Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

DEVRE TEKNE: Sözleşmenin konusunu, Devre Tekne Kullanım Hakkı oluşturur. Kullanıcı, eagleyachting’ten, BENETEAU CYCLADES 43.3 2007 model 43 Feet uzunlukta,

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "DEVRE TEKNE: Sözleşmenin konusunu, Devre Tekne Kullanım Hakkı oluşturur. Kullanıcı, eagleyachting’ten, BENETEAU CYCLADES 43.3 2007 model 43 Feet uzunlukta,"— Sunum transkripti:

1

2

3

4 DEVRE TEKNE: Sözleşmenin konusunu, Devre Tekne Kullanım Hakkı oluşturur. Kullanıcı, eagleyachting’ten, BENETEAU CYCLADES 43.3 2007 model 43 Feet uzunlukta, 8 kişilik Tekne’nin, belirli devrelerdeki kullanım hakkını satın almaktadır. Kullanıcı, satın aldığı bu Devre Tekne hakkını, sözleşmenin imza tarihinden itibaren 5 yıl içinde, “devremil” vasıtasıyla kullanır. DEVRE MİL : Sözleşmeye konu teknenin, bir birim ücrete karşılık gelen kullanım hakkıdır. Sözleşmede birim ücret euro olduğundan, kullanıcıya, sözleşme ücreti kadar devre mil tahsis edilir. Devre mil tahsisatı sözleşmenin imzalanması ve bedelinin ödenmesinden sonra herhangi bir onaya tabi olmaksızın yürürlüğe girer.

5 REZERVASYON YAPILMASI/ONAYI/İPTALİ: Her yıl için hangi tarihler arasında rezervasyon yaptırılacağı, eagleyachting, tarafından kullanıcılara bildirilir ve kullanıcı, yıllık rezervasyonunu, bu tarihler içinde yaptırır. Rezervasyon sözleşmede taraflarca beyan edilen email ve/veya sms yoluyla yapılır. Rezervasyonda öncelik ilk talepte bulunana verilir. Rezervasyon devresinin ve süresinin değiştirilmesi eagleyachting’in onayı ile mümkündür. Rezervasyon onayı, kullanıcıya, email ve/veya sms yoluyla gönderilir. Rezevervasyon iptalleri, 30 gün önceden bildirilmelidir. Aksi halde işleme alınmaz ve o dönem kullanılmış sayılır.

6 DEVRELER: Rezervasyon devreleri aşağıdaki gibidir Pazartesi’den Cuma’ya Cuma’dan Pazar’a Pazartesi’den Pazar’a (bir hafta) Kullanıcı, yukarıda belirlenen devre türlerinden istediğini seçebilir. Kullanıcı, bir ay içinde en fazla bir haftalık devre tekne kullanım hakkına sahiptir. Bir haftalık, devre tekne kullanım hakkı, yukarıda tanımlanan şekilde bölünebilir. Kullanıcının, daha uzun devrelerde kullanım talep etmesi halinde; olanaklar elverdiği oranda, eagleyachting’in onayı ile daha uzun devrelerde kullanım mümkündür. Devre mil 9002007Haziran23.Devre04 Haziran 2007 Pazartesi 07 Haziran 2007 Perşembe 10802007Haziran23.Devre08 Haziran 2007 Cuma 10 Haziran 2007 Pazar Not: Bir haftalık devre alındığında Pazartesi, persembe devre mil’ in iki katıdır. Örnek : 900x2=1800 devre mil ( 23. devre tamamı )

7 DEVRE TEKNE TESLİM ŞARTLARI ve ZAMANI: Kullanıcı, sözleşmeye konu tekneyi kullanma ehliyetine ve yeterliliğine sahip olmalıdır. Olmaması halinde tekne, kullanım hakkı sahibince belirlenecek ehliyetli kaptana teslim edilir. Kullanıcının talebi halinde, eagleyachting kullanıcıya, ücreti Kullanıcı tarafından ödenmek kaydıyla, kaptan tahsis eder. Teknenin tesliminde yakıtı tam depo teslim edilir, tam depo olarak geri alınır. Tekne, kullanıcıya Ek-2 formdaki şartlarla teslim edilir. Kullanıcı, Tekneyi, rezervasyon dönemlerinde, sabah saat 10.00’da teslim alıp, rezervasyon dönem sonunda akşam 16.00’da teslim edecektir. Tekne, kullanıcıya Turgut Reis D-Marine’de teslim edilecek ve aynı yerde ve şekilde eagleyachting tarafından teslim alınacaktır.

8

9


"DEVRE TEKNE: Sözleşmenin konusunu, Devre Tekne Kullanım Hakkı oluşturur. Kullanıcı, eagleyachting’ten, BENETEAU CYCLADES 43.3 2007 model 43 Feet uzunlukta," indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları