Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

SAVUNMA, HAVACILIK VE UZAY TEKNOLOJİLERİ YAZILIM ELEKTRONİK

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "SAVUNMA, HAVACILIK VE UZAY TEKNOLOJİLERİ YAZILIM ELEKTRONİK"— Sunum transkripti:

1 SAVUNMA, HAVACILIK VE UZAY TEKNOLOJİLERİ YAZILIM ELEKTRONİK
SAVUNMA, HAVACILIK VE UZAY TEKNOLOJİLERİ YAZILIM ELEKTRONİK

2 olmak üzere, yazılım ile ilgili çözümler sunmaktadır.
Firma Tanıtımı Bilişim projelerinde çalışmak üzere, 2001 yılında İstanbul ’da kurulan firmamız, 2005 yılında savunma sanayi sektörüne ilk adımını attı. Firmamız ODTÜ Teknokent’te 250 m2’lik bir çalışma alanında 30 kişilik personelle çalışmalarını sürdürmekte olup; Savunma Sanayine ve büyük kurumlara, başta olmak üzere, yazılım ile ilgili çözümler sunmaktadır. Bilgisayar /Web Tabanlı Eğitim Sistemleri Modelleme ve Simülasyon Yönetim Bilgi Sistemleri Gömülü Yazılım projeleri

3 Bilgisayar Tabanlı Eğitim Sistemleri
İçeriği profesyonel alan uzmanları tarafından hazırlanmış, simülasyon ve sesli anlatımlarla desteklenmiş interaktif eğitim yazılımlarıdır. Kullanıcı : Kara Havacılık Okul Komutanlığı & Cengiz Topel Hava Üssü Helikopter Simülatör Merkezleri, 11. Hava Üssü CN235 Simülatör merkezi.

4 Sanal Bakım eğitim sistemleri
Gerçek araç/cihaz ve teçhizat yerine; üç boyutlu sanal modeller ile eğitim olarak özetlenebilir. Simulasyon ortamında parça sökmek, takmak, bakım yapmak ; gerçek sistem üzerinde bu tip faaliyetleri yapmaktan daha ucuz, risksiz ve kaliteli bir eğitim imkanı sunar. Simulasyon ortamında bakım faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi motivasyonu arttırır birçok eğitimi destekleyici unsuru yanında barındırabilir.

5 Yönetim Bilgi Sistemleri
Kurumların planlama, stok takip, dokümantasyon yönetimi, raporlama vb. tüm organizasyonel yazılım ihtiyacını karşılayacak kapsamlı bir Kaynak Yönetim yazılımıdır. Kullanıcı : Kara Havacılık Okul Komutanlığı & Cengiz Topel Hava Üssü Helikopter Simülatör Merkezleri

6 Gelecekte yapacaklarınızı anlatarak ün kazanamazsınız.
Henry Ford

7 HAVELSAN – HELSIM S70A 28D/DSAR blackhawk eğitimleri (Tamamlandı)
Gerçekleştirmekte olduğumuz eğitim projelerimiz HAVELSAN – HELSIM S70A 28D/DSAR blackhawk eğitimleri (Tamamlandı) HAVELSAN – HELSIM S70B Seahawk Eğitimleri (Tamamlandı) HAVELSAN – HELSIM II Cougar BTE Projesi ASELSAN – STAMP /STOP projesi BTE projesi STM – MEFORS (GnKB) Yazılımı kullanıcı eğitimleri BTE projesi ASELSAN Jandarma modernizasyon projesi (JHM) S70A ve AB206 BTE projesi Hava Kuvvetleri – CN-235 CASA BTE Projesi

8 Jandarma Havacılık Grup Komutanlıkları FİLO Yönetim Bilgi Sistemi
Gerçekleştirmekte olduğumuz yazılım projelerimiz Jandarma Havacılık Grup Komutanlıkları FİLO Yönetim Bilgi Sistemi Cengiztopel Hava üs komutanlığı Simülatör Merkezi Yönetim Bilgi Sistemi Kara havacılık okul Komutanlığı Simülatör Merkezi Yönetim Bilgi Sistemi ASELSAN Stamp –Stop Projeleri Kullanıcı Arayüz Bileşenleri Yazılımı (Gömülü Sistem Yazılımı)

9 Çalışanlarımız; hırslı, hızlı ve heyecanlıdır.
BİTES Çevik Bir Şirkettir. BİTES te açıklama, özür, bahane, mazeret değil başarılı sonuçlar alkışlanır. Hiçbir şey başarının, sonuç almanın yerini tutamaz. Bizler için en iyi iş bitmiş iştir. Çalışanlarımız; hırslı, hızlı ve heyecanlıdır. Süreçlerimiz; akışkan, ölçülebilir ve hızlı çalışmayı sağlayacak şekildedir. Stratejilerimiz; her an her şeye hazır olmak üzerine kuruludur. Teknolojimiz; gerekli bilgiyi anında yani “gerçek zamanlı” üretir. Yapımız; yalın, mobil ve esnektir. Kültürümüz ; değişime, öğrenmeye, yeniliğe yatkındır. Misyonumuz; faaliyet alanında insanlara daha iyi seçenekler sunmaktır.

10 Yatarak başarıya ulaşabilen tek yaratık tavuktur.
BİTES Çevik Bir Şirkettir. Yatarak başarıya ulaşabilen tek yaratık tavuktur. Bu yüzden çok çalışmamız gerektiğine inanırız.

11 BİTES, profesyonel yaklaşım gösterir.
Düşünmek ile yapmak, dışarıyı gözlemlemek ile içeriyi takip etmek aynı anda yapılması gereken iştir. İş dünyası artık bizden çok şey olmamızı bekliyor. Sosyolog gibi toplulukları gözlemek, Filozoflar gibi yaptığınız işe anlam katmak, Krallar gibi işinizi yönetmek, Psikologlar gibi insanları anlamak, Akademisyenler gibi teoriler üretmek, Mühendisler gibi modeller ve sistemler kurmak, Askerler gibi disiplinli çalışmak, Eğitimciler gibi bildiklerinizi çalışanlarımıza öğretmek, Sanatçılar gibi kendimizi ve kurumumuzu takdim etmek zorundayız.

12 BİTES, profesyonel yaklaşım gösterir.
Asıl iş, zor zamanlarda iyimser ve destekleyici olmak, iyi zamanlarda ise insanların aşırı şekilde kendinden memnun olmasını önlemeye çalışmaktır. Rekabet ortamını sistemli ve periyodik şekilde tarayarak değişimi sezmeye çalışırız. Kendimizi en büyük rakibimiz olarak düşünürüz. Bizim için prosedürleri yasal zorunluluklar dışında, “en aza indirmek” en iyisidir. Çalışanlarımız zamanlarını ve enerjilerini iç prosedürlerin gereğini yapmaya değil, kar fırsatlarını yakalamaya ve müşterileri memnun etmeye ayırırlar.

13 Amerikalılar düşünme ve bilgi işlemede çok iyidir.
BİTES, profesyonel yaklaşım gösterir. Biz Türkler ise bir işi nasıl yapacağımızı işi yaparken düşünürüz. Göçü yolda düzeltiriz. Bu nedenle küçük ve orta boy işlerde çok iyiyiz. Amerikalılar düşünme ve bilgi işlemede çok iyidir. Japonlar sabırlı ve detaycıdır. Türkler çok hızlı başlar. Almanlar disiplinli şekilde işleri çekip çevirir. İngilizler ise sonuç odaklıdır, neticeye bakar. “Amerikalı gibi düşün, Japon gibi planla, Türk gibi başla, Alman gibi sürdür, İngiliz gibi bitir.”

14 Kaliteli, Dünya standartlarında, Ürün verimliliği yüksek,
Neden BİTES ile çalışalım. Kaliteli, Dünya standartlarında, Ürün verimliliği yüksek, Planlı ve kontrol edilebilir, proje süreçlerine hakim, İş bitirme odaklı, Minimum risk, AT –UNUT mantığında

15 Kullanıcı İhtiyaçlarını doğru anlama, İşine odaklanma, Uzmanlaşma,
BİTES in görevi Kullanıcı İhtiyaçlarını doğru anlama, İşine odaklanma, Uzmanlaşma, Dünya standardında ürün oluşturma.

16 ASELSAN ın ihracaat yaptığı ülkelerdeki tüm kullanıcı eğitimleri
İhracatta iş birliği HAVELSAN’ın simülatör projesi gerçekleştirdiği tüm ülkelerdeki yönetim bilgi sistemleri, bilgisayar tabanlı kullanıcı eğitimleri ASELSAN ın ihracaat yaptığı ülkelerdeki tüm kullanıcı eğitimleri FNSS in ihracaat gerçekleştirdiği tüm ülkerdeki kullanıcı eğitimleri STM nin yurtdışı için gerçekleştireceği yazılımların eğitim faaliyetleri.

17 Yurtdışındaki pazarlara karşı, yurtiçinde birleşerek güçlenmek.
İhracatta nasıl işbirliği? Türkiye’deki firmaların ya da kuruluşların yurtdışında elde ettikleri pazarlara, yurtiçindeki diğer kabiliyetleri de yönlendirmesi (network paylaşımı) Dolayısı ile önce yurtiçinde birbirimizi tanımak, işbirliğine açık olmak (kazan-kazan modeli) Yurtdışındaki pazarlara karşı, yurtiçinde birleşerek güçlenmek.

18 Gerçekleştirmekte olduğumuz projelerimiz
HAVELSAN – HELSIM S70A 28D/DSAR blackhawk eğitimleri (Tamamlandı) HAVELSAN – HELSIM S70B Seahawk Eğitimleri (Tamamlandı) HAVELSAN – HELSIM II Cougar BTE Projesi ASELSAN – STAMP /STOP projesi BTE projesi STM – MEFORS (GnKB) Yazılımı kullanıcı eğitimleri BTE projesi ASELSAN Jandarma modernizasyon projesi (JHM) S70A ve AB206 BTE projesi Hava Kuvvetleri – CN-235 CASA BTE Projesi Jandarma Havacılık Grup Komutanlıkları FİLO Yönetim Bilgi Sistemi Cengiztopel Hava üs komutanlığı Simülatör Merkezi Yönetim Bilgi Sistemi Kara havacılık okul Komutanlığı Simülatör Merkezi Yönetim Bilgi Sistemi ASELSAN Stamp –Stop Projeleri Kullanıcı Arayüz Bileşenleri Yazılımı (Gömülü Sistem Yazılımı)

19 FNSS - M113 ZPT kullanıcı ve bakım eğitimleri (BAE)
Olası ulusal eğitim projelerimiz FNSS - M113 ZPT kullanıcı ve bakım eğitimleri (BAE) OTOKAR – ALTAY projesi Kullanıcı ve bakım eğitimleri HAVELSAN – F16 kullanıcı ve bakım eğitim sistemleri TEI – Motor bakım eğitimleri Uydu yer istasyonu – operatör eğitimleri (GOKTURK PROJESI) T-38 / KT-1 eğitim uçakları avonik sistem eğiticisi T-38/KT-1 eğitim uçakları bakım kullanıcı BTE SSM in geliştirdiği tüm araç ve yazılım projeleri

20 CMMI 3. Seviye ilgili çalışmalarımız devam etmektedir.
Kalite Firmamız 2005 yılından bu yana “ISO ” kalite belgesine sahiptir. SASAD Üyesi, Savunma sanayinde ürettiğimiz yazılım projelerinde “MILSTD-498” ve “MILSTD-973 standartlarına uygun dokümantasyon hazırlamaktayız. CMMI 3. Seviye ilgili çalışmalarımız devam etmektedir. Tesis güvenlik belgesi başvurusunu tamamlamıştır.

21 “ Çalışmadan öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.” Atatürk

22 Silikon Blok No:1 ODTÜ Teknokent ANKARA 06531
Bilgisayar Tabanlı Eğitim Sistemleri Savunma Teknolojileri Kurumsal Yazılım Çözümleri Silikon Blok No:1 ODTÜ Teknokent ANKARA 06531 Tel: (312) Fax: (312)


"SAVUNMA, HAVACILIK VE UZAY TEKNOLOJİLERİ YAZILIM ELEKTRONİK" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları