Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Geçtiğimiz hafta Karadeniz programımız çerçevesinde İlk olarak Artvin, ardından Rize ve son olarak da Trabzon’daydık…

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Geçtiğimiz hafta Karadeniz programımız çerçevesinde İlk olarak Artvin, ardından Rize ve son olarak da Trabzon’daydık…"— Sunum transkripti:

1

2 Geçtiğimiz hafta Karadeniz programımız çerçevesinde İlk olarak Artvin, ardından Rize ve son olarak da Trabzon’daydık…

3 Artvin programımızda ilk önce Türkiye’nin 1. Dünyanın 6. en yüksek barajı olan Deriner’de incelemelerde bulunuyoruz… 249 metre gövde yüksekliğiyle Türkiye'nin 1. Dünyanın 6. en yüksek Barajı Deriner’deyiz..

4 Deriner Barajı gerek üreteceği enerji bakımından gerek sağlayacağı istihdam açısından bölge ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlayacaktır.. 750 Bin Kişinin Enerji İhtiyacı Karşılanacak Türkiye’nin en yüksek barajı olan Deriner Barajı’nın açılışını daha sonra Sn Başbakanımızın iştirakiyle gerçekleştireceğiz.. Yıllık Faydası 475 Milyon TL Çoruh Nehri'nin 3. Gerdanlığı, Türkiye'nin en yüksek barajı olan Deriner Barajı'nda su tutuluyor

5 Türkiye’nin 1., Dünya’nın 6. en yüksek barajı olan Deriner'de büyük emekleri olan işçi kardeşlerimizi canı gönülden alkışlıyoruz..

6 Artvin programımızı takip eden gazeteci arkadaşlarımızla hatıra fotoğrafı..

7 Temelini attığımız tesislerin tamamlanmasıyla 1 ilçe, 9 köy, 1 kasaba ile 140 dekar arazi taşkınlardan korunmuş olacak… Artvin’e 4 Tesis Birden… Artvin’de Deriner Barajı’nda su tutulma merasiminin yanısıra 4 tesisin de temel atma merasimini Sn Bakanımız Faruk Çelik’in iştirakleriyle gerçekleştirdik.. İnşa edilecek Yusufeli Barajı ve Geçici Bağlantı Yolları projesi ile vatandaşlarımızın mağduriyeti giderilecek..

8 Su tutulma işlemi gerçekleşen Deriner Barajı ve temeli atılan 4 tesis bölgemize ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun..

9 Artvin İşkur Toplum Yararına Çalışma Programının açılış merasimindeyiz..

10 Artvin AK Parti İl Kadın Kolları kongresinde saygıdeğer hanımefendi kardeşlerimizle bir araya geldik..

11 Artvin programımızı Valilik ziyareti ile tamamlıyoruz..

12 Artvin’deki vazifelerimizi tamamlıyoruz.. Bir sonraki durağımız olan Rize’deyiz..

13 Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sn Hayati Yazıcı, Rize milletvekilimiz Sn Hasan Karabal ve Vali Sn Seyfullah Hacımüftüoğlu ile Rize Valiliğinde bir araya geliyoruz.. Düzenlediğimiz Koordinasyon toplantısında Taşkınlar, Dere Islahları, İçme suyu temini, ağaçlandırma faaliyetleri ve erozyon kontrolü konularını görüşüyoruz..

14 Karadeniz programımız çerçevesinde son durağımız olan Trabzon’da Bakanlığımız tarafından Trabzon, Rize, Giresun, Gümüşhane, Bayburt ve Artvin illerine yapılan yatırımları ve 2012 hedeflerimizi açıklıyoruz.. Orman ve Su İşleri Bakanlığı’ndan Karadeniz İllerine Yatırım Sağanağı

15 Bölgesel basın toplantısının ardından hatıra fotoğrafı…

16 Karadeniz programımızı Trabzon AK Parti İl Kadın Kolları Kongresi’ne iştirak ederek tamamlıyoruz…

17 Karadeniz programımız boyunca vatandaşlarımızın gösterdiği sıcak alaka bizleri ziyadesiyle memnun ediyor.. Sağ olsunlar...

18 Bakanlık olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da vatandaşlarımıza hizmet götürmek için aynı azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. Başta Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız olmak üzere, yürüttüğümüz bütün bu çalışmalarda bizlerden desteğini esirgemeyen herkese şükranlarımızı sunuyorum.

19


"Geçtiğimiz hafta Karadeniz programımız çerçevesinde İlk olarak Artvin, ardından Rize ve son olarak da Trabzon’daydık…" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları