Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Erkek Dükkanı Erkek Dükkanı. Kadınların gidip kendilerine koca seçebilecekleri bir erkek dükkanı (mağaza) açılmıştır. Mağaza 5 katlıdır ve her kat çıkıldıkça.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Erkek Dükkanı Erkek Dükkanı. Kadınların gidip kendilerine koca seçebilecekleri bir erkek dükkanı (mağaza) açılmıştır. Mağaza 5 katlıdır ve her kat çıkıldıkça."— Sunum transkripti:

1 Erkek Dükkanı Erkek Dükkanı

2 Kadınların gidip kendilerine koca seçebilecekleri bir erkek dükkanı (mağaza) açılmıştır. Mağaza 5 katlıdır ve her kat çıkıldıkça erkeklerin nitelikleri de yükselmektedir. Mağazada sadece tek bir kural geçerlidir: Herhangi bir katın kapısından içeri giren kadın, o kattan alışveriş etmek zorundadır ve eğer bir üst kata çıkmak isterse, tekrar aşağı katlara inemez.

3 Bir gün bir grup kız arkadaş, kendilerine erkek seçmek için mağazaya gider. Ve....

4 1. KAT’ın kapısında şunlar yazılıdır: Bu kattaki erkeklerin çalışacak bir işleri var ve çocukları da severler. Kızlar yazılanları okur ve şöyle derler: Eh, hiç yoktan iyidir ama bir de üst kata bakalım.

5 2. KAT’ın kapısında yazanlar: Buradaki erkeklerin iyi bir işleri var, çocukları severler ve son derece yakışıklıdırlar. Hmmm, hic fena degil ama acaba bir üst katta ne var ?

6 3. KAT Buradaki erkeklerin çok iyi birer işleri var, çocukları severler, son derece yakışıklıdırlar ve ev işlerine de yardım ederler Aman Tanrım, çok etkileyici ama yukarıda başka katlar da var.

7 4. KAT Buradaki erkeklerin işleri çok iyi, çocukları çok severler,gayet yakışıklı olup ev işlerine yardım ederler ve ayrıca son derece romantiktirler. Ve bir kat daha çıkarlar... İnanılmaz! Bir üst katta bizi neyin beklediğini bir düşünün!

8 Bu kat boştur ve sadece, kadınları memnun etmenin mümkün olmadığını kanıtlamak için konmuştur. Çıkış soldadır. Umarız inerken merdivenlerden yuvarlanırsınız 5. KAT’ın kapısı


"Erkek Dükkanı Erkek Dükkanı. Kadınların gidip kendilerine koca seçebilecekleri bir erkek dükkanı (mağaza) açılmıştır. Mağaza 5 katlıdır ve her kat çıkıldıkça." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları