Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

AFTER EFFECTS BİR NESNENİN RENGİNİ DEĞİŞTİRMEK. İlk olarak resmi açıp yeni bir kompozisyon oluşturuyoruz. Resmi sürükleyip bırakıyoruz ve burada tonunu.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "AFTER EFFECTS BİR NESNENİN RENGİNİ DEĞİŞTİRMEK. İlk olarak resmi açıp yeni bir kompozisyon oluşturuyoruz. Resmi sürükleyip bırakıyoruz ve burada tonunu."— Sunum transkripti:

1 AFTER EFFECTS BİR NESNENİN RENGİNİ DEĞİŞTİRMEK

2 İlk olarak resmi açıp yeni bir kompozisyon oluşturuyoruz. Resmi sürükleyip bırakıyoruz ve burada tonunu biraz ayarladıktan sonra yeni bir adjustment layer oluşturuyoruz. Daha sonra maskeleme işlemini yapıyoruz.

3 Daha sonra effects&presets kısmında “change color” efektini tutup adjustment layer üstüne sürükleyip bırakıyoruz. Açılan pencerede matching tolerance değerini 100, matching softness değerini de 100 olarak girdikten sonra 0.saniyedeyken hue transforma tıklayıp istediğimiz saniye aralığına getiriyoruz.

4 Hue transform değerini 400 gibi bir rakamla değiştiriyoruz. Ve bir ön izleme aldığımızda belirli bir sıraya göre renklerimiz değişmiş oldu.

5 HALİS KARA ST094101024 SAT 110


"AFTER EFFECTS BİR NESNENİN RENGİNİ DEĞİŞTİRMEK. İlk olarak resmi açıp yeni bir kompozisyon oluşturuyoruz. Resmi sürükleyip bırakıyoruz ve burada tonunu." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları