Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

SLAYT GEÇİŞLERİ İÇİN… LÜTFEN TIKLAYINIZ… SLAYTI MUTLAKA SESLİ İZLEYİNİZ… İYİ SEYİRLER… Sesli İzleyiniz.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "SLAYT GEÇİŞLERİ İÇİN… LÜTFEN TIKLAYINIZ… SLAYTI MUTLAKA SESLİ İZLEYİNİZ… İYİ SEYİRLER… Sesli İzleyiniz."— Sunum transkripti:

1

2 SLAYT GEÇİŞLERİ İÇİN… LÜTFEN TIKLAYINIZ… SLAYTI MUTLAKA SESLİ İZLEYİNİZ… İYİ SEYİRLER… Sesli İzleyiniz

3

4 Avukat, müvekkiline telgraf çekti: "Başınız sağolsun. Karınızın gömülmesini mı, mumyalanmasını mı, yoksa yakılmasını mı sağlayalım?" Ertesi gün cevap geldi: Emin olmak için üçü de yapılsın."

5 Heey dostum iyi haberlerini aldım, evlenmişsin!! evet bu 4. oldu önceki üçüne ne oldu peki? üçü de öldü.. yapma ya.. çok üzüldüm.. nasıl oldu peki? ilk karım yediği mantarlardan zehirlenerek öldü bu korkunç bişey.. peki ya ikincisi? o da mantar zehirlenmesinden öldü. tanrım ne kaderin varmış senin... ya üçüncüsü? yoksa o da mı... hayır hayır.. o boynu kırılarak öldü anlıyorum.. kazaydı yani.. hayır... mantarları yemedi

6 Yamyam baba-oğul balta girmemiş ormanda dolaşırken nehirde yıkanan genç ve çok güzel bir kadın görürler. oğul sorar: -ne dersin baba, yiyelim mi onu? baba bir an düşündükten sonra: -hayır, bunu eve götürür, onun yerine anneni yeriz!

7 Las-Vegas'ta harika otellerden birinin gece kulübünde sihirbaz nefis bir gösteri yapmış.. arka sırada oturan bir bey bağırarak sihirbaza o numarayı nasıl yaptığını sormuş.. "söyleyemem!" demiş sihirbaz," öğrenirseniz sizi öldürmek zorunda kalırım!.. kısa bir duraklamadan sonra "tamam.." demiş adam, "o zaman karıma söyleyin!"

8 İlkokul 5. sınıfta resim dersinde öğretmen "çocuklar konu serbest,hayvan resimleri çizin bakayım“ dedi. 10 dakika sonra küçük Ahmet el kaldırdı.Öğretmen yanına geldi.Resim kağıdının üzerinde bir sinek duruyordu. çocuğun bu sinekten şikayetçi olduğunu zanneden Öğretmen eliyle sineği kovaladı ama hayvan hiç hareket etmedi. Biraz daha dikkatli bakınca da sineğin gerçek olmadığını fark etti. bu bir sinek resmiydi.öğretmen şaşkınlıkla sordu: -Sen mi yaptın oğlum bu resmi?

9 Evet öğretmenim. - Peki bir de at resmi yap bakayım. Küçük Ahmet öyle bir at resmi çizdi ki,at, sanki kağıttan fırlayıp çıkacak.O kadar canlı. Şaşıran öğretmen: - Yavrum beni hemen babana götür. Sen müthiş bir yeteneksin.Burada harcanmaman gerekir.Derhal güzel sanatlara transfer olman lazım.Babanla konuşmalıyım, dedi. Son dersten sonra Ahmet'le beraber yola koyuldular.Dar bir patikadan bir gecekonduya geldiler.İçerde, yatakta, dizlerini karnına çekmiş, üzerinde yorganı bir adam yatıyordu. öğretmen konuşmaya başladı:

10 Geçmiş olsun efendim. - Teşekkürler. oğlunuz - Allah kahretsin oğlumu. - Aman böyle söylemeyin,yaptığı resimler... - Onun yaptığı resimler yerin dibine batsın. - Ama beyefendi böyle yetenekli bir çocuğun... -Yeteneğine başlatmayın şimdi. -Peki ne oldu,niçin böyle kızgınsınız oğlunuza? Neden olacak, dün gece eve biraz çakırkeyif geldim. Bu eşşoğlu sobanın üzerine çıplak kadın resmi çizmiş....


"SLAYT GEÇİŞLERİ İÇİN… LÜTFEN TIKLAYINIZ… SLAYTI MUTLAKA SESLİ İZLEYİNİZ… İYİ SEYİRLER… Sesli İzleyiniz." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları