Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

 Web 2.0 kullanıcıları, web okuru olmaktan çıkarak web okur-yazarı haline gelmektedir.  Web okur-yazarı olan kişiler işbirlikçi çalışmalar ile çevrimiçi.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: " Web 2.0 kullanıcıları, web okuru olmaktan çıkarak web okur-yazarı haline gelmektedir.  Web okur-yazarı olan kişiler işbirlikçi çalışmalar ile çevrimiçi."— Sunum transkripti:

1

2  Web 2.0 kullanıcıları, web okuru olmaktan çıkarak web okur-yazarı haline gelmektedir.  Web okur-yazarı olan kişiler işbirlikçi çalışmalar ile çevrimiçi ansiklopediler, günlükler veya topluluklar oluşturabilmektedir.  Ayrıca bu topluluklar birbirlerini bilgilendirebilmekte, bilgi paylaşmakta, geri bildirim sağlamakta ve birlikte üretebilmektedir.

3  Prezi Prezi  Wordpress Wordpress  Google Drive Google Drive  Vikipedi Vikipedi  Webspirationpro Webspirationpro

4 o Bir sunum aracıdır.  Aynı Powerpoint ile hazırladığınız sunumlar gibi Prezi ile de etkileyici, zengin görselliğe sahip, sunum yaptığınız kitle tarafından ilgiyle takip edilebilen slaytlar oluşturabilirsiniz.  Sunumlarınızda kullanabileceğiniz dosya türleri ise; resim,video,pdf dosyaları ve swf uzantılı flash çalışmalarıdır.

5 o WordPress, dünyada en çok kullanılan blog sistemlerinden biridir, açık kaynaklı ve ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. o WordPress kullanarak kısa süre içinde kendi sunucunuza kurulum yapabilir, sitenizi yayınlayabilir ve sitenize içerik eklemeye başlayabilirsiniz.

6  Google Drive, her türlü dosyanın ve klasörün depolanabileceği, erişilebileceği, oluşturulabileceği, düzenlenebileceği ve paylaşılabileceği tek bir yer sağlar.  Google Drive'dan yeni doküman oluşturduğunuzda genellikle çevrimiçi Google Dokümanlar, Google e-tablolar ve Google Slaytlar oluşturursunuz.

7 o Kullanıcıları tarafından ortaklaşa olarak birçok dilde hazırlanan, özgür, bağımsız, ücretsiz, reklamsız, kâr amacı gütmeyen bir internet ansiklopedisidir.

8 o Kolay ve hızlı bir şekilde kavram haritası oluşturmak için kullanılabilecek çevrim içi bir internet sitesidir.

9  http://tr.wikipedia.org/wiki/Web_2.0 http://tr.wikipedia.org/wiki/Web_2.0  http://tr.wikipedia.org/wiki/Vikipedi http://tr.wikipedia.org/wiki/Vikipedi  http://www.wp-tr.org/hakkinda/ http://www.wp-tr.org/hakkinda/  http://support.google.com/a/bin/answe r.py?hl=tr&answer=2490026&topic=24979 92&ctx=topic http://support.google.com/a/bin/answe r.py?hl=tr&answer=2490026&topic=24979 92&ctx=topic


" Web 2.0 kullanıcıları, web okuru olmaktan çıkarak web okur-yazarı haline gelmektedir.  Web okur-yazarı olan kişiler işbirlikçi çalışmalar ile çevrimiçi." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları