Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

İzmir Nisan 2014. Avrupanın 18 seçkin üniversitesi ile Erasmus anlaşması 1.International School of Law and Business-LİTVANYA 2.Utena College-LİTVANYA.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "İzmir Nisan 2014. Avrupanın 18 seçkin üniversitesi ile Erasmus anlaşması 1.International School of Law and Business-LİTVANYA 2.Utena College-LİTVANYA."— Sunum transkripti:

1 İzmir Nisan 2014

2 Avrupanın 18 seçkin üniversitesi ile Erasmus anlaşması 1.International School of Law and Business-LİTVANYA 2.Utena College-LİTVANYA 3.Kuressaare College of Tallinn University of Technology-ESTONYA 4.Lucian Blaga University of Sibiu-ROMANYA 5.University of Debrecen- MACARİSTAN 6.Högskolan Dalarna-İSVEÇ 7.International University College-BULGARİSTAN 8.College of Polytechnics Jihlava-ÇEK CUMHURİYETİ 9.Baltic International Academy- LETONYA 10.ATEI of Thessaloniki-YUNANİSTAN 11.University of Girona-İSPANYA 12.University of Eastern Finland- FİNLANDİYA 13.Kath. Universität Eichstätt-Ingolstadt-ALMANYA 14.Hochschule Zittau/ Görlitz- ALMANYA 15.Escola Superior de Tecnologias de Fafe- PORTEKİZ 16.Wyzsza Szkola Gospodarki w Bydgoszczy- POLONYA 17.University Degli Study the Teramo- İTALYA 18.Poznan School of Banking- POLONYA Erasmus anlaşmalarının yanı sıra; Kanada’nın Bishop’s Üniversitesiyle yapılan öğrenci ve öğretim üyesi değişim anlaşması Fakülteye uluslararası anlamda farklı bir boyut kazandırmıştır.

3 Giden Öğretim ÜyeleriÜniversiteler Prof. Dr. Cengiz DEMİREscola Superior de Tecnologias de Fafe/ Portekiz Prof. Dr. Cengiz DEMİRUniversity of Eastern Finland/ Finlandiya Doç. Dr. Atilla AKBABAUniversity of Eastern Finland/ Finlandiya Doç. Dr. Zafer ÖTERUniversitat de Girona/ İspanya Yrd. Doç. Dr. Volkan ALTINTAŞInternational School of Law and Business/ Litvanya Yrd. Doç. Dr. Ö. Hakan ÇAVUŞVysoka skola polytechnicka Jihlava/ Çek Cumhuriyeti Yrd. Doç. Dr. M. Sakin YılmazerKatholische Universitat / Almanya Giden ÖğrencilerÜniversiteler Özgür SARIBAŞUniversitat de Girona/ İspanya Mehmet Yavuz ÇETİNKAYAUniversitat de Girona/ İspanya Bengül SAMGAREscola Superior de Tecnologias de Fafe/ Portekiz Meltem DÜNDAREscola Superior de Tecnologias de Fafe/ Portekiz Aylin TARCANVysoka skola polytechnicka Jihlava/ Çek Cumhuriyeti Öyküm PAKInternational School of Law and Business/ Litvanya Şaban KARGİGLİOĞLUUniversity of Eastern Finland/ Finlandiya Şahin YILDIZWyzsza Szkola Gospodarki w Bydgoszczy/ Polonya Elif Zeynep ÖZERWyzsza Szkola Gospodarki w Bydgoszczy/ Polonya Osman ÖZERHögskolan Dalarna/ İsveç Gelen Öğretim Üyeleri Üniversiteler Regina BagdonavičienėUtena University of Applied Sciences / Litvanya Anastasija VasiljevaUtena University of Applied Sciences / Litvanya Doç. Dr. Loreta OlberkyteInternational School of Law and Business / Litvanya Xenıa PoppeKatholische Universitat / Almanya Neus CrousUniversitat de Girona/ İspanya

4 ‘Uluslararası Örgütlere Üyelikler’


"İzmir Nisan 2014. Avrupanın 18 seçkin üniversitesi ile Erasmus anlaşması 1.International School of Law and Business-LİTVANYA 2.Utena College-LİTVANYA." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları