

6 Allgrow TEKHNOLOJİSİ - CYTOKININLER  Meyve ve tohumda depolanır.  Köklerde üretilir.  Bitkide sürgün oluşumunu teşvik ederek çiçek ve meyve tutumunu arttırır.  Bitki bünyesindeki besinlerin Ksilem iletim demetlerinde taşınımını arttırır.  Bitkinin yaşlanmasını engeller.

7 Allgrow TEKNOLOJİ - AUXIN  Köklerde depolanır.  Normal biçimde sürgünlerde de üretilir.  Kök gelişimini teşvik eder.  Bitki bünyesindeki besinlerin Floem iletim demetlerinde taşınımını arttırır.

8 Cytokininler Daha çok sürgün Auxin Güçlü bir kök gelişimi CYTOKININLER VE AUXIN DENGESİ

9 Allgrow ETKİLERİ Kullanıcı (çiftci) için  Daha gelişmiş kök sistemi  Bitkilerde hızlı büyüme  Daha büyük bitki ve daha büyük meyve  Daha çok ürün  Mantari hastalıkları engellemektedir.  Çiftçinin kazancını daha da arttırır.

10 Allgrow ÜRETİMİ  ENZİM  Temel besin minarelleri  VİTAMİNLER  Canlı Yeşil Alg  Mikrobiyal Organik Gübre

11 PAZARLAMA STRATEJİSİ  Kullanım Alanları?  Sonuçlardaki değişim?  Pozisyon alma?


"Allgrow. Her koşulda her toprak için uygundur. Suda çözünebilir. Enzim – vitamin ve aminoasit İzelement NPK. canlı yeşil alg." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları