Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Plan: 1000 İnek  Siparişveren :...........  Siparişalan :

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Plan: 1000 İnek  Siparişveren :...........  Siparişalan :"— Sunum transkripti:

1 Plan: 1000 İnek  Siparişveren :...........  Siparişalan :

2 2

3 3 Tesis 4 Ahır 'dan oluşuyor ve her Ahır 250 İnek için müsait  İ nşaat çok kolay Yapıdan oluşuyor ve Çatı açıklığı istenilen büyüklükte yapılabilir. Bütün Hayvanlar 'a aynı anda ve yerde Yem verilebilir. İnekİnek

4 4 Gelişen ve Süt vermeyen Hayvanlar. Ahır ların Ölçüleri hep aynı olduğundan değişiklikler. (Büyültme) çok daha kalay ve ucuz olmaktadır Önemli : Yerdeki Betonlarda hiç degişiklik yapmaya gerek kalmaz.

5 5 Hayvanların yürüdüğü yerlerin temizliği Temizlik otomatik (Hydraulik) olarak ve istenilen zamanda yapılınabilir. Uzun zamandan beri kullanılan bu Sistem çok kullanışlı ve ayni zamanda çok sağlam ve ucuz.

6 6 Yerleri temizleme Tesisi 1. Otomatik olarak her 3 yada 4 saatte 2. Kimsenin basında durmasına gerek yok 3. Montajı çok kolay 4. Hayvanlara karşı zararsız 5. 20 seneden beri kullanılıyor

7 7 Su içilen Yer (Yalak )  Hayvanların Suyu otomatik olarak hergün değistiriliyor. Sıcak klimalı bölgelerde Suyun temizliğine çok dikkat edilmeli.  Gübrenin içeriği ve kalitesi çok daha verimli oluyor.

8 8 OPEN Space  Hayvanların birbirinden ayrımı yapılan arastırmalara göre çok iyi sanuçlar verdi.  Hayvanların yeteri kadar yeri olduğu gibi heran ayağa kalkmaları da mümkün.  Hayvanların temizliği çok daha iyi olduğundan hareket etmeleride daha kolay oluyor.

9 9 Yer minderleri  Hayvanların yattığı ve yürüdügü yere döşenen bu Minderler çok kaliteli, uzun ömürlü ve aynı zamanda hesaplıdır.  İrlanda 'da 25 seneden beri kullanılmaktadır.

10 10 Süt sağma Alanı  Bu Alan en yeni internasyonal Standardlara göre yapılmıştır. Saatte 320 - 400 Hayvan sağılabilir ve JCAR normuna göredir.  Özel olarak yapılan bu Vakumpompası Hayvanlar için çok rahattır.

11 11 Süt Sağma Aletleri  Değişik çe ş itlerden istediğinizi seçebilirsiniz.  Nimbus ( Waikato) çok kullanışlı ve 5 Sene Garanti.  Waikato 320 : Ufak hafif ve 5 Sene Garanti.  Flow Star : Profesyonel 1 Sene Garanti.

12 12 Gürültü ve Titreşimler  Gürültü ve Titreşimler Hayvanlara ve Insanlara zarar verir. Sessiz ve Gürültüsüz bir yerde çok daha verimli sanuçlar alınır.

13 13 Süt Filtresi  Sütü dayanıklı ve sağlam bir Filtreden geçirmek biraz pahalı olsada zamanla daha iyi olduğu anlaşılıyor.  Kağıt filtresine gerek kalmıyor

14 14 Süt Soğutucusu  Süt Soğutucusu Elektrik kullanımından tasarruf etmek için iyi bir yöntem.  Aynı zamanda Kışın soğuk havalarda su ısıtılabilir.

15 15 Soğutucu Tankları  30 000 Litre Standard

16 16 Büro ve Oturma Odaları sadece büyük Tesisler için düşünülmüştür ve Planda görüldüğü gibi ona göre ayarlanmıştır.

17 17 Ayırma – Çıkış Alanları Çıkışta iki taraflı otomatik olarak ayrılan bölgeler vardır Hayvanlar Computer yardımıyla Süt sağma Alanından ayrılırlar ( Tedavi etc. ) Alanda Yemlikler ve Yalaklarda ( su ) bulunmaktadır. Holding Pen : Bir kısmının yukarıdan kapatılması iyi olur.

18 18 Kuşbakışı A Ana Alan 1000 Hayvan ve Süt sağma Alanı B Gelişen ve Süt Vermeyen Hayvanlar C Hasta ve Karantinada bekleyen Hayvanlar D Makina ve Yem Deposu

19 19 Rüzgardan Korunma / izolasyon ) Yanda görülen Perdeler şişirilebilen plastik Foya dan yapılmıstır İstenildigi zaman otomatik yahut elle şişirilebilir. Soğuk bölgelerde çok yararlı olmaktadır.


"Plan: 1000 İnek  Siparişveren :...........  Siparişalan :" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları