Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Volkswagen Binek Araç Baban, Sen bir de Volkswagen– Yılın Dijital Uygulaması.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Volkswagen Binek Araç Baban, Sen bir de Volkswagen– Yılın Dijital Uygulaması."— Sunum transkripti:

1 Volkswagen Binek Araç Baban, Sen bir de Volkswagen– Yılın Dijital Uygulaması

2 Volkswagen Baban, Sen bir de Volkswagen Uygulaması Baban, Sen bir de Volkswagen Uygulaması Strateji ve Yenilik Volkswagen Türkiye Facebook sayfası üzerinde 11 Haziran 2012 - 15 Haziran 2012 tarihleri arasında "Baban, sen bir de Volkswagen" yarışması gerçekleştirildi. Kullanıcılar uygulamada Volkswagen ve babaları ile ilgili anıları paylaşarak oy toplamaya çalıştılar. En çok oyu alan anının sahibine ve babasına Armani marka kol saati hediye edildi. Ayrıca kazananlar babaları ile birlikte kendilerine tahsis edilen Volkswagen araçlar ile Volkswagen sponsorluğunda mükemmel bir Babalar Günü geçirdiler.

3 Baban, Sen bir de Volkswagen Uygulaması Sonuçlar Uygulamaya katılan kişi sayısı: 8.433 Uygulamadaki katılım formunu tamamlayan kişi sayısı: 1.194 Katılımcılar tarafından paylaşılan anı sayısı: 1.632’dır. Onaylanan anı sayısı: 587 Onaylanan anılara verilen oy sayısı: 10.860 Volkswagen Baban, Sen bir de Volkswagen Uygulaması

4 Baban, Sen bir de Volkswagen Volkswagen Türkiye sayfasında gerçekleşti.

5 Volkswagen Baban, Sen bir de Volkswagen Uygulaması Baban, Sen bir de Volkswagen – Sayfa üzerinden uygulama duyuruları ve paylaşımları gerçekleştirildi.

6 Volkswagen Baban, Sen bir de Volkswagen Uygulaması Baban, Sen bir de Volkswagen – Katılımcılar babaları ve Volkswagen ile ilgili anılarını uygulamada paylaştılar.

7 Volkswagen Baban, Sen bir de Volkswagen Uygulaması Baban, Sen bir de Volkswagen – Katılımcılar babaları ve Volkswagen ile ilgili anılarını uygulamada paylaştılar.

8 Volkswagen Baban, Sen bir de Volkswagen Uygulaması Baban, Sen bir de Volkswagen – Kullanıcılar uygulamayı profillerinde paylaştılar.

9 Volkswagen Baban, Sen bir de Volkswagen Uygulaması Baban, Sen bir de Volkswagen – Kullanıcılar uygulamayı profillerinde paylaştılar.

10 Volkswagen Baban, Sen bir de Volkswagen Uygulaması Baban, Sen bir de Volkswagen – Kazananlar sekme üzerinden açıklandı

11 Volkswagen Baban, Sen bir de Volkswagen Uygulaması Baban, Sen bir de Volkswagen – Kazananlar sekme üzerinden açıklandı

12 Volkswagen Baban, Sen bir de Volkswagen Uygulaması Baban, Sen bir de Volkswagen – Kazananlar muhteşem bir Babalar Günü geçirdiler.

13 Volkswagen Baban, Sen bir de Volkswagen Uygulaması Baban, Sen bir de Volkswagen – Kazananlar muhteşem bir Babalar Günü geçirdiler.

14 Volkswagen Baban, Sen bir de Volkswagen Uygulaması Baban, Sen bir de Volkswagen – Kazananlar muhteşem bir Babalar Günü geçirdiler.


"Volkswagen Binek Araç Baban, Sen bir de Volkswagen– Yılın Dijital Uygulaması." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları