Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

www.spagettiicecream.com Spagetti Ice Cream Türkiye Firmamız 2011 Mayıs ayında Kadıköy de çalışmalarına başlamıştır.Aynı yaz Haziran ayı içinde önce Kadıköy.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "www.spagettiicecream.com Spagetti Ice Cream Türkiye Firmamız 2011 Mayıs ayında Kadıköy de çalışmalarına başlamıştır.Aynı yaz Haziran ayı içinde önce Kadıköy."— Sunum transkripti:

1

2 www.spagettiicecream.com Spagetti Ice Cream Türkiye Firmamız 2011 Mayıs ayında Kadıköy de çalışmalarına başlamıştır.Aynı yaz Haziran ayı içinde önce Kadıköy Moda caddesinde ve Temmuz ayında Fethiye de halkın beğenisine sunulmuştur.Geçen süre içinde kendi işlettiğimiz standlarımızda çalışmalarımız devam etmiş olup 2013 senesi itibariyle bayilik vermek üzere alt yapısını hazırlamıştır. Alman dondurma sunum şekli olan spagetti ice cream Almanya da eiscafe lerde menüde sadece bir satır dan ibaret olmasına rağmen Türkiye de tarafımızdan sadece spagetti ice cream üzerine kendi tasarımımız standlarda sunumdadır.Dış mekanlarda ve ortak alanlarda kendi standlarında dondurmalarımız kişiye özel hazırlanır ve arzu eden herkes kendi spagetti ice cream dondurmasını kendi hazırlayabilir. Ürünlerimizde hammadde olarak Algida kullanılmaktadır, tüm satış noktalarımızda Algida logosu bulunur ve ürünleri kullanılır.Standlarımızda bulunan özel buzdolaplarında vanilya dondurmalar presle sıkılacak derecelerde soğutulur veya yumuşatılır.Kendi özel menümüz eşliğinde logolu cuplarımızda satışa sunulur. 2013 senesi ile Çeşme – Bodrum - Edirne Erikli – Tekirdağ Beyazköy Opet – Tekirdağ Çorlu TEM Metro Turizm tesisleri – Metro City Mall Cinemapink – Perla Vista Mall Cinemapink - Suudi Arabistan Riyadh Granada Center Mall da standlarımız bulunmaktadır. “Dondurmanın En Eğlenceli Hali”

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20


"www.spagettiicecream.com Spagetti Ice Cream Türkiye Firmamız 2011 Mayıs ayında Kadıköy de çalışmalarına başlamıştır.Aynı yaz Haziran ayı içinde önce Kadıköy." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları