Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

POLİTİKA Politika bayram havasında, Hava da biraz olsun yumuşakça, Biraz da Demokrasi kovalamaca Ciddiyet nerede..?, Havada! Sonra: Sen orada ben burada,

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "POLİTİKA Politika bayram havasında, Hava da biraz olsun yumuşakça, Biraz da Demokrasi kovalamaca Ciddiyet nerede..?, Havada! Sonra: Sen orada ben burada,"— Sunum transkripti:

1 POLİTİKA Politika bayram havasında, Hava da biraz olsun yumuşakça, Biraz da Demokrasi kovalamaca Ciddiyet nerede..?, Havada! Sonra: Sen orada ben burada, Bir acaip köşe kapmaca! Karaya ak dedirtir, aka kara, Seçimlerde paye verilir halka, Arada sırada, Tabi kediyi paravana, Fareye özgürlük -Magna Carta- Sonuç yine şamata, Bir acaip aldatmaca! Derdin varsa derman ara, Sana gelir seçimde sıra, Caddede bayram, sokakta hora, Dal ucunda düşürülecek ekmeğin varsa, Olur elbette o da karavana. Nihayet, sen bana kalırsın ben de sana, Bir acaip yutturmaca!

2 Karaya gemi, suya araba, Okyanusa liman, havaya sera, Yaşa başkan, sen çok çok yaşa!,!, Yalan da olsa tuttu bu maya! Yala be kardeşim, sen de avucunu yala!, Halk ne yapsın o da döndü şaşkına, Bir acaip kandırmaca! Devlet ana başkan baba, Elbette her şey bize reva, Zenginlik fakire hayal, patrona meta, Ezene aba, ezilene sopa, Vaktin varsa bohçanı yama, Gayrısı kara, hep kara kara, Bir acaip fal bakmaca!

3 Vatandaşlar kalmasın yaya, Herkese iki yular avanta, Biri öküze biri de sıpaya. Olsun zaten lider bizden yana, Ama yine de birleşmedi iki yaka, Anlaşılan yok burda bize sefa. –Dinle kardeş!, Çareyi kendinde ara, Tırnağın kanamalı, elin olmalı yara, Ben mecbur değilim ya sana bakmaya, Odununu kömürünü al kalma kara -kışa, Bir acaip can kurtarmaca!


"POLİTİKA Politika bayram havasında, Hava da biraz olsun yumuşakça, Biraz da Demokrasi kovalamaca Ciddiyet nerede..?, Havada! Sonra: Sen orada ben burada," indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları