Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

AB ÜLKELERİNE Pelargonium FİDESİ İHRACATI

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "AB ÜLKELERİNE Pelargonium FİDESİ İHRACATI"— Sunum transkripti:

1 AB ÜLKELERİNE Pelargonium FİDESİ İHRACATI
Fulfills item 27,1(a), 27,2(a) 31(a) Options of Annex IV AI of Plant Health Directive ( 2000/29/EC) as amended. Üretim yerinde son tam vejetasyon döngüsünün başlangıcından bu yana şerbetçi otunda hiç bir Heliothis armigera Hübner veya Spodoptera littoralis (Boisd.) belirtisinin gözlenmediğine dair Resmi bir beyan Üretim yerinde son tam vejetasyon döngüsünün başlangıcından bu yana hiç bir Spodoptera eridiana Cramer, Spodoeptera frgiperda Smith veya Spodoeptera Litura ((Fabricius) belirtilerinin gözlenmediğine dair. Doğrudan Domates halka nokta virüsünün olmadığı bilinen üretim yerlerinde türetildiğine dair resmi bir beyan

2 AB ÜLKELERİNE GİDEN KARANFİL FİDELERİ
Fulfills item 27,1(a) and 27,2(a) 29 Options of Annex IV AI of Plant Health Directive ( 2000/29/EC) as amended. Üretim yerinde son tam vejetasyon döngüsünün başlangıcından bu yana şerbetçi otunda hiç bir Heliothis armigera Hübner veya Spodoptera littoralis (Boisd.) belirtisinin gözlenmediğine dair Resmi bir beyan Üretim yerinde son tam vejetasyon döngüsünün başlangıcından bu yana hiç bir Spodoptera eridiana Cramer, Spodoeptera frgiperda Smith veya Spodoeptera Litura ((Fabricius) belirtilerinin gözlenmediğine dair.

3 Dendranthema(Kasımpatı), Karanfil (KESME ÇİÇEK)
Fulfills item 27,2(a) and 32,2(a) options two of Annex IV AI of Plant Health Directive (2000/29/EC) as amended. Üretim yerinde son tam vejetasyon döngüsünün başlangıcından bu yana hiç bir Spodoptera eridiana Cramer, Spodoeptera frgiperda Smith veya Spodoeptera Litura ((Fabricius) belirtilerinin gözlenmediğine dair. Liriomyza sativae (Blanchard) ve Amauromyza maculosa (Malloch) organizmalarından arî bir ülke menşeli oldukları A.B.

4 GÜL, LİSİANTHUS, TRACHELİUM, HYPERİCUM, Kesme Çiçekleri
İhraç edilmelerinin hemen öncesinde resmi olarak denetlenerek Bemisia tabaci Genn. (Avrupa-dışı popülâsyonları) organizmasından arî bulunmuş olduklarını gösterir resmi beyan. Fulfills item 45,2(b) Option two of Annex IV AI of plant health directive (2000/29/EC) as amended. A.B.

5 Gypsophila L. ve Solidago (KESME ÇİÇEK)
Fulfills item 32,2(a), 45,2(b) options two of Annex IV AI of Plant Health Directive (2000/29/EC) as amended Liriomyza sativae (Blanchard) ve Amauromyza maculosa (Malloch) organizmalarından arî bir ülke menşeli oldukları İhraç edilmelerinin hemen öncesinde resmi olarak denetlenerek Bemisia tabaci Genn. (Avrupa-dışı popülâsyonları) organizmasından arî bulunmuş olduklarını gösterir resmi beyan. A.B.

6 DOMATES FİDESİ İHRACATI EK DEKLARASYONU
A.B. DOMATES FİDESİ İHRACATI EK DEKLARASYONU The plants were inspected during active growth and found to be free from Potato stolbur phytoplasma symptoms and Bemisia tabaci. Potato spindle tuber viroid and Thrips palmi, Liriomyza sativae and Amauromyza maculosa Chrysanthemum stem necrosis virüs are not occurred in Turkey according to official decleration. The plants are free from Ralstonia solanacearum and Tomato yellow leaf curl virus according to laboratory analysis results. (2000/29 EC Annex V,A,I,32,3(c) 34.(b) )

7 Veya A.B. Fulfills item 25,5,…………………………………………………………………
25,6, ……………………………………………………………… 25,7,……………………………………………………………… 32,1(a), ………………………………………………………… 32,3(a), …………………………………………………………. 34(b), …………………………………………………………….. 36,1(a), …………………………………………………………. 45,1(c), …………………………………………………………. 45,3(b), ………………………………………………………… 46(c),…………………………………………………………… Options of Annex IV AI of Plant Health Directive ( 2000/29/EC) as amended. Patates stolbur mikoplasmasının belirtisinin gözlenmediğine dair Resmi bir beyan Patates iğ yumru viroidinin belirtisinin gözlenmediğine dair Resmi bir beyan Bitkilerin kökeninin, Pseudomonas solanacerearum (Smith) bulunmayan alanlar olduğuna-vejetasyon döngüsünün başlangıcından bu yana Pseudomonas solanacerearum (Smith) belirtisinin gözlenmediğine dair Resmi bir beyan Liriomyza sativae (Blanchard) ve Amauromyza maculosa (Malloch) organizmalarından ari olduğu belirlenmiş bir alan menşeli olduğunu Liriomyza huidobrensis (Blanchard) ve Liriomyza trifolii (Burgess) organizmalarından ari olduğu belirlenmiş bir alan menşeli olduğunu Dikimden beri yetiştirme ortamının zararlı organizmalardan korunması için gereken önlemlerin alındığına dair resmi belge Thrips palmi Karny organizmasından ari olduğu belirlenmiş bir alan menşeli olduğunu Bemisia tabaci Genn. (Avrupa-dışı popülasyonları) organizmasından ari bulunmuş olduğunu belirten resmi beyan. Üretim yerlerinde hiçbir Tomato Yellow Leaf Curl Virus ( curl) virüsü belirtisi gözlenmediğine ve bu üretim yerlerinin, Bemisia tabaci Genn. olmamasını güvence altına almak için uygun işlemlerden ve izleme rejiminde geçtiğine dair Resmi bir beyan Bitkilerin Bemisia tabaci Genn.’ i yok etmeyi amaçlayan uygun işlemlerden geçtiğine dair Resmi bir beyan

8 DOMATES TOHUMU The seeds are free from A.B. Clavibacter michiganensis,
Xanthomonas campestris pv. vesicatoria, according to laboratory analysis results. Potato spindle tuber virus is not occur in Turkey.

9 Veya Xanthomonas campestris pv. vesicatoria, is not occur in Turkey.
A.B. Veya The plants were inspected during active growth and found to be free from, Clavibacter michiganensis Xanthomonas campestris pv. vesicatoria, Potato spindle tuber virus is not occur in Turkey.


"AB ÜLKELERİNE Pelargonium FİDESİ İHRACATI" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları