Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

De TURQUIE. C’est Nazan Oncel qui est paroliere de cette chanson. Elle fait un duo avec mégastar de Turquie, Tarkan Tevetoğlu. Cette chanson est trop.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "De TURQUIE. C’est Nazan Oncel qui est paroliere de cette chanson. Elle fait un duo avec mégastar de Turquie, Tarkan Tevetoğlu. Cette chanson est trop."— Sunum transkripti:

1 de TURQUIE

2 C’est Nazan Oncel qui est paroliere de cette chanson. Elle fait un duo avec mégastar de Turquie, Tarkan Tevetoğlu. Cette chanson est trop dynamique et amusante.

3 Nazan Öncel - Tarkan Hadi O Zaman İçimde bir sıkıntı var Yerli yersiz bir korku var Bilsem benimle olacaksın Dağılacak o bulutlar Bir sürü güzel anımız var Bizim onları da alıp gidelim mi? Ama bunun yanması sönmesi ölmesi bitmesi var Sonra birde dağılması toplanması var Hadi o Zaman ne duruyoruz Yürü o Zaman ne bekliyoruz Ne yaparsan yap beni al o zaman Benden günah gitti Yan o zaman Hadi o Zaman ne duruyoruz Yürü o Zaman ne bekliyoruz İnsan yanlışlarıyla doğru Biz de hata yapmadık mı? Bilsem benimle geleceksin Ne yanlış kalır kareay.com Ne de doğru kareay.com Bir sürü güzel anımız var Bizim onları da alıp gidelim mi? Sarıl bana sıkı tutun öyle gidelim Deli deli sevişelim ölüp bitelim


"De TURQUIE. C’est Nazan Oncel qui est paroliere de cette chanson. Elle fait un duo avec mégastar de Turquie, Tarkan Tevetoğlu. Cette chanson est trop." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları