Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

X RETON-P UVION PATOJEN İYONİZATÖRÜ ISO 9001:2000, EN ISO 13485:2003,

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "X RETON-P UVION PATOJEN İYONİZATÖRÜ ISO 9001:2000, EN ISO 13485:2003,"— Sunum transkripti:

1 X RETON-P UVION PATOJEN İYONİZATÖRÜ ISO 9001:2000, EN ISO 13485:2003,

2 TEKNOMAR ÜRÜN GRUBU Hava Sterilizasyon Cihazları Uvion Patojen Iyonizatörü Uvion Air Aseptizör Cerrahi Alet Sterilizatörleri Etilen Oksit ile Hastane Tipi ( Tüplü , Kartuşlu , Tüplü ve Kartuşlu ) Endüstriyel Tip ( 300lt,…, 1M3, …, 5M3, …, 50m3) Hidrojen Peroksit ile UV ışık ile Laboratuar Grubu Biyogüvenlik Kabinleri Mikrobiyolojik Emniyet K. Kemoterapi Hazırlık K. Total paranterantal Nutrisyon (TPN) çalışma K. Makroskopik işlem K. İklimlendirme Üniteleri Diğer Clean Room Uygulamaları Gıda – İlaç – hassas medikal alet ; üretim , depolama alanları Elektronik işlem Laboratuvarları Ameliyathaneler, Yoğun Bakım Alanları Projelendirme Hizmetleri Etilen Oksit ile Sterilizasyon ve Validasyon Hizmeti

3 X RETON-P UVION PATOJEN İYONİZATÖRÜ
ÜRÜN TANIMI Cihaz negatif iyon ve ozon (O3) üreterek ortamda bulunan patojenleri, virüs ve bakterileri yok eden bir cihazdır. Aynı zamanda havayı partiküllerden, polen ve etilen ajanlarından temizleyerek steril bir atmosfer sağlar. Kolay, hızlı, kesin ve her yerde kullanılabilecek bir çözüm; Ürün etkin ve kendine özgü dizaynı sayesinde çok az yer kaplamakta, duvar veya tavana kolaylıkla monte edilebilmekte, 1000 m3/h hava değişim hızı sayesinde m2 lik alanların yaklaşık 3 saatte sterilizasyonunu sağlayabilmektedir. ! “Cihazın en önemli özelliği Küf ‘ ü tamamen yok etmesi ve önlemesidir.”

4 X RETON-P UVION PATOJEN İYONİZATÖRÜ
XRETON-P UVION, Titanyum dioksit, Gümüş iyodür, Bakır Sülfat kaplı İyonizatör, High Voltage ve 245nm UV ışın kaynağından oluşan Uvion Modülü ile, negatif oksijen ve ozon gazı üreterek ortamdaki koku ve kirlemeyi giderir. Mikrop,virüs,mantar,küf ve sporları, polen ve etilen ajanlarını yok eder. Bakterinin oluşmasına ve barınmasına zemin hazırlayan KÜF tamamen yok edilmekte! FARKLIYIZ ÇÜNKÜ:

5 X RETON-P UVION PATOJEN İYONİZATÖRÜ ETKİNLİK RAPORU
BİZ ÜRÜNÜMÜZÜ TEST ETTİRDİK. SONUÇLAR HEPA FİLTRE YOKKEN ALINMIŞTIR.. SİSTEME, İSTEĞE BAĞLI OLARAK HEPA FİLTRE DE TAKILABİLMEKTEDİR.

6 X RETON-P UVION PATOJEN İYONİZATÖRÜ
KULLANIM ALANLARI Hastaneler Ameliyathaneler, Yoğun bakım alanları , Hasta odaları , Bekleme Odaları , Laboratuvarlar,… Üretim Tesisleri (gıda, elektronik, ilaç,tıbbi …) Depolama Alanları, Toplu bekleme ve yaşama alanları (okullar, koğuşlar,…)

7 BU SUNU TEKNOMAR LTD. TARAFINDAN XRETON-P UVION PATOJEN IYONİZATORU TANITIMI İÇİN HAZIRLANMIŞTIR. TEKNİK DOKÜMAN ÖZELLİĞİ TAŞIMAZ . (MART.2008)


"X RETON-P UVION PATOJEN İYONİZATÖRÜ ISO 9001:2000, EN ISO 13485:2003," indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları