Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

PROJE TANITIM SUNUSU GÖZÜN KISIMLARINI YERLEŞTİRME OYUNU.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "PROJE TANITIM SUNUSU GÖZÜN KISIMLARINI YERLEŞTİRME OYUNU."— Sunum transkripti:

1 PROJE TANITIM SUNUSU GÖZÜN KISIMLARINI YERLEŞTİRME OYUNU

2 ÖNCEDEN CEVAPLAMANIZ GEREKEN SORULAR Göz Nasıl Görür? Gözümüz görmeseydi ya da az görseydi ne yapardık? Gözleri Görmeyen Kişiler nasıl kitap okur?

3 PROJEMİZ: GÖZÜN KISIMLARINI YERLEŞTİRME OYUNU Projenizi oluşturmaya başlamadan önce dörder kişilik gruplara ayrılacaksınız Her grup gözün, kısımlarına ayrılabilen bir modelini tasarlayacak. Modeller hazırlandıktan sonra gruplar arasında bir yarışma düzenlenecek.

4 PROJEYE BAŞLAMADAN Gözün yapısını ve kısımlarını araştırın. Projenizde kullanacağınız materyalleri belirleyin. Grup planınızı hazırlayın. Çalışmalarınızı sergileyeceğiniz bir wiki veya blog sayfası oluşturun.

5 OKUL DIŞINDA GRUP ETKİLEŞİMİ Yarışla ilgili bilgileri paylaşmak için onlarla elektronik posta alışverişi onlarla elektronik posta alışverişi yapacaksınız. yapacaksınız.

6 PROJEYİ TAMAMLADIĞINIZDA Projenizi tanıtan bir haber bülteni ve sunu hazırlayacaksınız ve grubunuz adına oluşturduğunuz wiki veya blog sayfanızda paylaşacaksınız. Hazırladığınız göz modellerini gruplar arası bilgi yarışmasında kullanacaksınız.

7 HEPİNİZE KOLAY GELSİN!


"PROJE TANITIM SUNUSU GÖZÜN KISIMLARINI YERLEŞTİRME OYUNU." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları