Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

SU TERAPİSİ AMA ŞAŞIRTICI.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "SU TERAPİSİ AMA ŞAŞIRTICI."— Sunum transkripti:

1 SU TERAPİSİ AMA ŞAŞIRTICI

2 Su Terapisi ile Tedavi Edilebilen Hastalıkların Listesi
Her gün 6 su bardağı su (1,5 litre) iç ve böylece  ilaç almaktan, iğne olmaktan, doktor parasından kurtul. Uygulamadan inanamazsın Su Terapisi ile Tedavi Edilebilen Hastalıkların Listesi

3 Kan Basıncı/Yüksek Tansiyon
Romatizma (Eklemlerde/Kaslarda ağrı) Anemi (Kansızlık) Genel Felç Obezite (Aşırı şişmanlık) Kireçlenme (Artirit) Sinüzit Taşikardi Baş dönmesi Öksürük Lösemi Astım Bronşit Akciğer Veremi Menenjit Böbrek Taşı Üreme Organı Hastalıkları Ekşime Dizanteri Gastrit Rahim Kanseri Hemoroit Kabızlık Kemik Erimesi Şeker Hastalığı Baş Ağrısı Gözde Kan Toplanması Düzensiz Adet Görme Meme Kanseri Larenjit (Gırtlak İltihabı)

4 Terapi İşlemi Sabah, yataktan kalktıktan hemen sonra (dişlerini bile fırçalamadan), 1,5 litre (5-6 bardak) su iç.  Bilin ki  bu "Usha Paana Chikitsa" diye anılan eski bir Hint terapisidir.

5 Burada en önemli nokta;
1,5 litre su içildikten sonra takip eden bir saat içinde hiçbir şekilde bir şey içilmeyecek ve yenmeyecektir. 1,5 litre suyun bir kerede içilmesi zor olduğundan derece derece uygulayabilirsiniz. İlk başta dört bardağı bir dikişte, kalanı iki dakika içinde aralıklarla içerek kendinizi alıştırabilirsiniz. Bir saat içinde 2 ya da 3 kere idrar çıkma ihtiyacı hissedebilirsiniz, ancak bir süre sonra bu normal olacaktır.

6 Araştırma ve Deneylerle
Aşağıda belirtilen hastalıkların, yanlarında gösterilen sürelerde iyileştikleri gözlemlenmiştir. Kabızlık        -  1 gün Ekşime          -  2 gün Şeker             -  7 gün Kanser           -  4 hafta

7 AkCİĞER Veremi   -  3 ay Y. Tansiyon  -  4 hafta                       

8 Not: Artirit (Eklem Kireçlenmesi) ve Romatizma ağrıları çekenler bu terapiyi günde üç kere; yani ilk hafta sabah, öğle ve akşam  yemeklerinden 1 saat önce; ve sonra hastalık geçinceye kadar günde iki kere uygulamaları önerilir.

9 Sadece Su Nasıl Etki Eder?
Sıradan bir su tüketimi, doğru metotla insan vücudunu temizler. Tıpta "Haematopaises" de denilen yeni kan oluşması, kolonun daha tesirli olmasına yardımcı olur. Kolon ve bağırsaklarda bu şekilde yeni kan oluşması tartışmasız bir gerçektir. Bu terapi ile kolon ve bağırsakların mukoza kıvrımları çalışır.

10 Eğer kolon temizlenirse,  günde birkaç kere alınan kandaki gıdalar emilecek ve mukoza kıvrımlarının çalışmasıyla yeni kan haline dönüşeceklerdir.  Kan, rahatsızlıkların tedavisinde ve sağlığın korunmasında en önemli unsurdur ve bunun için de su düzenli olarak alınmalıdır.

11 Hayat Kısa, Hemen Uygula
Bu yazıyı lütfen arkadaşlarınıza, komşularınıza dağıtmanız insanlık için büyük bir hizmet olacaktır.


"SU TERAPİSİ AMA ŞAŞIRTICI." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları