Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sektöründe 10 Yıllık deneyimle ispatlanmış olsa gerek ki Telekomünikasyon sektörü sonu olmayan, yıl geçtikçe kendisini yenileyen yapısı ile ticari anlamda.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Sektöründe 10 Yıllık deneyimle ispatlanmış olsa gerek ki Telekomünikasyon sektörü sonu olmayan, yıl geçtikçe kendisini yenileyen yapısı ile ticari anlamda."— Sunum transkripti:

1

2 Sektöründe 10 Yıllık deneyimle ispatlanmış olsa gerek ki Telekomünikasyon sektörü sonu olmayan, yıl geçtikçe kendisini yenileyen yapısı ile ticari anlamda da getirisi artarak devam eden bir alandır. 2014 yılında internet ile ilişiği olamayan insan sayısı yok denecek kadar az olduğuna göre 80 milyonluk bir müşteri havuzuna sahip bir sektördeyiz demektir. İşte AdslTurk.Net te çözüm ortaklığı bayileri ile birlikte bu pastadan en büyük payı almak amacı ile yoluna devam etmektedir. Bunu başarmanın en iyi yöntemi ise bu ağı daha çok genişleterek sistemde bulunan Çağrı Merkezi, Dükkan ve Ofis bayilerinin birbiri ile iş yapmaları sağlayarak daha verimli hale getirmektir. Peki bu nasıl oluyor.

3 Satış Kanallarımız *Web Sayfaları *Çağrı Merkezleri *Dükkan Mağaza *Saha satış ofisleri Haritada gördüğünüz şekilde hızla oluşan bu ağ farklı bir lokasyonun sizin bölgenize yaptığı bir işlem hareketini gelire dönüştürmek anlamına gelmektedir. Örn: Edirne’deki bir çağrı merkezinin yaptığı bir satış afyondaki bir adreste ise ona o aboneye belge ulaştırmak kaydını yapmak için afyon bayisi harekete geçecektir. Bu hareket ise iki taraf içinde kazanç demektir. Sistemdeki en küçük lokasyon bile en ücra noktaya ulaşma imkanı bulmuş olacaktır. Artı olarak internet üzerinden başvuru yapıldığında yetkili satış noktası olarak belirlenen bir nokta olmak anlamına gelmektedir.

4 Size gönderilen her başvuru size + 20 TL gelir demek Kendi bölgenizde yapıp sisteme girişiniz yaptığınız başvurular ise TürkNet – 1-100 Arası 60 TL - 101 üzeri 100 TL Digitürk – 1-100 Arası 50 TL - 101 üzeri 60 TL TTNET - Her başvuru 40TL DSmartNet - Her başvuru 50 TL Kablo tv - Her pakete göre farklılık göstermektedir.15 İla 120 TL arası değişir Doping -Her başvuru 50 TL Gelir Modelleri Yüksek hedefler ile prim fiyatları değişiklik göstermekle birlikte Standart fiyatlar aşağıdaki gibidir.

5 Adsltürk.net Bayisi olmanın bir diğer avantajı ise www.adslturk.net sayfa firmanızın reklamının yapılıyor olmasıdır. Özellikle arama motorlarında ilk sıralar gelme mücadelesini başarı ile yöneten sitemiz, Google arama motorunda hatırı sayılır ziyaretci sayısı ile bayilerini teknik servis ve başvuru noktası olarak ilk sıralara getirmektedir.www.adslturk.net Bu anlamda da bölgenizde bu tür hizmetler arayan kişi sitemiz üzerinden size ulaşabilecektir.

6 Özelleşmeler ile birlikte rekabet artmış ve sektörde yenilenen Ekonomik kampanyalar ile churn işlemleri iyi bir satış kolu haline gelmiştir. Cep telefonlarında olduğu gibi internette de müşteri taşıma yapabiliriz Örn: 55 TL internete 25 TL sabit telefona ödeyen ttnet kullanıcı bir abonenin iki hizmeti tek faturada sadece 49, 99 TL ye sahip olma şansı Varken bizim bunu tüm müşterilerimize sunmamız durumunda iyi bir gelir kalemi oluşturmuş oluruz.. Satış Modelleri

7 Tüm işlerinizi size verilen Crm sisteminden takip edebilir size yönlendirilen İşleri görebilirsiniz, anlık olarak işlerinizin hareketlerini görebilirsiniz. Crm Sistemi

8 Adsltürk olarak hedeflerimiz aktif bayi ağının bulunduğu noktalarda Wireless Adsltürk olarak baz istasyonları aracılığı ile insanlara çok düşük bedeller ile modem ihtiyacı olmadan internet hizmeti vermeyi planlıyoruz. Bu bağlamda yetkili bölge bayilerine bağlı olarak yürütülecek işlemlerin sabit sürekli gelir modeli ile yapılmasını planlıyoruz. 1000 Aboneye kadar hizmet verecek yapının başvuruşlar direk bayi tarafından yönetilecektir. AdslTürk olarak hedefler Yetkili satı ş ve servis noktası

9 Hep birlikte daha iyi günlere…


"Sektöründe 10 Yıllık deneyimle ispatlanmış olsa gerek ki Telekomünikasyon sektörü sonu olmayan, yıl geçtikçe kendisini yenileyen yapısı ile ticari anlamda." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları