Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Kampanyanızı optimize edin. Görüntülü Reklam Kampanyası Optimize Edici'yi Kullanma Görüntülü Reklam Kampanyası Optimize Edici. Bırakın görüntülü reklam.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Kampanyanızı optimize edin. Görüntülü Reklam Kampanyası Optimize Edici'yi Kullanma Görüntülü Reklam Kampanyası Optimize Edici. Bırakın görüntülü reklam."— Sunum transkripti:

1 Kampanyanızı optimize edin. Görüntülü Reklam Kampanyası Optimize Edici'yi Kullanma Görüntülü Reklam Kampanyası Optimize Edici. Bırakın görüntülü reklam kampanyalarınızı Google teknolojisi sizin yerinize yönetsin.

2 Kampanyanızı optimize edin. Görüntülü Reklam Kampanyası Optimize Edici'yi Kullanma Görüntülü Reklam Kampanyası Optimize Edici Nedir? Nedir? Nasıl çalışır? AvantajlarıÖrnek Olay Sonuç Görüntülü Reklam Kampanyası Optimize Edici, Google Görüntülü Reklam Ağı genelinde reklamlarınızın gösterileceği en iyi yerleri otomatik olarak bulur Bu aracı kullanmak için tek yapmanız gereken hedef edinme başına maliyetinizi bize bildirmektir

3 Kampanyanızı optimize edin. Görüntülü Reklam Kampanyası Optimize Edici'yi Kullanma Gerçek zamanlı olarak düzinelerce faktörü değerlendirerek, Google Görüntülü Reklam Ağı'ndaki milyonlarca site arasında yeni envanter keşfi gerçekleştirir İstediğiniz EBM değerinde daha çok dönüşüm sağlar Örnek Olay Sonuç Görüntülü Reklam Kampanyası Optimize Edici nasıl çalışır? Avantajları Nedir? Nasıl çalışır?

4 Kampanyanızı optimize edin. Görüntülü Reklam Kampanyası Optimize Edici'yi Kullanma Görüntülü Reklam Kampanyası Optimize Edici nasıl çalışır? Görüntülü Reklam Kampanyası Optimize Edici, Google Görüntülü Reklam Ağı için ek dönüşümler bulur ve kaçırmış olabileceğiniz ilgili kampanyalarda reklamlarınızı gösterir Masaüstü, Mobil ve Tablet cihazlarda çalışır Küçük ve orta ölçekli işletme reklamverenleri için uygundur Örnek Olay SonuçAvantajları Nedir? Nasıl çalışır?

5 Kampanyanızı optimize edin. Görüntülü Reklam Kampanyası Optimize Edici'yi Kullanma 1.ÖğrenmeAçılış sayfası ve kampanya geçmişi analizi sağlar 2.HedeflemeÜrününüzle ilgili yeni yerleşim gruplarını tanımlar 3.Optimize EtmeTeklif ve hedeflemeleri performansınıza bağlı olarak ayarlar 4.GenişletmeZaman içinde yeni yerleşim gruplarına erişir Görüntülü Reklam Kampanyası Optimize Edici'yi kullanmanın avantajları. Örnek Olay SonuçAvantajları Nedir? Nasıl çalışır?

6 Kampanyanızı optimize edin. Görüntülü Reklam Kampanyası Optimize Edici'yi Kullanma 2012 yılında Groupon, kullanıcıları şehirlerindeki alakalı fırsatlarla cezbederek milyonlarca abone elde etti Groupon, kullanıcıların ilgili web içeriğini okudukları anda günlük fırsatları gösterdi Görüntülü Reklam Kampanyası Optimize Edici, kampanya hedeflemesini ve teklif vermeyi otomatikleştirerek dönüşümleri düşük maliyetle çok artırdı Standart görüntülü reklam biçimleri, basit ancak etkileyici mesajlar iletmek için kusursuz bir zemin sağladı Örnek Olay.* *Kaynak: Google'ın Kendi Verileri. En son güncelleme tarihi: Temmuz 2012. Örnek Olay SonuçAvantajları Nedir? Nasıl çalışır?

7 Kampanyanızı optimize edin. Görüntülü Reklam Kampanyası Optimize Edici'yi Kullanma Sonuçlar. *Kaynak: Google'ın Kendi Verileri. En son güncelleme tarihi: Temmuz 2012. Örnek Olay Sonuç 85 milyon aboneyle 1000'den fazla fırsat 43 ülkede Avantajları Nedir? Nasıl çalışır?

8 Kampanyanızı optimize edin. Görüntülü Reklam Kampanyası Optimize Edici'yi Kullanma Sonuç. Görüntülü Reklam Kampanyası Optimize Edici, daha düşük bir maliyetle daha fazla dönüşüm elde etmenizi sağlayarak YG'nizi artırır ve sonuç olarak reklamınızı daha fazla potansiyel müşterinin önüne daha hesaplı biçimde koymanıza yardımcı olur Örnek Olay Sonuç + + + + Avantajları Nedir? Nasıl çalışır?

9 Kampanyanızı optimize edin. Görüntülü Reklam Kampanyası Optimize Edici'yi Kullanma Teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz olması durumunda veya Görüntülü Reklam Kampanyası Optimize Edici'nin kurulumuyla ilgili yardım almak için lütfen iletişime geçin :iletişime geçin 0216 469 66 80 info@nethizmet.net


"Kampanyanızı optimize edin. Görüntülü Reklam Kampanyası Optimize Edici'yi Kullanma Görüntülü Reklam Kampanyası Optimize Edici. Bırakın görüntülü reklam." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları