Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

HER ÇOCUĞUN HER ÇOCUĞUN BİR KORUYUCU MELEĞİ VARDIR BİR KORUYUCU MELEĞİ VARDIR

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "HER ÇOCUĞUN HER ÇOCUĞUN BİR KORUYUCU MELEĞİ VARDIR BİR KORUYUCU MELEĞİ VARDIR"— Sunum transkripti:

1

2 HER ÇOCUĞUN HER ÇOCUĞUN BİR KORUYUCU MELEĞİ VARDIR BİR KORUYUCU MELEĞİ VARDIR sevgi.anne@mynet.com sevgi.anne@mynet.com

3 Dünyaya gelme hazırlıklarının tamamlandığını öğrenen bebek, TANRI’ya sorar: “TANRIM beni dünyaya göndereceğini söylediler. Fakat ben o kadar küçük ve güçsüzüm ki, orada nasıl yaşayacağım ?...” Dünyaya gelme hazırlıklarının tamamlandığını öğrenen bebek, TANRI’ya sorar: “TANRIM beni dünyaya göndereceğini söylediler. Fakat ben o kadar küçük ve güçsüzüm ki, orada nasıl yaşayacağım ?...” “TÜM MELEKLERİN ARASINDAN BİR MELEK DE SENİN İÇİN SEÇTİM. O, DÜNYADA SENİ BEKLİYOR OLACAK. VE DAİMA KORUYACAK...” “TÜM MELEKLERİN ARASINDAN BİR MELEK DE SENİN İÇİN SEÇTİM. O, DÜNYADA SENİ BEKLİYOR OLACAK. VE DAİMA KORUYACAK...” TANRI, doğmak üzere olan bebeğe gülümser:

4 “MELEĞİN SANA HER GÜN NİNNİ SÖYLEYECEK, GÜLÜMSEYECEK, ACIKTIĞINDA KARNINI DOYURACAK, UYKUN GELDİĞİNDE UYUTACAK... SEN, ONUN SEVGİSİNİ HER AN HİSSEDEREK BÜYÜYECEK VE MUTLU OLACAKSIN...” “MELEĞİN SANA HER GÜN NİNNİ SÖYLEYECEK, GÜLÜMSEYECEK, ACIKTIĞINDA KARNINI DOYURACAK, UYKUN GELDİĞİNDE UYUTACAK... SEN, ONUN SEVGİSİNİ HER AN HİSSEDEREK BÜYÜYECEK VE MUTLU OLACAKSIN...”

5 Bebek yine sorar: “Peki insanlar bana bir şey söylediklerinde, ben onları nasıl anlayabileceğim ?... Dillerini bilmiyorum ki.....” Bebek yine sorar: “Peki insanlar bana bir şey söylediklerinde, ben onları nasıl anlayabileceğim ?... Dillerini bilmiyorum ki.....” “TÜM VARLIĞINLA MELEĞİNE GÜVENEBİLİRSİN... ANLAMADIĞIN HER ŞEYİ O SANA ANLATACAKTIR. O SENİ YAŞAMI PAHASINA BİLE OLSA, HEP KORUYACAKTIR...” “TÜM VARLIĞINLA MELEĞİNE GÜVENEBİLİRSİN... ANLAMADIĞIN HER ŞEYİ O SANA ANLATACAKTIR. O SENİ YAŞAMI PAHASINA BİLE OLSA, HEP KORUYACAKTIR...” TANRI bebeği yine cesaretlendirir:

6 O sırada uzaktan sesler gelmeye başlar... DÜNYA’nın sesleri...................... O sırada uzaktan sesler gelmeye başlar... DÜNYA’nın sesleri...................... “TANRIM, sormayı unuttum... MELEĞİMİN adını hemen söyler misin ?...” “TANRIM, sormayı unuttum... MELEĞİMİN adını hemen söyler misin ?...” Bebek, doğmak üzere olduğunu anlar ve çabucak bir soru daha sorar: Bebek, doğmak üzere olduğunu anlar ve çabucak bir soru daha sorar: “MELEĞİNİN ADI ÖNEMLİ DEĞİL ! SEN ONA NASIL OLSA “ANNE” DİYECEKSİN BEBEK !...” “MELEĞİNİN ADI ÖNEMLİ DEĞİL ! SEN ONA NASIL OLSA “ANNE” DİYECEKSİN BEBEK !...”

7 sevgi.anne@mynet.com sevgi.anne@mynet.com


"HER ÇOCUĞUN HER ÇOCUĞUN BİR KORUYUCU MELEĞİ VARDIR BİR KORUYUCU MELEĞİ VARDIR" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları