Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

SU TERAPİSİ SU TERAPİSİ AMA ŞAŞIRTICI. Her gün 6 su bardağı su (1,5 litre) iç ve böylece ilaç almaktan, iğne olmaktan, doktor parasından kurtul. Uygulamadan.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "SU TERAPİSİ SU TERAPİSİ AMA ŞAŞIRTICI. Her gün 6 su bardağı su (1,5 litre) iç ve böylece ilaç almaktan, iğne olmaktan, doktor parasından kurtul. Uygulamadan."— Sunum transkripti:

1 SU TERAPİSİ SU TERAPİSİ AMA ŞAŞIRTICI

2 Her gün 6 su bardağı su (1,5 litre) iç ve böylece ilaç almaktan, iğne olmaktan, doktor parasından kurtul. Uygulamadan inanamazsın Su Terapisi ile Tedavi Edilebilen Hastalıkların Listesi Su Terapisi ile Tedavi Edilebilen Hastalıkların Listesi

3 Kan Basıncı/Yüksek TansiyonRomatizma (Eklemlerde/Kaslarda ağrı) Anemi (Kansızlık)Genel Felç Obezite (Aşırı şişmanlık)Kireçlenme (Artirit) SinüzitTaşikardi Baş dönmesiÖksürük LösemiAstım BronşitAkciğer Veremi MenenjitBöbrek Taşı Üreme Organı HastalıklarıEkşime DizanteriGastrit Rahim KanseriHemoroit KabızlıkKemik Erimesi Şeker HastalığıBaş Ağrısı Gözde Kan ToplanmasıDüzensiz Adet Görme Meme KanseriLarenjit (Gırtlak İltihabı)

4 Terapi İşlemi Sabah, yataktan kalktıktan hemen sonra (dişlerini bile fırçalamadan), 1,5 litre (5-6 bardak) su iç. Sabah, yataktan kalktıktan hemen sonra (dişlerini bile fırçalamadan), 1,5 litre (5-6 bardak) su iç. Bilin ki bu "Usha Paana Chikitsa" diye anılan eski bir Hint terapisidir. Bilin ki bu "Usha Paana Chikitsa" diye anılan eski bir Hint terapisidir.

5 Burada en önemli nokta; 1,5 litre su içildikten sonra takip eden bir saat içinde hiçbir şekilde bir şey içilmeyecek ve yenmeyecektir. 1,5 litre su içildikten sonra takip eden bir saat içinde hiçbir şekilde bir şey içilmeyecek ve yenmeyecektir. 1,5 litre suyun bir kerede içilmesi zor olduğundan derece derece uygulayabilirsiniz. İlk başta dört bardağı bir dikişte, kalanı iki dakika içinde aralıklarla içerek kendinizi alıştırabilirsiniz. Bir saat içinde 2 ya da 3 kere idrar çıkma ihtiyacı hissedebilirsiniz, ancak bir süre sonra bu normal olacaktır. 1,5 litre suyun bir kerede içilmesi zor olduğundan derece derece uygulayabilirsiniz. İlk başta dört bardağı bir dikişte, kalanı iki dakika içinde aralıklarla içerek kendinizi alıştırabilirsiniz. Bir saat içinde 2 ya da 3 kere idrar çıkma ihtiyacı hissedebilirsiniz, ancak bir süre sonra bu normal olacaktır.

6 Araştırma ve Deneylerle Aşağıda belirtilen hastalıkların, yanlarında gösterilen sürelerde iyileştikleri gözlemlenmiştir. Aşağıda belirtilen hastalıkların, yanlarında gösterilen sürelerde iyileştikleri gözlemlenmiştir. Kabızlık - 1 gün Kabızlık - 1 gün Ekşime - 2 gün Ekşime - 2 gün Şeker - 7 gün Şeker - 7 gün Kanser - 4 hafta Kanser - 4 hafta

7 AkCİĞER Veremi - 3 ay AkCİĞER Veremi - 3 ay Y. Tansiyon - 4 hafta Y. Tansiyon - 4 hafta

8 Not: Artirit (Eklem Kireçlenmesi) ve Romatizma ağrıları çekenler bu terapiyi günde üç kere; yani ilk hafta sabah, öğle ve akşam yemeklerinden 1 saat önce; ve sonra hastalık geçinceye kadar günde iki kere uygulamaları önerilir. Artirit (Eklem Kireçlenmesi) ve Romatizma ağrıları çekenler bu terapiyi günde üç kere; yani ilk hafta sabah, öğle ve akşam yemeklerinden 1 saat önce; ve sonra hastalık geçinceye kadar günde iki kere uygulamaları önerilir.

9 Sadece Su Nasıl Etki Eder? Sıradan bir su tüketimi, doğru metotla insan vücudunu temizler. Tıpta "Haematopaises" de denilen yeni kan oluşması, kolonun daha tesirli olmasına yardımcı olur. Kolon ve bağırsaklarda bu şekilde yeni kan oluşması tartışmasız bir gerçektir. Bu terapi ile kolon ve bağırsakların mukoza kıvrımları çalışır. Sıradan bir su tüketimi, doğru metotla insan vücudunu temizler. Tıpta "Haematopaises" de denilen yeni kan oluşması, kolonun daha tesirli olmasına yardımcı olur. Kolon ve bağırsaklarda bu şekilde yeni kan oluşması tartışmasız bir gerçektir. Bu terapi ile kolon ve bağırsakların mukoza kıvrımları çalışır.

10 Eğer kolon temizlenirse, günde birkaç kere alınan kandaki gıdalar emilecek ve mukoza kıvrımlarının çalışmasıyla yeni kan haline dönüşeceklerdir. Kan, rahatsızlıkların tedavisinde ve sağlığın korunmasında en önemli unsurdur ve bunun için de su düzenli olarak alınmalıdır. Eğer kolon temizlenirse, günde birkaç kere alınan kandaki gıdalar emilecek ve mukoza kıvrımlarının çalışmasıyla yeni kan haline dönüşeceklerdir. Kan, rahatsızlıkların tedavisinde ve sağlığın korunmasında en önemli unsurdur ve bunun için de su düzenli olarak alınmalıdır.

11 Hayat Kısa, Hemen Uygula Bu yazıyı lütfen arkadaşlarınıza, komşularınıza dağıtmanız insanlık için büyük bir hizmet olacaktır. Bu yazıyı lütfen arkadaşlarınıza, komşularınıza dağıtmanız insanlık için büyük bir hizmet olacaktır. ezgikosuyolu@hotmail.com ezgikosuyolu@hotmail.com


"SU TERAPİSİ SU TERAPİSİ AMA ŞAŞIRTICI. Her gün 6 su bardağı su (1,5 litre) iç ve böylece ilaç almaktan, iğne olmaktan, doktor parasından kurtul. Uygulamadan." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları