Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

My50 E/B Uygun fiyata İtalyan kalitesi My50, fiyat ve kalitenin buluştuğu nokta TMT Pazarlama İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. İstoç 1.Ada No:2 Mahmutbey – Bağcılar.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "My50 E/B Uygun fiyata İtalyan kalitesi My50, fiyat ve kalitenin buluştuğu nokta TMT Pazarlama İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. İstoç 1.Ada No:2 Mahmutbey – Bağcılar."— Sunum transkripti:

1 My50 E/B Uygun fiyata İtalyan kalitesi My50, fiyat ve kalitenin buluştuğu nokta TMT Pazarlama İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. İstoç 1.Ada No:2 Mahmutbey – Bağcılar – İstanbul - Tel : (0212)

2 My50 E/B Özellikler Yer Yıkama Otomatı: Fırça Genişliği: Yürüyüş Hızı: Güç Kaynağı: Çalışma Süresi: Arkadan itmeli 51/53/55 cm tek fırça 3,5 Km/h’ye kadar Elektrikli veya Akülü 3 saate kadar (Akülü versiyon) Kullanımı ve bakımı çok kolay Makul Fiyat Yüksek Kalite TMT Pazarlama İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. İstoç 1.Ada No:2 Mahmutbey – Bağcılar – İstanbul - Tel : (0212)

3 My50 E/B Esneklik 1700 m²’ye kadar derin kirler ve bakım gerektiren zeminlerde mükemmel temizlik 1 Makine Fırça 51 cm 3 Çözüm Sıyırıcı Mekanizma 68 cm TMT Pazarlama İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. İstoç 1.Ada No:2 Mahmutbey – Bağcılar – İstanbul - Tel : (0212)

4 My50 E/B Hortumla doldurma imkanı etrafa su sıçrama riskini de ortadan kaldırır veya eski yöntem de kullanılabilir Bakım Zamanından Tasarruf Temiz su tankı kolayca doldurulur Kullanıcı dostuSeviye kontrol Tanktaki su miktarı anında kontrol Kullanıcıyı yormayan kontrol paneli TMT Pazarlama İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. İstoç 1.Ada No:2 Mahmutbey – Bağcılar – İstanbul - Tel : (0212)

5 My50 E/B Kullanıcı Dostu Arka tekerler makinenin taşınmasını kolaylaştırır Ayar kolu sayesinde sıyırıcı mekanizması kolayca indirilip kaldırılır Fırça Mekanizması Hareketi Fırça Kontrolü Fırça iki ayarla çalıştırılır Fırça yerinden düğme yardımı ile çıkarılabilir Kolayca Taşıyabilme TMT Pazarlama İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. İstoç 1.Ada No:2 Mahmutbey – Bağcılar – İstanbul - Tel : (0212)

6 My50 E/B Kırılmaya Karşı Önleyici Sistem Otomatik sıyırıcı ayrışma sistemi kazayla veya ani çarpmalara karşı hasarı önler İki tarafa da manevra kabiliyeti sayesinde köşeleri de kolayca nüfuz ederek kurular Maksimum Güvenlik TMT Pazarlama İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. İstoç 1.Ada No:2 Mahmutbey – Bağcılar – İstanbul - Tel : (0212)

7 My50 E/B Kullanıcının Eğitimine Gerek Kalmaz Temiz Su Tankı Doldurma ve Boşaltma Hortumu Su Tankı Temizliği Emiş Filtresine Erişim ve Temizlik Kolaydır Emiş Filtresi Temizliği Bakım Süresinden Kazanım Kirli Su Tankı Boşaltma Hortumu Günlük temizlik gerektiren parçaların sarı renk olması bu parçaların kullanımdan sonra kullanıcı tarafından kolayca teşhisi,bakımının yapılması ve zaman tasarrufu sağlar.B u sayede makine maksimum fayda sağlayacak şekilde kullanıma hazır olur. TMT Pazarlama İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. İstoç 1.Ada No:2 Mahmutbey – Bağcılar – İstanbul - Tel : (0212)

8 My50 E/B Maksimum emiş imkanı sağlar Bakım Süresinden Kazanım Sıyırıcı Mekanizma Temizliği Herhangi bir alete ihtiyaç duymaksızın bakım Kolayca fark edilebilen sarı renkli parçalar gerekli bütün parçaların temizlendiği konusunda garanti sağlar. Makine bu sayede maksimum performans verir. TMT Pazarlama İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. İstoç 1.Ada No:2 Mahmutbey – Bağcılar – İstanbul - Tel : (0212)

9 My50 E/B Elektrik sistemi korunaklıdır Elektrik aksama su sızmalarına karşı önlem Güvenlik ve Bakım Akü kutusu Emiş ve Fırça Motoru Makine aksamlarına kolayca ulaşım TMT Pazarlama İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. İstoç 1.Ada No:2 Mahmutbey – Bağcılar – İstanbul - Tel : (0212)

10 My50 E/B Küflenme ve korozyona karşı dayanıklı Enjeksiyon kalıp fırça muhafazası. Esnek ve Sağlam Plastik Sıyırıcı Mekanizması Patenti Alınmıştır TMT Pazarlama İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. İstoç 1.Ada No:2 Mahmutbey – Bağcılar – İstanbul - Tel : (0212)

11 My50 E/B My50 Ebatları 995 mm Yükseklik 1165 mm Genişlik Çalışma Genişliği : 510 mm 530 mm 550 mm TMT Pazarlama İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. İstoç 1.Ada No:2 Mahmutbey – Bağcılar – İstanbul - Tel : (0212)

12 My50 E/B TMT PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. TMT Pazarlama İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. İstoç 1.Ada No:2 Mahmutbey – Bağcılar – İstanbul - Tel : (0212)


"My50 E/B Uygun fiyata İtalyan kalitesi My50, fiyat ve kalitenin buluştuğu nokta TMT Pazarlama İç ve Dış Tic.Ltd.Şti. İstoç 1.Ada No:2 Mahmutbey – Bağcılar." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları