Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Deloitte Danışmanlık A.Ş.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Deloitte Danışmanlık A.Ş."— Sunum transkripti:

1 Deloitte Danışmanlık A.Ş.
Ayşe TURUNÇ Sema GEDİK

2 Firma hakkında Deloitte tarihinde William Welch Deloitte tarafından Londra’da muhasebe ofisi olarak kurulmuştur. 1989 yılında Touche Ross Firması ile birleşerek Deloitte & Touche firması olmuştur yılından itibaren ise Deloitte Danışman Firması olarak hizmet vermektedir. Bugün 150 den fazla ülkede çalışanı olan dünyada üçüncü büyük global danışman firmadır.

3 Vizyon “ İtibarımız, kültürümüz ve farklılığımız nedeniyle, dünyanın imrenilen yeteneklerinin birinci tercihi olmak,” “Tüm Pazar segmentlerinde geniş kapsamlı, derin ve dünya standartlarında hizmet yelpazesi nedeniyle birinci tercih olmak”

4 Organizasyon Şeması

5 Deloitte Turkiye 1986 yılından beri Türkiye’de hizmet vermekte olan Deloitte firması bugün İstanbul, Ankara ve İzmir’de 1000 kişilik ekibi ile Denetim Hizmetleri Gümrük ve Dış Ticaret Danışmanlığı Kurumsal Finansman Kurumsal Risk Hizmetleri Vergi ve Mali Mevzuat Hizmetleri Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri Yönetim Destek (Outsourcing) Hizmetleri vermektedir.

6 Hizmet Verilen Sektörler
Deloitte Türkiye, aşağıda yer almakta olan sektörlerde müşterilerine alacakları stratejik kararlarda bilgi ve uzmanlığı ile katkıda bulunmakta, onlara karmaşık konu ve sorunlarını çözmekte yardımcı olmaktadır. Enerji ve Doğal Kaynaklar Finansal Hizmetler Havacılık ve Ulaştırma Hizmetleri İnşaat ve Gayrimenkul Kamu Sektörü Sağlık ve İlaç Endüstrisi Teknoloji medya ve Telekomünikasyon Tüketim Üretim

7 Çalışan, Kurum Kültürü ve Organizasyon
Şirketin dört temel fonksiyona bölünmüş dikey bir yapıya sahip olduğu; Kurum kültürünü çalışan kişilerin oluşturduğu; Çalışanların iyi iletişim becerilerine sahip, yaşam ve özel hayat dengesini kuran, esnek bir çalışma ortamına sahip oldukları; Personelin gelişimin desteklendiği ; Toplantıların informal olarak yapıldığı, çalışanların şirkete bağlı oldukları belirtilmektedir.

8 Çalışan, Kurum Kültürü ve Organizasyon
ut-deloitte-malta/leadership-and- governance/organisation-structure/index.htm

9 TEŞEKKUR EDERİZ


"Deloitte Danışmanlık A.Ş." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları