Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

A TEMASI OKUL HEYECANIM A TEMASI OKUL HEYECANIM HAZIRLAYAN: ABDULLAH BÜYÜKYILDIZ.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "A TEMASI OKUL HEYECANIM A TEMASI OKUL HEYECANIM HAZIRLAYAN: ABDULLAH BÜYÜKYILDIZ."— Sunum transkripti:

1

2 A TEMASI OKUL HEYECANIM A TEMASI OKUL HEYECANIM HAZIRLAYAN: ABDULLAH BÜYÜKYILDIZ

3 A.3.2. Öğrenciler arasındaki benzerliklerin ve farklılıkların doğal olduğunu kabul eder. A.3.2. Öğrenciler arasındaki benzerliklerin ve farklılıkların doğal olduğunu kabul eder. HAZIRLAYAN: ABDULLAH BÜYÜKYILDIZ

4

5

6 Arkadaşlarımızla benzer ve farklı yönlerimiz vardır. İnsanların dış görünüşleri ( fiziksel özellikleri), ilgileri, yetenek ve becerileri farklıdır. Arkadaşlarımızla benzer ve farklı yönlerimiz vardır. İnsanların dış görünüşleri ( fiziksel özellikleri), ilgileri, yetenek ve becerileri farklıdır.

7 Bazılarımız esmer, bazılarımız da sarışındır. Boylarımızın uzunlukları farklı farklıdır. Bazılarımız esmer, bazılarımız da sarışındır. Boylarımızın uzunlukları farklı farklıdır.

8 Bazı arkadaşlarımız neşeli, bazıları da kibardır. Bazı arkadaşlarımız neşeli, bazıları da kibardır.

9 Bazılarımız kitap okumayı, bazılarımız müzik dinlemeyi sever. Bazılarımız kitap okumayı, bazılarımız müzik dinlemeyi sever.

10

11 Arkadaşlarımız arasındaki benzerlikler ve farklılıklar doğaldır. Arkadaşlarımız arasındaki benzerlikler ve farklılıklar doğaldır.

12 Farklılıklara saygı göstermeli ve arkadaşlarımızın durumlarına hoşgörülü olmalıyız. Farklılıklara saygı göstermeli ve arkadaşlarımızın durumlarına hoşgörülü olmalıyız.

13 Arkadaşlarımız arasındaki benzerlikler ve farklılıklar doğaldır. Farklılıklara saygı göstermeli ve arkadaşlarımızın durumlarına hoşgörülü olmalıyız. Arkadaşlarımız arasındaki benzerlikler ve farklılıklar doğaldır. Farklılıklara saygı göstermeli ve arkadaşlarımızın durumlarına hoşgörülü olmalıyız.

14

15 Hazırlayan Abdullah Büyükyıldız Hazırlayan Abdullah Büyükyıldız www.alsemender.com


"A TEMASI OKUL HEYECANIM A TEMASI OKUL HEYECANIM HAZIRLAYAN: ABDULLAH BÜYÜKYILDIZ." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları