Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Http://msphabercileri.weebly.com.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Http://msphabercileri.weebly.com."— Sunum transkripti:

1

2 Kurallar ve koşullar Sözleşme
Bu şartlar ve koşullar, kullanıcı olarak siz ve MovieStarPlanet arasındaki sözleşmedir. Bu şartları ve koşulları kabul ederek, MovieStarPlanet web sitesinin her şeyden önce diğer kullanıcılara karşı nazik ve saygılı olunması gerektiği anlamına gelen tüm kurallarına uymayı da kabul etmiş oluyorsunuz.

3 MovieStarPlanet'e Yetişkinlerin Katılımı
MovieStarPlanet öncelikle 8 ve 15 yaş arasındakiler için bir web sitesidir. MovieStarPlanet, çocuk güvenliği politikası doğrultusunda, sitemizin yetişkinler (18 yaş üzeri olanlar) tarafından kullanımını kabul etmez. Aşağıdaki kriterlere uymayan yetişkinlerin MovieStarPlanet'e katılmasına izin verilmez; bir yetişkinin siteye girip etkileşmesine ancak şu durumlarda izin verilir: Çocuğunun site kullanımını izleyen veya yardımcı olan bir ebeveyn/veli. Kolluk kuvvetleri, gazeteciler, sivil toplum kuruluşları veya siteye eğitim, kolluk ve araştırma amaçlı katılmak isteyen diğer meslekler. adresine e-posta başvurusu ile Güvenlik Müdürü tarafından Erişim Onayı (katılım tarih ve süresi de dahil olmak üzere) gerekmektedir. MovieStarPlanet, yukarıdaki kriterlere aykırı olduğu tespit edilen herhangi bir yetişkini siteden engelleme hakkına sahiptir. İadeler yalnızca kullanıcının oyun kurallarını ihlal etmemiş olma durumunda yapılır.

4 MovieStarPlanet Malzemeleriyle İlgili Haklar
Movie star, movie star giysileri ve eşyaları, logolar, simgeler, arka planlar, arka plan müziği gibi MovieStarPlanet Materyallerinin hiçbirini MovieStarPlanet web sitesinin dışında, ticari amaçlarla kullanamazsınız. Buna göre, MovieStarPlanet'in yazılı izni olmadan, MovieStarPlanet Materyallerini üçüncü tarafların kullanımına yönelik kopyalayamazsınız, dağıtamazsanız, satamazsınız, yayımlayamazsınız, gönderemezsiniz veya başka bir biçimde yeniden dolaşıma sokamazsınız. Web sitesinde bulunan materyallerden hiçbirini tamamen veya kısmen değiştiremezsiniz, revize edemezsiniz veya başka bir materyalle değiştiremezsiniz.

5 Kullanıcı tarafından oluşturulan Filmler ve Malzemeler
Bu sözleşmeyle, özel bir tazminat olmaksızın, MovieStarPlanet'e Film ve Materyalleri, internet, TV veya başka bir ortam aracılığıyla sınırsız bir süre boyunca dünya çapında yayımlama hakkı tanıyorsunuz. Dolayısıyla, oluşturduğunuz Film ve Materyalleri, hem ticari hem de ticari olmayan amaçlarla, dağıtma hakkının yanı sıra, kullanma, kopyalama, sunma, çoğaltma, görüntüleme, düzenleme, birleştirme, lisanslama hakkını da MovieStarPlanet'e vermiş oluyorsunuz.

6 Üyeliğin askıya alınması ve iptal edilmesi
Bu sözleşmeyi veya MovieStarPlanet web sitesinin kurallarını ihlal ederseniz veya hesabınızı dört ay boyunca kullanmazsanız, MovieStarPlanet'in üyeliğinizi iptal etme ve hesabınızı kapatma hakkı bulunur.

7 MovieStarPlanet kuralları:
Şifrenizi hiçkimse ile paylaşmayin ve diğer kullanicilarin şifrelerini paylaşmalarini istemeyin. MovieStarPlanet kullanicilarindan şifrelerini paylasmalarini asla istemez ve kullanicilar MovieStarPlanet şifrelerini oyun içinde veya dışında herhangi bir forumda, yazmamalidirlar. Kullanici bilgilerinizi sizi ücretsiz VIP üye yapma veya size ücretsiz StarCoins sağlama vaatleri karsılığında paylaşmayınız. Hiçkimse size ücretsiz VIP üyeliği veya ücretsiz StarCoins sağlayamaz. Kişişel bilgilerinizi (gerçek adınızı, adresinizi, telefon numaranizi, yaşinizi, adresinizi, okulunuzun adini veya Facebook, Skype, MSN vs. kullanıcı isminizi) hiç kimse ile paylaşmayınız. Cinsellik veya ırkçılık içeren yazılar yazmayınız. Cinsellik iceren, cinsel cağrışım yapan kullanıcı isimlerini veya gerçek isminizi kullanıcı adı olarak kullanmayınız. Diğer kullanıcıları rahatsız etmeyınız ve onlardan sahip oldukları öğeler hakkında talepte bulunmayınız. Ahlaki açıdan kötü bir üslup kullanmayınız. Asagılayıcı sözler söylemek yasaktır. MSP moderatörü veya gorevlisi gibi davranmayınız. Gerçek moderatörler herzaman gösterecekleri moderatör olduklarını belirten rozetleri ile olabilir. Telif hakki kurallarını ciğnemeyiniz. Zincirleme mektup göndermeyiniz onlari kopyalayip yapiştirmayinz. Hileler hakinda konuşmayınız ve oyunda ilerlemek için hileye başvurmayınız. Diğer kullanıcıların sahip oldukları oğeleri çalmaya veya kullanıcıları aldatmaya çalışmayınız. Bu davranışları sergileyen kullanıcıları siliyoruz. Bu yönde rapor edilen kullanıcılar uyarı alabilir ve diğer kullanıcıları rencide ediyorlarsa veya MovieStarPlanet'e veya MovieStarPlanet kullanıcılarına başka bir biçimde zarar veriyorlarsa hesapları sonlandırılabilir.

8 Linkler MovieStarPlanet vebsitesi ve kullanıcıları oyun içindeki mesajlarında başka vebsitelerinin linklerini veya kaynaklarını içerebilirler. MovieStarPlanet harici vebsitelerinin ve onların kaynaklarının güvenliğinden mesul değildir ve bu vebsitelerinin ve kaynaklarının reklam, ürün ve diğer meteryaller gibi içeriklerini onaylamaz ve bu içerikler hakkında sorumlu tutulamaz. MovieStarPlanet; kullanmak veya itimat etmek açısından yetersiz harici siteler veya kaynaklarda veya bu sitelere veya kaynaklara bağlanma esnasında meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya kayıptan veya sözümona meydana gelen hasar veya kayıplardan doğrudan veya dolaylı yollardan sorumlu tutulamaz.

9 Website üzerinden ödeme/alışveriş yapmak
Eğer kullanıcılar 18 yaşınının altında veya kendi faturalarını ödeyemeyecek durumdalar ise; MovieStarPlanet vebsitesinden herhangi bir alım yapmadan önce faturayı ödeyecek kişi veya kredi kartının sahibi anne, baba veya velinin izni gerekmektedir. MovieStarPlanet'te 18 yaşının altında veya kendi faturasını ödeyemeyecek durumda olan kullanıcıların faturayı ödeyen kişi veya kişilerin anne, baba veya velinin izni olmadan herhangi bir ödeme yapıldı ise; ödeme şekli ne olursa olsun kullanıcı hesabı kalıcı olarak silinecektir. Buna ek olarak, eğer kullanıcılar MovieStarPlanet'in kural ve koşullarını kabullenmezler ise, kullanıcı hesabı sonlandırılabilir ve bu hesap sahipleri bütün StarCoin'leri veya bütün sanal eşyalarını kaybederler. Bu durumun aynı zamanda kullanıcıların kendi MovieStarPlanet hesaplarını sildiklerinde de meydana geldiğini lütfen hatırlayınız

10 Satış koşulları alabilme özelliğine sahip olursunuz. Ödeme yapıldığı ve MovieStarPlanet, ödeme sağlayıcımız tarafından bilgilendirildiği andan itibaren VIP üyeliği ve StarCoins tarafınıza sağlanır. MovieStarPlanet'teki tüm fiyatlara vergiler dahildir ve bu fiyatlar tarafınıza bildirilmeksizin değiştirilebilir. Satın alınan veya oyunda kazanılan StarCoin'ler; sadece MovieStarPlanet vebsitesinde sanal eşya alımında kullanılabilir. StarCoin'ler, başka bir üyeye transfer edilemez ve hiçbir nakit değerleri yoktur. Bu yüzden kullanıcılar StarCoin'leri paraya çeviremez veya MovieStarPlanet'ten kullanmadıkları StarCoinler'I için nakitsel olarak geri ödeme garanti edemezler. Kural ve koşulları Kabul ederek; kullanıcılar MovieStarPlanet'in vebsitesinin ve karakterlerinin bütün özelliklerini ve buradaki öğe, puan ve StarCoin'leri değiştirme hakkını elinde tuttuğunu tasdik ederler. MovieStarPlanet vebsitesinde mütemadiyen değişiklikler yapar. Kullanıcılar; MovieStarPlanet'in vebsitesindeki herhangi bir öğenin özelliklerini, fonksiyonlarını veya kaabiliyetlerini ve sanal eşyaları değiştirme kararı verebileceğini ve vereceğini tasdik ederler. Bu; sanal eşyaların, değerinin, fonksiyonlarının veya erişilebilirliğinin değişmesini içerebilir. Sanal eşyalar, bu kural ve koşullar tarafından idare edilen kısıtlı bir ruhsatname temsil eder, ve bu eşyalar hiçbir zaman MovieStarPlanet'te herhangi bir parasal meblağa ya da parasal değere dönüştürülemez. 

11 Kredi kartı güvenliği MovieStarPlanet üçüncü taraflı bir ödeme sağlayıcısı kullanır ve dolayısıyla kredi kartı veya banka hesap bilgilerini saklamaz. Ödeme sağlayıcısı bütünüyle Danimarka endüstri güvenlik standartlarına göre çalışır. Tüm kredi kartı ve banka hesap bilgileri, ödeme sağlayıcısı tarafından yüksek güvenlikli bir bilgisayar merkezinde şifrelenmiş biçimde saklanır. Hassas bilgilerin toplanması ve saklanmasına yönelik ödeme sağlayıcısı tarafından gerçekleştirilen işlemler, Veri Koruma Kanunu'nun gerekliliklerine uygundur ve tüm uluslararası güvenlik standartlarına tamamen bağlıdır.

12 Geri Ödemeler Hizmet satın alırsanız, (StarCoins veya sanal malların satın alınması dahil) söz konusu hizmetlerin tarafınıza sağlanmasıyla normalde haklarınız dahilinde olabilen tüm geri ödeme haklarınızı kaybedersiniz. Kendi takdirimize bağlı olarak istisnalar yapabiliriz. Bir satın alma işlemine itiraz etmeniz gerekiyorsa, bu sayfanın altında belirtilen iletişim bilgilerini kullanarak MovieStarPlanet ile iletişime geçebilirsiniz.

13 Kural İhlali Tekrarı Hakkındaki Politikamız (Kural İhlali Yapanlar Kural İhlali Bildirimi)
Diğerlerinin fikirsel mülkiyet hakkına saygı duyarız ve MovieStarPlanet vebsitesini kullanan kişilerden de bunu talep ederiz. MovieStarPlanet; aynı suçu yineleyen MovieStarPlanet veb sitesi kullanıcılarının uygun olmayan koşullarda bu kullanıcıların sözleşmelerini fesh etmeye olanak tanıyan bir telif hakkı yasasına, saygı duyan bir ilke benimsedi ve yürürlüğe koydu. MovieStarPlanet; diğer şahıslara ait olan harhangi bir meteryali MovieStarPlanet veb sitesine bu meteryallerin sahibinin gerekli izni ve rızası olmadan, yineleyerek getiren ya da gönderen kullanıcılarını bulursa bu kullanıcıların erişim hakkını sonlandırabilir.

14 Diğer konular 18 yaşın altındaysanız veya kendi faturalarınızı ödemiyorsanız, kartla MovieStarPlanet'ten herhangi bir satın alma işlemi yapmadan önce ebeveynlerinizden, faturalarınızı ödeyen kişiden veya kart sahibinden izin almalısınız. MovieStarPlanet'te herhangi bir izinsiz ödeme yaparsanız, ödeme yönteminize bakılmaksızın, hesabınız kalıcı olarak silinir! Ayrıca, MovieStarPlanet Şartlarına ve Koşullarına uymazsanız, hesabınız sonlandırılır ve profilinizdeki tüm StarCoins ve sanal malları kaybedersiniz. Ayrıca kendi MovieStarPlanet hesabınızı silerseniz, kalan tüm StarCoins silinir.

15 Yasal konular Bu Satış Koşulları Danimarka yasalarına tabidir ve ona göre yorumlanır. Bu Satış Koşullarından kaynaklanan veya bu konuyla ilgili, MSP EMEA S.a.r.l. (MovieStarPlanet) ile aranızda doğan tüm anlaşmazlıklara ilişkin, Danimarka kişisel yargısına belirli bir biçimde izin vermiş olursunuz. Bu Satış Koşullarıyla tarafların her biri, bu Satış Koşullarından kaynaklanan veya buradaki konuyla ilgili olarak taraflar arasında doğan tüm anlaşmazlıklar için tek mahkeme yerinin Danimarka mahkemeleri olduğunu kabul eder.


"Http://msphabercileri.weebly.com." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları