Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

ÖYKÜ Lütfen SESLİ izleyiniz...

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "ÖYKÜ Lütfen SESLİ izleyiniz..."— Sunum transkripti:

1

2 ÖYKÜ Lütfen SESLİ izleyiniz...

3 sevgi.anne@mynet.com

4 Akşam işten çıkan baba evine gider... Küçük oğlu pencerede kendisini beklemektedir... Babasını heyecanla kapıda karşılayan çocuk, sorar : Akşam işten çıkan baba evine gider... Küçük oğlu pencerede kendisini beklemektedir... Babasını heyecanla kapıda karşılayan çocuk, sorar : “BABACIĞIM, BİR SAATTE KAÇ PARA KAZANIYORSUN ?” Baba cevap verir: “ON Lira !...” “BANA BİRAZ PARA VERİR MİSİN ?” Baba sinirli bir sesle söylenir: ”Zaten bütün gün işte çok yoruldum, bir de senin oyuncaklarını mı, düşüneceğim...” “BABACIĞIM, BİR SAATTE KAÇ PARA KAZANIYORSUN ?” Baba cevap verir: “ON Lira !...” “BANA BİRAZ PARA VERİR MİSİN ?” Baba sinirli bir sesle söylenir: ”Zaten bütün gün işte çok yoruldum, bir de senin oyuncaklarını mı, düşüneceğim...”

5 Çocuk ağlayarak içeri koşar ve babasına küser... Çocuk ağlayarak içeri koşar ve babasına küser... Bir süre sonra sakinleşen baba, oğluna seslenir: “ YAVRUM, UYUYOR MUSUN ? SANA KIZDIĞIM İÇİN, ÖZÜR DİLERİM. GEL, İSTEDİĞİN PARAYI VEREYİM !..” Bir süre sonra sakinleşen baba, oğluna seslenir: “ YAVRUM, UYUYOR MUSUN ? SANA KIZDIĞIM İÇİN, ÖZÜR DİLERİM. GEL, İSTEDİĞİN PARAYI VEREYİM !..”

6 Çocuk telaşla odasına gider ve minik elleriyle yastığının altına sakladığı bir sürü bozuk parayla geri döner. Çocuk telaşla odasına gider ve minik elleriyle yastığının altına sakladığı bir sürü bozuk parayla geri döner. Baba çocuğa söylenir: “MADEM BU KADAR ÇOK PARAN VARDI, BENDEN NİYE İSTEDİN ?” Baba çocuğa söylenir: “MADEM BU KADAR ÇOK PARAN VARDI, BENDEN NİYE İSTEDİN ?”

7 “BABACIM, BU PARALARIN HEPSİNİ SEN AL ! TAM ON LİRA... BANA BİR SAAT’İNİ VERİR MİSİN ?” “BABACIM, BU PARALARIN HEPSİNİ SEN AL ! TAM ON LİRA... BANA BİR SAAT’İNİ VERİR MİSİN ?”......................................................

8 SENİ ÇOK SEVİYORUM... Sağol babacım,

9 sevgi.anne@mynet.comsevgi.anne@mynet.com


"ÖYKÜ Lütfen SESLİ izleyiniz..." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları