Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

STANDART SERİ ÜRÜNLERİ Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "STANDART SERİ ÜRÜNLERİ Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !"— Sunum transkripti:

1 STANDART SERİ ÜRÜNLERİ Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRO YAZILIMEVİ STANDART SERİ ÜRÜNLERİ MİKRONOM v11xx Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

2 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
Üretici : MİKRO YAZILIMEVİ 1988 yılında kurulan Mikro Yazılımevi, ülkemizde çok yeni bir sektör olan "yazılım" konusunda son derece hızlı bir gelişme göstererek günümüzde Türkiye'nin; ürün yelpazesi, yetkili satıcı ağı, servis destek kanalları ile, en büyük markalarından biri olmuştur. Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

3 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
Ürün Yelpazesi : my e-RP Kurumsal Kaynak Planlaması, Series 9000 Yönetim Bilgi Sistemleri, Standart Seri Ticari ve Muhasebe Paket Programları, Series POS Perakende Otomasyon Sistemleri, Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

4 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
Standart Seri Programları : MİKROTOP MİKRONOM HALLEY MİKBÜRO MİKROPER MİKROGEN Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

5 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx : Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanan Mikronom ; stok, hizmet, satın alma, satış, finans ve muhasebe modüllerini içeren tam entegre bir otomasyon sistemi. Programınız zamanı lehinize çalıştıracak. Tamamen Windows mimarisi ile inşa edilen Mikronom ’un Word, Excel, Internet Explorer gibi Office araçları ile uyumu size yepyeni ufuklar açacak. Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

6 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx (Temel Özellikler) Komple Ticari – Muhasebe Otomasyonu Gerçek Windows Yazılımı Tam Office Desteği Sınırsız Rapor Seçeneği Karar Destek Sistemi Anlık Muhasebe Entegrasyonu Tüm Resmi Bildirge ve Beyannameler Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

7 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx (Modüller) Stok Yönetimi Hizmet – Masraf Yönetimi Satın alma Yönetimi Satış Yönetimi Finans Yönetimi Genel Muhasebe Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

8 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx STOK YÖNETİMİ : Her bir stok için 20 farklı fiyat tanımı, Fiyatlar arası formül tanımlayabilme, Her fiyat için ayrı döviz, iskonto ve ödeme planı tanımlayabilme, 4 farklı birim tanımlama, Ana ve Alt Grup, reyon, ana sağlayıcı, üretici, ambalaj, marka, sektör, model, yıl ve sezon, kalite kontrol ve kategori kodu ile çok detay gruplandırma imkanı, Sınırsız depo ve satış noktası tanımlama, her depo için ayrı ayrı min.,max.,hedef seviye ve kar oranı belirleyebilme Envanter ve Karlılık Raporları Barkod Etiket Basabilme Sayım Programı Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

9 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx HİZMET - MASRAF YÖNETİMİ : Müşterilere satılan hizmetler 3 farklı döviz ile takip edilir. Masraf yönetimi ve raporlaması Serbest Meslek veya Gider Makbuzu düzenlenebilir. Hizmet ve masraf hesaplarının Sorumluluk Merkezi detaylı takibi ve muhasebe entegrasyonu sağlanabilir. Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

10 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx SATINLAMA YÖNETİMİ : Her satıcı cari için birden fazla adres ve yetkili tanımlanabilir. Her cari için farklı fiyat ve ıskonto tanımlanabilir. Bunlar isteğe bağlı olarak sabitlenebilir. Teminat ve ciro bilgileri takip edilip raporlanabilir. Otomatik yada manuel hesap kapama takibi yapılabilir. Cari Listesinden kolayca ulaşabilen raporlar anlık alınabilir. Satın alma Şartları düzenlenip gelen faturaların uygunluğu otomatik olarak denetlenebilir. Proforma, Mal Kabul ve Şube Mal Kabul Siparişleri düzenlenebilir. Bunlar kolayca irsaliye yada faturaya aktarılabilir. 3 döviz detaylı Cari Extreleri, Bakiye Raporları, Mal Alış Dağılım ve Sipariş Karşılama Raporları. Cari fihristi Yatırım Teşvik Takibi Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

11 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx SATIŞ YÖNETİMİ : Her müşteri cari için birden fazla adres ve yetkili tanımlanabilir. Her cari için farklı fiyat ve ıskonto tanımlanabilir. Bunlar isteğe bağlı olarak sabitlenebilir. Teminat ve ciro bilgileri takip edilip raporlanabilir. Otomatik yada manuel hesap kapama takibi yapılabilir. Cari Listesinden kolayca ulaşabilen raporlar anlık alınabilir. Satış Şartları düzenlenip kesilen faturaların uygunluğu otomatik olarak denetlenebilir. Fiyat Değişikliği Evrakı. 3 döviz detaylı Cari Extreleri, Bakiye Raporları, Satış Dağılım ve Sipariş Karşılama Raporları. Cari fihristi. Bütçe, Promosyon, Taksitli Satış (Tekstil ve Mobilya Mağazaları için ayrı ayrı), Rota Yönetim Modülü Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

12 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx FİNANS YÖNETİMİ : Banka ve Kasa Tanıtım Kartları Personel ve ATIK Tanıtım Kartları Her Banka hesabınız için tek kod ile ; mevduat, verilen çekler, tahsildeki çekler, tahsildeki senetler, teminat çekleri, teminat senetleri, müşteri kredi kartları, firma kredi kartları, müşteri havale sözleri, firma havale emirleri izlenebilir ve ayrı muhasebe hesaplarına entegrasyonu sağlanabilir. Cari kartında belirlenen kriterlere göre ödeme listesi hazırlanıp makbuzları kesilebilir. Ödeme / Tahsilat Ekranında cari bakiyeleri vade detaylı olarak görüntülenebilir. Bankalar ile Online Bilgi Alışverişi. Nakit Akış Raporları Kredi Virman ve Kredi Kabul İşlemleri Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

13 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx GENEL MUHASEBE : Tekdüzen hesap planı, ana hesaplar veya tavsiye edilen detay hesaplarla birlikte otomatik tanımlanabilir. İstenilen bir kod yapısı oluşturulabilir yada serbest hesap planı kullanılabilir. Açılış ve Kapanış fişleri otomatik olarak oluşturulabilir. Özel Mahsup fişleri sayesinde dönemsel mükerrer fişler kolayca girilebilir., Fiş girişinde KDV Hesaplama ve KDV Ayırma işlemi tek tuş ile yapılabilir. Tüm Resmi defter dökümleri alınabilir. Detaylı mizan raporları alınabilir. Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

14 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx (ÜSTÜNLÜKLER) Kaliteli ve Ekonomik VeriTabanı : Microsoft SQL Server Veritabanı üzerine geliştirilen MİKRO programları size düşük sahip olma maliyeti, güvenilir, bilinir, iyi dokumantosyona sahip,hızlı bir çözüm sunar.MSSQL Server’ın Desktop Edition’ı ücretsizdir ve 5 kullanıcıya kadar desteklemektedir. Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

15 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx (ÜSTÜNLÜKLER) Kendi kendine öğrenilebilirlik : Tüm MİKRO programları ticari hayatı bilen ve kısıtlı da olsa bilgisayar bilgisine sahip kullanıcılar için bile kendi kendine öğrenilebilen özelliklere sahiptir. Kullanıcıyı yönlendiren menü yapısı, her ekranın sol üst köşesinde yer alan F1 yardım ve Ctrl+Y Tuş Listesi butonları, tek tık ile ulaşabileceğiniz online yetkili destek merkezleri ve gönüllü katılımcıların desteklediği MİKRO Forum bunlardan sadece bir kaçı… Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

16 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx (ÜSTÜNLÜKLER) Modüller arası uyum : MİKRO Programları modül yapısı ile üretilmiş olsalar da, her modül bütünün bir parçasıdır ve her modülün diğer modüller ile ilişkili alanları tanımlı olarak gelir. Dolayısı ile Muhasebe Yönetimi sonradan eklenmiş olsa bile sisteminize kolayca entegre edebilirsiniz. Ya da Personel programımız yüklenmesinden itibaren sistemde tanımlanmış personel kartlarını kullanmaya başlar… Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

17 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx (ÜSTÜNLÜKLER) Kullanıcı yönlendirme : Kullanıcı hem menüde, hem de bilgi girişi yaparken doğru verileri girmesi için program tarafından sürekli yönlendirilir. Tanımsız bir stok kodu ile fatura düzenlenmesine izin verilmez. Uygun olmayan çek senet hareketleriniz engellenir. Muhasebe sistemimize uygun olarak asla tek taraflı kayıt yapmanız mümkün değildir. Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

18 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx (ÜSTÜNLÜKLER) Anında Muhasebe Entegrasyon sistemi : Her evrak kayıt anında muhasebeleştirilir. Evrak değiştirildiğinde muhasebe kaydı güncellenir ve silindiğinde muhasebe kaydı da silinmiş olur. Dolayısı ile ticari ve muhasebe kayıtlarınız arasında sizin kontrolünüz dışında bir uyumsuzluğun yaşanması engellenmiş olur. Evraktan Muhasebe Fişine veya Muhasebe Fişinden Evrağa tek tuş ile ulaşabilirsiniz. Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

19 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx (ÜSTÜNLÜKLER) Üçboyutlu raporlar (Analiz Küpleri) : Gelişen teknoloji ile birlikte rapor ihtiyaçlarımızda değişiyor ve çeşitleniyor. Artık MİKRO da raporlar 3 boyutlu küpler olarak hazırlanabilmekte firmanın karar destek aşamasına katkı sağlamaktadır. Görsel olarak anlık müdahaleler yapıp özet ve hayati öneme sahip bilgiler izlenebilmekte ve anında grafik hale dönüştürülebilmektedir. Program kurulumunda hazır olarak sunulan veri küplerine ek olarak kullanıcılarda kendi küplerini oluşturabilmektedir. Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

20 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx (ÜSTÜNLÜKLER) Dizayn Edilebilen Raporlardan, Dizayn Edilebilen Formlara : Formları dizayn edebilirsiniz. Evet doğru okudunuz. Artık programı kullanırken hangi bilginin ekranın tam olarak neresinde olması gerektiğine, büyüklüğüne ve font ayarlarına siz karar veriyorsunuz . Hatta var olan formların yanında yeni baştan formlar oluşturabilir ve bu formda kullandığınız alanları databasede istediğiniz tablolara bağlayabilirsiniz. Hem de sürükle bırak (drag&drop) tekniği ile. Size rapor tasarım imkanı vermek ile övünen programları bir kere daha düşünmelisiniz. Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

21 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx(ÜSTÜNLÜKLER) Yetenekli Kayıt Seçim Pencereleri (F10 Listeleri) : Kayıt Seçim Pencerelerini sadece kayıt seçmek için kullananlara duyurulur; bir boş vaktinizde herhangi bir kaydın (stok,cari vs) üzerinde sağ tıklayıp anında ulaşabileceğiniz bilgilere bir göz atın. Tüm işlerinizi bu pencere üzerinden gerçekleştirip eve dönebileceğinizi garanti edebiliriz. Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

22 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx (ÜSTÜNLÜKLER) Esnek ve Yeniden Yapılandırılabilen Kayıt Seçim Pencereleri : Her kayıt seçim penceresi için tasarlanmış 3-20 arası görünümden istediğiniz birini seçebilir yada kendi görünümünüzü oluşturabilirsiniz. Bu görünümlerde ilgili tablonun istediğiniz alanını, ilişkili veritabanlarındaki bilgileri ve tablonun desteklediği veritabanı fonksiyonlarının hesapladığı değerleri görüntüleyebilirsiniz. Bu arada kayıt seçim pencerelerini yine tek tuşla xls(Excel), doc(Word), html(Internet Explorer), yada xml formatlarında saklayabilir veya yazıcıdan bastırabilirsiniz. Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

23 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx (ÜSTÜNLÜKLER) Dış dünya ile haberleşme : Tüm tablolarda ki verilerinizi MİKRO, text veya xml formatlarında dışarı verebilir ve aynı formattaki verileri program veritabanına ekleyebilirsiniz. Bir çok evrakta uygun yapıdaki text listleri evrak satırı olarak programa işlettirebilirsiniz. Aynı evrakın çoğaltılacak kopyaları için Evrak Yaz / Oku özelliğini kullanabilirsiniz. İlgili beyannamelerinizi XML formatında hazırlayabilirsiniz. Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

24 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx (ÜSTÜNLÜKLER) Her işlem için ayrı evrak : Bir ticari gereklilik olarak her işlem için ayrı bir evrak tasarlanmıştır. Siz de, hem masraf faturanızı hem virmanlarınızı hem serbest meslek makbuzlarını girmek için aynı dekontu kullanmaya çalışmazsınız. Çünkü her işlemin özellikleri farklıdır ve MİKRO da o iş için tasarlanan evraklar o işlemin gerektirdiği ayrıntılara sahiptirler. Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

25 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx (ÜSTÜNLÜKLER) Geniş kullanıcı yetkilendirme : Kullanıcıların ilgili firmaya giriş hakkından başlayarak, veritabanı üzerindeki hakları, evrak üzerindeki hakları; kendi kayıtları, grup kayıtları ve tüm kayıtlar detaylı olarak düzenlenebilir. Kullanıcıların veritabanı üzerindeki işlemleri loglanabilir. Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

26 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx (ÜSTÜNLÜKLER) Sürekli ve ücretsiz güncellemeler : Aynı versiyon içinde kalmak şartı ile hiçbir güncelleme için ücret ödemezsiniz. Yasal zorunluluklar desteği devam eden versiyonlarda ücretsiz olarak güncellenir. Güncellemeleri program içerisinden bir tuşla başlatabilir ve teknik servis ihtiyacı duymadan tamamlayabilirsiniz. Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

27 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx (ÜSTÜNLÜKLER) Sayım İşlemleri : Fiili sayımınızı Sayım Sonuçları Giriş Fişinden kayıt edebilir, manuel yada bir el terminali aracılığı ile oluşturulmuş text list den import edebilirsiniz. Yapılan sayımla ilgili mukayese raporları alabilirsiniz. Ve sayım kesinleştirme programı ile sayım giriş çıkış fişlerinin program tarafından oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

28 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx (ÜSTÜNLÜKLER) Bar kod desteği : Gerçek Barkod desteği; Aynı stok için sınırsız ve farklı tiplerde barkod tanımlayabilme, aynı stoğun farklı barkodlarını farklı birimlere bağlayabilme(koli barkodu), Kod, Kod+Ağırlık, Kod+Birim Fiyat, Kod+Tutar barkod tipi belirleyebilme, barkod da beden renk detayı tanımlama Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

29 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx (ÜSTÜNLÜKLER) Yüzlerce hazır rapor, yetmezse sürükle bırak tekniği ile rapor hazırlayabilme : Veri tabanı bağlantınızı yapın ve rapor hazırlamaya başlayın. Report Builder teknolojisi sizi bekliyor. Sayfa toplamı alın, tabloları mix edin. Formüllü alanlar ekleyin. Görsel bileşenler ile raporlarınızı süsleyin. Tabi ki programınızın size sunduğu yüzlerce hatta binlerce hazır rapor ile yetinemiyorsanız. Bu arada hazır raporlar üzerinde değişikler yapabilir. Raporlara formül yada sorgu ekleyebilir. Bu dizaynları farklı bir rapor olarak kaydedebilirsiniz. Raporlarınızı xls,doc,txt,xml, ve openoffice formatında saklayabilir. Dos mode yazıcılar için özel dökümler alabilirsiniz. Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

30 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx (ÜSTÜNLÜKLER) Excel’den verilerinize ulaşın : ODBC yardımı ile Excel’den verilerinize direkt olarak erişebilirsiniz. Yeterli Excel bilgisi ile özet tablolar ve grafikler oluşturabilirsiniz. Excel içerisinde oluşturduğunuz tabloları yine Excel içerisinden güncelleyebilirsiniz. Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

31 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx (ÜSTÜNLÜKLER) Bankalar ile çevrimiçi işlemler : Garanti, YKB, TEB, Dışbank, Oyakbank, İşbankası, Akbank, HSBC, Koçbank, ve Family Finans ile bilgi alışverişi (takasa verilen çekler ve akıbetleri başta olmak üzere) gerçekleştirebilir, bu işlemler için zaman harcamaktan kurtulursunuz. Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

32 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx (ÜSTÜNLÜKLER) Sürükle bırak tekniği ile Fatura ve İrsaliye form tasarımları : Kayıt edilen, her evrak için Windows veya dos mode da farklı farklı basım tasarımları oluşturabilir her kullanıcıya farklı form dizaynları atanıp ilgili dizaynı kullanması sağlanabilir. Form tasarımı için teknik desteğe çok da ihtiyaç duymazsınız. Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

33 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx (ÜSTÜNLÜKLER) (Ziyaret – Teklif – SatınAlma / Satış Şartları - Sipariş – İrsaliye – Fatura - Tahsilât) gerçek ticari hayat silsilesi : Aslında küçük çaplı CRM uygulamaları olarak görülebilecek özellikler ticari hayatın gerekleri sonucu ortaya çıkmaktadır. Müşterilerimizin ziyaret periyotlarının takibi, teklif hazırlanması yapılan anlaşmaların programa kayıt edilmesi, kesilen yada kabul edilen faturaların anlaşmaya uyumunun denetlenmesi, Otomatik sipariş karşılama işlemleri, tamamlanmamış siparişlerin raporlanabilmesi ticari hayatın vazgeçilmez rutinleri olarak karşımızdadır. Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

34 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx (ÜSTÜNLÜKLER) Dinamik ve geliştirilebilir menü yapısı : Menüye bağlı kısayol tuşları atayabilirsiniz, menü isimlerini değiştirebilir, menü içinde arama yapabilirsiniz. Yeni menü ekleyip bu menüye ; rapor, küp, sorgu, dış program yada makro bağlayabilirsiniz. Tanımlı menüleri her kullanıcı için farklı farklı saklayabilirsiniz. Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !

35 Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !
MİKRONOM v11xx (ÜSTÜNLÜKLER) Kullanmanız Gereken Yazılım Bu Ufkunuzu genişletiyor, size zaman kazandırıyor, işleri sizin kontrolünüze sunuyor, sürekli gelişiyor, binlerce memnun müşteri tarafından tercih ediliyor, sizin taleplerinizi önemsiyor; Siz de işleyişinize en uygun MİKRO’ yu seçin… Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !


"STANDART SERİ ÜRÜNLERİ Sınırlarınızı Zorlayın ! ! !" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları