Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Paris bir şenliktir! Orijinal adı: (A Moveable Feast) Amerikalı yazar Ernest Hemingway tarafından 1920 lerde Paris te geçirdiği yıllarda yazılmıştır. Sevgili.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Paris bir şenliktir! Orijinal adı: (A Moveable Feast) Amerikalı yazar Ernest Hemingway tarafından 1920 lerde Paris te geçirdiği yıllarda yazılmıştır. Sevgili."— Sunum transkripti:

1 Paris bir şenliktir! Orijinal adı: (A Moveable Feast) Amerikalı yazar Ernest Hemingway tarafından 1920 lerde Paris te geçirdiği yıllarda yazılmıştır. Sevgili Dostlar, Gül ile Necdet’in fotoğraf kursunda başlayan arkadaşlığı Cumalıkızık’ta dostluğa ,Prag,Van,Cunda,Venedik,Datça ve Rodos’ta aşka dönüştü.

2 Paris bir şenliktir! “Bu aşkı evlilikle taçlandırmak lazım” dediler ve kendilerine yakışanı yapıp “bir seyahatte evlenmeliyiz” deyip romantik şehir Paris’te karar kıldılar.

3 Paris bir şenliktir! Sadece iki şahit ile evlenmek yerine bu mutlu günü, Paris’e gelme imkanı olabilen dostlarıyla paylaşmak istediler.

4 Paris bir şenliktir! 2 Mart Gül’ün, 4 Mart Necdet’in doğum günü iken
evlilik tarihinin 3 Mart olması için kader ağlarını örmüştü. Üstelik 3 Mart Cumartesiye geliyordu .. Ve onlar iflah olmaz Romantik Balık’tılar (burç olarak)...

5 Paris bir şenliktir! Gerçek hayatta da gönülleri kadar zengin olup,tüm dostlarını Paris’te dört dörtlük ağırlamak çok isterlerdi ancak ... onlarla birlikte Paris’te olacak dostlarını 3 Mart Gecesi Düğün Yemeklerinde ağırlamakla birlikte,erken rezervasyon ile daha uygun uçak ve otel fiyatları bulabileceklerini bildirmek isterler. Dostları da onları kırmayıp takı takma, hediye vb adetlerden kesinlikle uzak dururlar!

6 Paris bir şenliktir! UÇAK REZERVASYONU:
Gül ile Necdet PEGASUS ile 1 Mart 2012 Perşembe saat 10:35 te Sabiha Gökçen İstanbul’dan uçup Paris Orly havaalanına saat 13:15’te inecekler. Dönüşleri ise 5 Mart 2012 Pazartesi saat 14:05 te Paris Orly’den. 18:35’te İstanbul Sabiha Gökçen’e yaşam boyu unutamayacakları anılar ile inmiş olacaklar Şu sıralar Pegasus’ta kişi başı gidiş dönüş 445 TL uçak bileti bulunabiliyor. Airfrance 877 TL- THY bileti ise 918 TL. Orly’den otelin olduğu Arc de Triomphe (Zafer Anıtı) ‘a Les Cars Air France Otobüs servisi var.

7 Paris bir şenliktir! OTEL REZERVASYONU:
sitesinde uygun seçenekler vardır. Lokasyon Arc de Triomphe (Zafer Anıtı) Champ Elysees olarak belirlendi. Gül ile Necdet Rue Carnot’da SPLENDID ETOILE otelinde kalacaklar.Kendileri ile aynı otelde kalmanızdan çok memnun olurlar. Arc de Triomphe civarı; havaalanı otobüsleri Rue Carnot’tan kalktığı ve de bu cadde Champ Elysees (Şanzelize)’e çok ama çok yakın olduğundan iyi bir lokasyondur. Otel secenekleri ve itibarıyla fiyatları bir sonraki slide’dadır.

8 Paris bir şenliktir! OTEL SEÇENEKLERİ 4 GECE 2 KİŞİ ODA (KAHV.HARİÇ)
Splendid Etoile- Eur 1030 Rue Carnot Hotel Belfast- Eur 580 Rue Carnot La Regence Etoile –Eur 580 Rue Carnot Astrid Hotel- Eur 648 Rue Carnot Mercure Paris Arc de Triomphe-Eur 576 Rue Des Ternes 27 Floridor Etoile-Eur 440 Rue des Ternes Doisy Etoile –Eur 810 Rue des Ternes Cecilia –Eur 536 Rue Mac Mahon Stella Etoile- Eur 800 Rue Carnot Best Western Elysees –Eur 800 Ave de Wagram La Villa des Ternes-Eur 570 Rue des Ternes Tüm bu oteller Splendid’e ve Arc de Triomphe-Champ Elysees’e çok yakındır. Necdet;Booking Com ile ilgili destek isteyen herkese yardım etmeye hazırdır.

9 Paris bir şenliktir! Necdet rehberliğinde tur programı önerisi
(Henüz taslak halde olup,bir kısmına katılmak ya da isteyen kişi/gruplara özgü ayrı program yapmak mümkündür.Çok esneğiz yani. Damat’ı bir de tur düzenleterek yormayalım demeyin, Damat da Gelin de program yapmaya bayılırlar) 1 Mart Persembe 15:00 Otellere Varış 16-20:00 Champ Elysees’de Yürüyüş (hava kötü olur ise Tur Otobüsü/ Paris sightseeing bus) + Paris Cafelerinde akşam üstü kahvesi veya şarabı Fransız Lokantasında Yemek (ChezClement /L’Entricote olabilir) 2 Mart Cuma Museu D’orsay Notre Damme de Paris Eiffel Tower Museu Rodin St.Chapell’de Klasik Müzik

10 Paris bir şenliktir! 3 Mart Cumartesi (otobüs ayarlanacaktır)
Düğün keyfi –Konsoloslukta Nikah- Jardin Luxembourg’ da fotoğraf çekimi-Sacre Cour-Montmartre’de Düğün Yemeği

11 Paris bir şenliktir! 4 Mart Pazar:
Çocuklu Ailelere ya da içindeki çocuğu tutamayanlara EURODISNEY turu Alternatif program: Louvre Müzesi-Picasso Müzesi-St.Germain Cafeleri-Mamma Mia Müzikali ya da Rue des Lombards’da Caz Keyfi ya da Paris Garnier Operası

12 Paris bir şenliktir! 5 Mart Pazartesi:
Kahvaltı keyfi sonrası 11:00’de Otobüse (Les Cars Air France) biniş ve 14:05 uçağı için Orly’e gidiş... (Şahane anıları beraberinde memlekete götürmek serbest) Tur programı esnek olup,isteklere göre değişebilecektir.Bu program için Gül ile Necdet kendilerini feda edip Ocak ayında Paris’e uçacaklardır... HERŞEYİN GÖNÜLLERİNCE OLMASI DİLEKLERİ İLE GÖKTEN ÜÇ ELMA DÜŞER... (DÜĞÜN PASTASI OLARAK ELMALI TURTA MI YOKSA?) LCV:Erken rezervasyon yaptıranlar Ve gelmeyi düşünenler lütfen Necdet veya Gül’e bildirsinler. PARİS’TE GÖRÜŞMEK ÜZERE “A REVOIR &A BIENTOT”


"Paris bir şenliktir! Orijinal adı: (A Moveable Feast) Amerikalı yazar Ernest Hemingway tarafından 1920 lerde Paris te geçirdiği yıllarda yazılmıştır. Sevgili." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları