Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Badminton Federasyonu Sponsorluk Teklifi 30 Engelliler Okulunda Badminton Eğitimi ve Engelliler Türkiye Şampiyonası yapılması. İsim Hakkı Teklifi Sponsorluğun.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Badminton Federasyonu Sponsorluk Teklifi 30 Engelliler Okulunda Badminton Eğitimi ve Engelliler Türkiye Şampiyonası yapılması. İsim Hakkı Teklifi Sponsorluğun."— Sunum transkripti:

1 Badminton Federasyonu Sponsorluk Teklifi 30 Engelliler Okulunda Badminton Eğitimi ve Engelliler Türkiye Şampiyonası yapılması. İsim Hakkı Teklifi Sponsorluğun Geri Dönüşü-Sponsor hakları: Projenin İsim hakkı Sponsora ait olacak.Afişlerde Sponsor adı geçecek. Sponsor firma adı ile istediği il’deki 30 okula malzeme dağıtılacak. 30 Okulda Sponsor firma Badminton Spor okulları başlatılacak. 30 Beden Eğit. öğretmenine Sponsor adı ile Antrenör semineri verilecek. 30 Okula dağıtılacak malzemelerde Sponsor adı geçecek.

2 “Artık Engelli okullarında …………… sayesinde Badminton oynanacak”

3 Sponsor firma adı ile 30 Engelliler (Ortopedik, İşitme, Zihinsel Engelli) okulunda Badminton Eğitimi verilmesi ve bu 30 okula malzeme verilmesi. Sponsor’a Geri Dönüşü Projenin İsim hakkı Sponsora ait olacak. Afişlerde Sponsor adı geçecek Sponsor firma adı ile istediği il’deki 30 okula malzeme dağıtılacak. 30 Okulda Sponsor firma Engelliler Badminton Spor okulları başlatılacak. 30 Beden Eğit. öğretmenine Sponsor adı ile Antrenör semineri verilecek. 30 Okula dağıtılacak malzemelerde Sponsor adı geçecek. Badminton Spor Okullarına dağıtılacak ; * Raketlerin üzerinde “ Sponsor firmanın hediyesidir” etiketleri olacaktır. * Dikme ’lerin (File bağlanan demir) üzerinde “ Sponsor firmanın hediyesidir ” baskıları olacaktır.

4 Projelerin Amaç ve Hedefleri Engelliler okullarında Badmintonun tanınması ve yaygınlaştırılması. Seçilen okullardaki Engelli öğrencilerin aktif hale getirilmesi. Seçilen Beden Eğitimi ve Sınıf Öğretmenleri’nin harekete geçirilmesi. Seçilen okullarda Engelli çocukların sürekli yapabilecekleri bir sporla eğitilmeleri. Seçilen okullardan Engelliler Badminton Milli Takımı’nın alt yapısına sporcu yetiştirilmesi. Seçilen okullardan Badminton da Uluslararası alanda başarı getiren Engelli sporcular yetiştirmek.

5 Sponsorluk Alternatifleri ve İş Birliği Koşulları Dağıtılacak Toplam Malzeme ; 300 Adet Badminton Raketi 30 Kutu Badminton Topu 30 Adet File 30 Adet Dikme (Spor salonu olan okullara) Her Bir Okula Dağıtılacak Malzeme ; 10 Badminton Raketi 1 Kutu Top 1 File 1 Dikme

6 Sponsorluk Bedeli 1.Teklif : “30 Engelliler Okulu Badminton Türkiye Şampiyonası” ve Eğitim Kampları toplam bedeli 25.000 YTL 2.Teklif : 1-Sponsor firma Kampa gelen 120 Sporcu 30 Antrenör olmak üzere toplam 150 kişinin 7 günlük Otel/Misafirhane Konaklama ve Yemek masraflarını karşılaması. 2-150 Sporcu,Antrenör Yol ücretinin karşılanması için 10.000 YTL ödemesi.

7 Bize Ulaşmak İçin Ulus İş Hanı A Blok Kat : 10 No : 1013 Ulus / ANKARA WEB:www.badminton.gov.tr MAİL:badminton@badminton.gov.tr muratozmekik@badminton.gov.tr Tel: 0.312.310 80 54 Fax: 0.312.310 99 78 Sponsorluk Hattı Başkan Cep Tel : 0.533 224 65 01


"Badminton Federasyonu Sponsorluk Teklifi 30 Engelliler Okulunda Badminton Eğitimi ve Engelliler Türkiye Şampiyonası yapılması. İsim Hakkı Teklifi Sponsorluğun." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları