Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Pınarım Gıda Ltd. Şti.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Pınarım Gıda Ltd. Şti."— Sunum transkripti:

1 Pınarım Gıda Ltd. Şti

2

3 BAYİLİKLERİMİZ Aymar Yağ ve Gıda San.Tic.A.Ş.
Cihan Kur İnşaat San. Tic. A.Ş. (Salina Tuz) Colgate-Palmolive Temizlik Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. (Palmolive-Colgate) Elvan Gıda. Ve Tic. A.Ş. Erbak Uludağ Pazarlama Sat.Dağ. A.Ş. (Uludağ Gazoz) Fersan Fermantasyon Ürünleri San. Tic. A.Ş Has Gıda San. ve Tic A.Ş. (Panda) Hayat Kimya San. A.Ş (Papia-Molfix-Molped-Bingo) Kerevitaş Gıda Sanayi Ve Ticaret A. Ş (Superfresh) Nestle Türkiye Gıda San. A.Ş. Nestle Türkiye Gıda San. A.Ş. (Professional) Penguen Gıda Sanayi A.Ş. Provel Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Parex) Söke Değirmencilik Sanayi Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Söke Un) Tat Bakliyat Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tat Makarnacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tibet Sultanlar Grup ( Kenton –Piknik-saloon) Türk Kızılayı Mineralleri Su İşletmeleri Koordinatörlüğü (Kızılay Soda) Varta Pilleri Tic. Ltd. Şti Yaşar Birleşik Pazarlama Dağ.Tur. ve Tic. A.Ş. (Pınar) Yayla Agro Gıda Sanayi Ve Nakliyat A.Ş. Yudum Gıda San. ve Tic. A.Ş. (Yudum) BAYİLİKLERİMİZ Alfabetik sıraya göre sıralanmıştır.

4 GRUP ŞİRKETLERİMİZ Aydem Edaş. Aytaş Ayakkabı Sanayi Ticaret A.Ş.
Bereket Enerji Üretim San.Aş. Bereket Jeotermal Enerji San.Tic.Aş Berpet Petrol Paz.San.Ltd.Şti. Elsan Elektrik Ger.San.A.Ş. Esmay Gıda Gediz Elektirik Park.Sat. A.Ş. Karya Fırın Karya una değer katma gıda Marmay Maya Özpak Gıda Paz.San.Tic.Ltd.Şti. Pınarım İletişim Paz.San.Ltd.Şti. Pınarım Kurumsal Çöz.Sis.Paz.San.Ltd.Şti Torba Unlu Mamulleri Gıda İnş.Turz.Paz.İth.İhr.San.Ve Tic.Ltd.Şti Tümaş Mermer San.Tic.A.Ş. Alfabetik sıraya göre sıralanmıştır.

5 BANKACILIK VE FİNANS Akbank Bankasya Finansbank Garanti bankası
Halk bank İşbankası Türkiye Finans Yapıkredi Ziraat Bankası BANKACILIK VE FİNANS Alfabetik sıraya göre sıralanmıştır.

6 HAKKIMIZDA Pınarım Gıda çalışmalarında toplam metrekarelik kapalı depolama alanına sahip Denizli ve metrekarelik kapalı depolama alanına sahip Marmaris deposu, 116 araçlık filosu ve 156 personeliyle hizmet vermektedir. Tamamı mobil bilgisayar (18 el terminali ve 50 android tablet), yazıcı ve POS makinesiyle donanımlı satış örgütü müşteri memnuniyetini hedeflerken, “hizmet-kalite-güven” prensibiyle hareket etmektedir plaka Denizli-Muğla ili ve ilçelerinde faaliyet göstermektedir. VİZYON Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden, dinamik kadrosu ile müşterilerine en uygun ve hızlı çözümü yaratabilen, Türkiye’nin her noktasında bilinen ve sektörün tercih edilen firması olmak, sektörde lider dağıtım şirketi olarak, büyümekte olan pazarda, işbirliği yaptığı güçlü iş ortakları ile daha büyük başarılara imza atmaktır. MİSYON  Yüksek sorumluluk duygusu, kalite bilinci, sürekli gelişim inancı ve 15 yılı aşkın deneyimimiz ile iş ortaklarımız ve müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini sürekli ileriye taşımak, güçlü markaların iç pazarlarda satış ve dağıtımını yaparken aynı zamanda istihdam yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

7 Sadece gurur duyacağımız ürünleri satmak,
DEĞERLERİMİZ Sadece gurur duyacağımız ürünleri satmak, Müşterilerimizi tam olarak anlamak, özen göstermek, onlar için elimizden gelenin en iyisini yapmak, Çalışanlarına değer veren, dinleyen ve güvenen, farklı özelliklere ve düşüncelere sahip insanları kucaklayan bir iş ortamını desteklemek, Dürüst ve erdemli olmanın yanı sıra, söylediklerimizin duyulmasının sorumluluğunu taşımak, Sürdürülebilir büyüme, kısa ve uzun vadeli riskleri dengeleyebilmek, Kaliteli, çeşitlilik ve yenilik, Çevreye, çalışma arkadaşlarımıza ve diğer firmalara sorumluluk,  Bizi biz yapan en büyük değer ve olgularımızdır. SATIŞ SİSTEMİMİZ   Her distribütörlük bağımsız satış ekibi ve satış setinden oluşmaktadır. Sıcak ve soğuk satış ekiplerimiz mevcuttur. Depomuzun güvenlik sistemi mevcut olup müstakil park alanı ve firmalar bazında ayrı depolama olanakları mevcuttur. İdari binamızda firma satış temsilcilerinin çalışma odaları mevcuttur. PORTFÖY Bisküviden çikolataya, yağdan şampuana, temizlik bezinden ketçapa kadar zengin portföyümüzde bulunan ürünlerimizi satan, satmak isteyen tüm perakende noktalarına düzenli ziyaret yaparak, en iyi ve hızlı dağıtım hizmetini sunmayı  amaçlıyoruz.

8

9 DENİZLİ

10 DENİZLİ

11 DENİZLİ

12 MARMARİS

13 MARMARİS

14 MARMARİS

15 Daha Fazlası İçin...


"Pınarım Gıda Ltd. Şti." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları