Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

ORTAK SINAVLAR 2014 28-29 NİSAN HAZIRLAYAN : ELVAN TEMEL LAYIK.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "ORTAK SINAVLAR 2014 28-29 NİSAN HAZIRLAYAN : ELVAN TEMEL LAYIK."— Sunum transkripti:

1 ORTAK SINAVLAR NİSAN HAZIRLAYAN : ELVAN TEMEL LAYIK

2 TEOG SINAVI UYGULAMA BİLGİLENDİRMESİ ORTAK SINAVLARIN OTURUMU 2 GÜNE DAĞITILMIŞTIR NİSAN 2014 TARİHİNDE YAPILACAKTIR. ORTAK SINAVLAR ÖĞRENCİLERİN ÖĞRENİM GÖRDÜKLERİ OKULLARDA SAAT 9.00, 10.10,11.20’ DE BAŞLAYACAKTIR. SINAV ARASI DİNLENME SÜRELERİ 30 DAKİKA OLARAK DÜZENLENMİŞTİR.

3 ORTAK SINAVLAR 1.GÜN DERS ADIBAŞLAMA SAATİ SORU SAYISISÜRESİ Türkçe DAKİKA Matematik DAKİKA Din Kültür Ve Ahlak Bilgisi DAKİKA ORTAK SINAVLAR 2.GÜN DERS ADIBAŞLAMA SAATİ SORU SAYISISÜRESİ Fen DAKİKA İnkılap Tarihi Ve Atatürkçülük DAKİKA Yabancı Dil DAKİKA

4 Her ders için yapılacak sınav başladıktan sonra ilk 15 dakika içerisinde gelen öğrenciler sınava alınacaktır. Geç gelen öğrenciye ek süre verilmeyecektir. Her dersin sınavında ilk 20 dakika sınavdan çıkmayacak ilk 20 dakika tamamlandıktan sonra sınavını tamamlayan öğrenci sınıftan çıkabilecektir. Her derse ait sınav süresinin tamamlanmasına 5 dakika kala öğrenciler sınıftan çıkarılamayacaktır.

5 Her ders için çoktan seçmeli 20 soru sorulacak değerlendirme de yanlış cevap sayısı doğru cevap sayısını etkilemiyecektir. Ortak sınavlarda A ve B kitapçığı olmak üzere iki çeşit kitapçık verilecektir. Sınava giremeyen öğrenciler için mazeretlerini bildirmeleri gerekmektedir. Sınava gireceği sınıfı ve sıra bilgisini e- okul veli bilgilendirme sisteminden görebileceklerdir.

6 Özel eğitime ihtiyacı olan öğrenciler için dakika verilecektir. Öğrenciler yanlarında sözlük cep telefonu hesap makinesi ve bilgisayar özelliği taşıyan cihazlar bulundurmamaları gerekmektedir. Öğrenciler salona 8.30 alınacaktır.


"ORTAK SINAVLAR 2014 28-29 NİSAN HAZIRLAYAN : ELVAN TEMEL LAYIK." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları