Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Fizik (Eski Yunanca: φύσις fisis “do ğ a”) maddeyi, maddenin uzay-zamanda hareketini enerji ve kuvveti de kapsamak üzere bütün ilgili kavramlarla birlikte.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Fizik (Eski Yunanca: φύσις fisis “do ğ a”) maddeyi, maddenin uzay-zamanda hareketini enerji ve kuvveti de kapsamak üzere bütün ilgili kavramlarla birlikte."— Sunum transkripti:

1

2 Fizik (Eski Yunanca: φύσις fisis “do ğ a”) maddeyi, maddenin uzay-zamanda hareketini enerji ve kuvveti de kapsamak üzere bütün ilgili kavramlarla birlikte inceleyen do ğ a bilimidir. Daha genel olarak, evren ile ilgili nasılları cevaplamak için do ğ anın genel bir analizidir.

3 Mizah, hayatın güldürücü yönünü ortaya çıkaran sanat türüdür. İ nsanı gülmeye sevk eden resim, karikatür, konu ş ma ve yazı sanatıdır. Mizah eserleri sadece ş aka, güldürme maksadıyla söylenip, yazılıp, çizildi ğ i gibi belli fikirleri ifade etmek için de ortaya konulabilir. Mizah Nedir ?

4 Fizik ve mizah aslında tanım olarak çok ayrı görünsede öyle değildir.Bir araya geldiklerinde ortaya hem öğretici, hem eğlendirici şeyler çıkar. ŞİMDİ GÖRELİM BAKALIM !

5

6

7


"Fizik (Eski Yunanca: φύσις fisis “do ğ a”) maddeyi, maddenin uzay-zamanda hareketini enerji ve kuvveti de kapsamak üzere bütün ilgili kavramlarla birlikte." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları