Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Elektro-Fizyolojik programla kalp çarpıntılarına direkt müdahale, Damar USG programıyla kalp damarlarının ayrıntısını görme, Beyne pıhtı attığında beyin.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Elektro-Fizyolojik programla kalp çarpıntılarına direkt müdahale, Damar USG programıyla kalp damarlarının ayrıntısını görme, Beyne pıhtı attığında beyin."— Sunum transkripti:

1

2

3 Elektro-Fizyolojik programla kalp çarpıntılarına direkt müdahale, Damar USG programıyla kalp damarlarının ayrıntısını görme, Beyne pıhtı attığında beyin damarlarını açma gibi ekstra programlara sahip üstün teknolojik cihaz.

4 3 boyutlu EKO cihazı Türkiye’de 6 kardiyoloji merkezinde mevcut olup 7.’si de hastanemize kuruldu. Kısaca kardiyoloji laboratuarı olarak adlandırılan cihaz kalp hastalıkları tanısında önemli avantaj sağlıyor.

5

6

7 İl dışına sevkleri önleyecek tam donanımlı merkez.

8

9 İl dışına sevkleri önleyecek yetkin ve donanımlı KBB merkezi.

10

11 Donanım olarak bölge hastanelerinin üzerinde 3. düzey Ameliyathane, Ameliyathane lambaları HD kameralı olduğundan dünyanın herhangi bir yerinden İP kodu girilerek operasyonu izleyebiliyor veya müdahil olabiliyor. Tavan tipi pendantlar ve ameliyat masaları operasyonda çok büyük kolaylıklar sağlayabiliyor.

12

13 Kardiyoloji, Kalp Cerrahisi, Dahili Birimler, Cerrahi Birimler, Çocuk, Yeni Doğan, Yanık, Reanimasyon, Post-Op olmak üzere toplam 59 yataklı en üst düzey yoğun bakım üniteleri kuruldu.

14 Laboratuvarımız komple bir klinik merkez laboratuvarı dizayn ve organizasyonundadır. Mikrobiyoloji, Bakteriyoloji, Genetik ve özel testler olarak sınıflandırılmış mekanda uygun olarak bölümlendirerek modern dizayna sahiptir. İlimizde daha önce yapılamayan tüm tetkikler hocalarımızın kontrolünde hastanemizde yapılabilecektir

15 Üst düzey sterilizasyon ünitesi kuruldu.

16 Hastanemizin tüm gereçleri 3. Düzeye uygun donanımda alınmıştır.

17


"Elektro-Fizyolojik programla kalp çarpıntılarına direkt müdahale, Damar USG programıyla kalp damarlarının ayrıntısını görme, Beyne pıhtı attığında beyin." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları