Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

WELCOME TO THE VL-PLAYER. VL-PLAYER’İN AÇILIMI Vl-Player’in açılımı Virtual Life yani Sanal Yaşam’dan gelir.Sanal yaşam olmasının sebebi insanları bir.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "WELCOME TO THE VL-PLAYER. VL-PLAYER’İN AÇILIMI Vl-Player’in açılımı Virtual Life yani Sanal Yaşam’dan gelir.Sanal yaşam olmasının sebebi insanları bir."— Sunum transkripti:

1 WELCOME TO THE VL-PLAYER

2 VL-PLAYER’İN AÇILIMI Vl-Player’in açılımı Virtual Life yani Sanal Yaşam’dan gelir.Sanal yaşam olmasının sebebi insanları bir sanal gerçeklikte olmalarını sağlamasıdır.

3 VL-PLAYER NEDİR VL-Player İnsanları bir sanal gerçeklik ortamında olmalarını, böylece kendileri evdeyken spor salonu vb. gibi mekanlarda hissetmelerini sağlar.

4 VL-PLAYER NEDİR VL-Player İnsanları bir sanal gerçeklik ortamında olmalarını, böylece kendileri evdeyken spor salonu vb. gibi mekanlarda hissetmelerini sağlar.

5 EKSTRALAR SAAT ve KARTLAR Birer Ekstradır. Saat bir oyuncunun koluna takıldığında oyunu değiştirebilir yada oyundan çıkabilir. Ama saat menüsü değişkenlik gösterir. Eğer çocuk uyku veya ders çalışma modunda ise menü değişir. uyku 39775 21864 veya www.vlplayer.com

6 PLASTİK ARAÇ GEREÇLER Plastik araç gereçler, oyunlarda gerçeği yerine geçsin diye açılırken kendiliğinden şişen malzemelerin yerine kullanılır. Örneğin oyunda gerçek bir araç yerine bir plastik araç gereç kullanılabilir.

7 GÖZLÜKLER Gözlüğün camının ortasında bulunan kamera her şeyi yeşil ve yeşilin tonlarında görür. Gördüklerini makineye aktarır. Makine yeşil ve yeşilin tonlarında görünen her şeyi gizler ve oyunun görüntülerini ekler.

8 GÖZLÜK SİMÜLASYONU

9

10 KIYAFETLER Oyundayken bir şeye değdiğinizde makine kıyafete, kıyafet vücuda titreşimler gönderir. Böylece o şeye değiyormuş gibi hissedersiniz.

11 MAKİNE NASIL ÇALIŞIR -Kıyafetler giyilecek ve gözlükler takılacak. -Saat bir oyuncuya takılacak. -Makine açılacak ve internete bağlanacak. -Makine gözlükleri ve kıyafetleri algıladıktan sonra oyun başlatılabilecek.

12 VL-SHOP VL-SHOP İnternet üzerinden VL-Player’e uyumlu oyunlar indirmeyi sağlar.

13 Internet superonline 

14 ATARI WORLD


"WELCOME TO THE VL-PLAYER. VL-PLAYER’İN AÇILIMI Vl-Player’in açılımı Virtual Life yani Sanal Yaşam’dan gelir.Sanal yaşam olmasının sebebi insanları bir." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları