Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Ç ELEBi HOLDiNG. TARiHiMiZ Türkiye’nin ilk özel yer işletmesi olan Çelebi Hava Servisi 1 subat 1958 de Ankara Esenboğa Havalimanı’nda kurulmuş ve sürekli.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Ç ELEBi HOLDiNG. TARiHiMiZ Türkiye’nin ilk özel yer işletmesi olan Çelebi Hava Servisi 1 subat 1958 de Ankara Esenboğa Havalimanı’nda kurulmuş ve sürekli."— Sunum transkripti:

1 Ç ELEBi HOLDiNG

2

3 TARiHiMiZ

4 Türkiye’nin ilk özel yer işletmesi olan Çelebi Hava Servisi 1 subat 1958 de Ankara Esenboğa Havalimanı’nda kurulmuş ve sürekli büyümeye yönelik politikasıyla Pazar liderliğini elde etmiş ve yurt dışında da faaliyet göstermeye başlamıştır.

5 YÖNETiM KURULU BAŞKANI

6 Can ÇELEBİOĞLU Ankara doğumludur. -ABD de Tampa Üniversitesi’ nde başladığı iş idaresi eğitimini Boğaziçi Üniversitesi’nde bitirdi yılından beri Çelebi Holding Yönetim Kurulu Baskanlığını yürütmektedir.

7 GENEL MÜDÜRÜMÜZ

8 KORAY ÖZBAY yılları arasında Unilever Türkiyede'de Ticari Pazarlama Müdürü ve Marka Grup Müdürü olarak görev yapan Özbay, yılları arasında ise Dhl Türkiye´de Ticaret Direktörlüğü görevini yürüttü yılları arasında Accor Services Türkiye 'de Genel Müdürlük yapan Koray Özbay, yılları arasında ise yine Accor Gruba bağlı Edenred'de Asya - Pasifik Bölgesi'nden sorumlu "Chief Operating Officer" olarak görev yaptı. Koray Özbay, 9 Ekim 2012 tarihi itibariyle Çelebi Hava Servisi Genel Müdürü olarak yeni görevine başladı.

9 VİZYONUMUZ-MİSYONUMUZ VE İLKELERİMİZ

10 -Vizyonumuz:Hizmet sektöründe yeni uygulamalara öncülük ederek talep yaratan, başarısını uluslararası alana da taşıyan, aktif olduğu çalışma alanlarını geliştirebilmeyi ve yönlendirebilmeyi hedefleyen, birbirini destekleyen, tamamlayan ve sinerji yaratan bir şirketler grubu olmak. -Misyonumuz:Çelebi Holding'in varoluş amacı, gelişen hizmet ve ürünlerini, "kalitesinden, güvenilirliğinden ve iş ahlakından" ödün vermeden geniş kitlelere sunmaktır. -İlkelerimiz:Çelebi Holding, kuruluşundan bu yana, talebi karşılamaktan çok talebi yaratmayı ve oluşturduğu pazarın öncülüğünü sürdürmeyi ana ilke olarak kabul etmiştir. Kalite standartlarından, mücadeleden, güvenilirlikten, dürüstlükten, iş ahlakından ödün vermemek Çelebi Holding'in ilkesini oluşturan değerlerdir.

11 Ortaklar30 Haziran Aralık 2011 (%) Engin Çelebioğlu19,97 Can Çelebioğlu29,89 Canan Çelebioğlu Tokgöz27,50 Diğer22, Ortaklar(%)30 Haziran 2012(%)31 Aralık 2011 Çelebi Havacılık Holding A.Ş.54, , Engin Çelebioğlu10, , Can Çelebioğlu7, , Canan Çelebioğlu Tokgöz5, , Diğer22, , , ,

12 RAKiPLERiMiZ

13 YAKIN BiR ZAMANDA PEGASUSLA´DA RAKİP OLACAĞIZ

14

15 FAALİYETTE BULUNDUĞUMUZ ÜLKELER

16 -TÜRKİYE -HİNDİSTAN -MACARİSTAN -AVUSTURYA

17 TÜRKİYE : Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir-Körfez, Bodrum, Bursa, Çanakkale, Çorlu, Dalaman, Denizli, Diyarbakır, Erzincan, Erzurum, Hatay, İstanbul-Atatürk, İstanbul-Sabiha Gökçen, İzmir, Isparta, Kahramanmaraş, Kars, Kayseri, Malatya, Mardin, Samsun, Trabzon ve Van havalimanlarında hizmet vermektedir MACARİSTAN :Budapeşte Ferihegy Uluslararası Havalimanı’nda. HİNDİSTAN :Mumbai (Bombay) Chhatrapati Shivaji Uluslararası Havalimanı-Delhi Uluslararası Havalimanı işletmecisi Delhi International Airport’da. AVUSTURYA: Viyana Airport’da hizmet vermektedir.

18 HiZMETLERiMiZ

19 -YER HiZMETLERi -KARGO VE ANTREPO -GENEL HAVACILIK

20 YER HiZMETLERi

21 -Ramp Hizmetleri –Yolcu Hizmetleri -Harekat Hizmetleri –Kargo Özel Güvenlik Hizmetleri -Uçak Özel Güvenlik Hizmetleri –Genel Havacılık Hizmetleri

22 KARGO VE ANTREPO HİZMETLERİ

23 FAALIYETE BULUNDUGU ÜLKELER -TÜRKIYE -HINDISTAN -MACERISTAN -ALMANYA

24 Çelebi Hava Servisi antreposunda sunulan hizmetler arasında: -Giden kargoların kabulü, ebat ve ağırlık tespitinin yapılması, -Dökümantasyon işlemleri yapılması, -Giden kargoların uygun yükleme gereçlerine yüklenmesi, -Giden kargoların uçağa gönderilmesi ve yüklemeye nezaret edilmesi, -Gelen kargoların fiziki kontrolü ve ithalat ambarına teslimi, -Alıcıların bilgilendirilmesi, -Transfer kargo hizmetleri, -Bozulabilir ürünler, tehlikeli maddeler ve kasa dairesi hizmetlerinin uzman personel gözetiminde yapılması yer almaktadır.

25 GENEL HAVACILIK HİZMETLERİ

26 -Özel Uçak Kiralama -Helikopter Kiralama -Hava Fotoğrafçılığı -Yer Hizmetleri -Uçuş Takip Hizmetleri -Uçak Yakıt Hizmetleri -İniş ve Üst Geçiş İzinleri -Uçuş Planı/Hava Durumu/Notam -Otel Rezervasyonu -Hava Ambulans Hizmetleri Havayolu Temsilciliği ve Süpervizyon

27 İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

28 ÖDÜLLERIMIZ Çelebi Hava Servisi, ISAGO tescilinde dünya ikincisi 2010 Apron Güvenliği Ödülü Thomson Airways’ten, ÇHS Dalaman’a ödül

29 2011 YILI NET KARI %2.09 LUK ARTIŞLA TL

30 2011 YILINDA TOPLAM UÇAK´A HİZMET VERDİK

31 2011 YILINDA TOPLAM TON KARGO İŞLEM GÖRMÜŞTÜR

32 ÇALIŞANIMIZLA BÜYÜK BİR AİLEYİZ

33 Sosyal sorumluluk projeleri

34

35

36 50. Yilda 50 ögretmen evi

37 ÇEVRE PROJELERİ

38 Bizi dinlediginiz icin tesekkür ederiz

39


"Ç ELEBi HOLDiNG. TARiHiMiZ Türkiye’nin ilk özel yer işletmesi olan Çelebi Hava Servisi 1 subat 1958 de Ankara Esenboğa Havalimanı’nda kurulmuş ve sürekli." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları