Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

TANRI SORMAZ TANRI SORMAZ. … ama binecek taşıtı olmayan kaç kişiyi götürdüğünüzü sorar. Tanrı ne tür bir araba kullandığınızı sormaz...

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "TANRI SORMAZ TANRI SORMAZ. … ama binecek taşıtı olmayan kaç kişiyi götürdüğünüzü sorar. Tanrı ne tür bir araba kullandığınızı sormaz..."— Sunum transkripti:

1 TANRI SORMAZ TANRI SORMAZ

2 … ama binecek taşıtı olmayan kaç kişiyi götürdüğünüzü sorar. Tanrı ne tür bir araba kullandığınızı sormaz...

3 Tanrı evinizin kaç metrekare olduğunu sormaz... …ama evinizde kaç kişiyi ağırladığınızı sorar.

4 Tanrı, dolabınızdaki giysilerinizin hesabını sormaz … … ama kaç kişiyi giydirdiğinizi sorar.

5 Tanrı sosyal konumunuz hakkında bir şey sormaz; hangi sınıf bir insan olarak göründüğünüzü ise, soracaktır.

6 Tanrı, sahip olduğunuz malları sormaz, ama bunların yaşamınızı yönetip yönetmediğini sorar. Tanrı, aldığınız en yüksek ücretin ne olduğunu sormaz, ama o parayı almak için karakterinizden bir şeyler kaybedip kaybetmediğinizi sorar. Tanrı, aldığınız en yüksek ücretin ne olduğunu sormaz, ama o parayı almak için karakterinizden bir şeyler kaybedip kaybetmediğinizi sorar.

7 Tanrı ne kadar fazla mesai yaptığınızı sormaz, ama yaptığınız fazla mesainin kendiniz için mi yoksa aileniz için mi olduğunu sorar. Tanrı ne kadar fazla mesai yaptığınızı sormaz, ama yaptığınız fazla mesainin kendiniz için mi yoksa aileniz için mi olduğunu sorar. Tanrı kaç defa terfi ettirildiğinizi sormaz, ama sizin, başkalarını yükselmesi için ne yaptığınızı sorar. Tanrı kaç defa terfi ettirildiğinizi sormaz, ama sizin, başkalarını yükselmesi için ne yaptığınızı sorar.

8 Tanrı, unvanınızın ne olduğunu sormaz, ama yaptığınız işi elinizden gelen en iyi şekilde yapıp yapmadığınızı sorar. Tanrı, unvanınızın ne olduğunu sormaz, ama yaptığınız işi elinizden gelen en iyi şekilde yapıp yapmadığınızı sorar. Tanrı, kendiniz için neler yaptığınızı sormaz, ama başkalarına yardım için neler yaptığınızı sorar. Tanrı, kendiniz için neler yaptığınızı sormaz, ama başkalarına yardım için neler yaptığınızı sorar.

9 Tanrı kaç dostunuz olduğunu sormaz, ama sizin kaç kişinin dostu olduğunuzu sorar. Tanrı kaç dostunuz olduğunu sormaz, ama sizin kaç kişinin dostu olduğunuzu sorar. Tanrı, kendi haklarınızı korumak için neler yaptığınızı sormaz, ama başkalarının haklarını korumak için neler yaptığınızı sorar. Tanrı, kendi haklarınızı korumak için neler yaptığınızı sormaz, ama başkalarının haklarını korumak için neler yaptığınızı sorar.

10 Tanrı hangi çevrede oturduğunuzu sormaz, ama çevrenize nasıl davrandığınızı sorar. Tanrı hangi çevrede oturduğunuzu sormaz, ama çevrenize nasıl davrandığınızı sorar. Tanrı derinizin rengi hakkında bir şey sormaz, ama karakterinizin özünün ne olduğunu sorar. Tanrı derinizin rengi hakkında bir şey sormaz, ama karakterinizin özünün ne olduğunu sorar.

11 Tanrı dininiz neydi diye sormaz... … ama insanları sevdinizmi diye sorar.

12 Hayatımızın sonunda, elde ettiğimiz diplomalardan, kazançtan ve büyük başarılardan hesaba çekilmeyeceğiz. Biz bunlar için hesaba çekileceğiz: “ Açtım, beni doyurdunuz; açıktaydım, beni giydirdiniz; evsizdim, beni korudunuz ”. Hayatımızın sonunda, elde ettiğimiz diplomalardan, kazançtan ve büyük başarılardan hesaba çekilmeyeceğiz. Biz bunlar için hesaba çekileceğiz: “ Açtım, beni doyurdunuz; açıktaydım, beni giydirdiniz; evsizdim, beni korudunuz ”. -- Rahibe Teresa -- Rahibe Teresa www.tommyswindow.com


"TANRI SORMAZ TANRI SORMAZ. … ama binecek taşıtı olmayan kaç kişiyi götürdüğünüzü sorar. Tanrı ne tür bir araba kullandığınızı sormaz..." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları