Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

ÇEŞMEÖREN YİBO Rehberlik Servisi Murat ŞEKER Rehber Öğretmen.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "ÇEŞMEÖREN YİBO Rehberlik Servisi Murat ŞEKER Rehber Öğretmen."— Sunum transkripti:

1 ÇEŞMEÖREN YİBO Rehberlik Servisi Murat ŞEKER Rehber Öğretmen

2 ÇEŞMEÖREN YİBO Rehberlik Servisi Murat ŞEKER Rehber Öğretmen •Dolap alt ve üst rafları mutlaka bez veya kağıt ile kaplandıktan sonra eşya yerleşimi yapılır.

3 ÇEŞMEÖREN YİBO Rehberlik Servisi Murat ŞEKER Rehber Öğretmen Banyo havlusu,el ve yüz havlusu, iç çamaşırları düzgünce katlanarak yerine konulur. Günlük el- yüz havlusu askılığa asılır.

4 ÇEŞMEÖREN YİBO Rehberlik Servisi Murat ŞEKER Rehber Öğretmen Traş takımları,diş fırça ve macunu,el sabunu kesinlikle plastik kutular içinde bulundurulur

5 ÇEŞMEÖREN YİBO Rehberlik Servisi Murat ŞEKER Rehber Öğretmen Ceket,gömlek, pantolon, mont vb. giyecekler askılığa asılarak konulur.

6 ÇEŞMEÖREN YİBO Rehberlik Servisi Murat ŞEKER Rehber Öğretmen Kitaplar, defterler ve diğer ders araç ve gereçleri düzgünce istiflenerek konulur.

7 ÇEŞMEÖREN YİBO Rehberlik Servisi Murat ŞEKER Rehber Öğretmen Kullanılmayan fazla ayakkabılar, boyanmış vaziyette, poşet içerisinde bulundurulur. (ayakkabılar bahçede boyanacaktır.) Boya ve fırçalarda poşet içinde olacaktır.

8 ÇEŞMEÖREN YİBO Rehberlik Servisi Murat ŞEKER Rehber Öğretmen Kirli çamaşırlarda mutlaka düzgünce katlanmış olarak poşet içerisinde bulundurulacak

9 ÇEŞMEÖREN YİBO Rehberlik Servisi Murat ŞEKER Rehber Öğretmen Dolap sürekli kilitli tutulup anahtar başkasına verilmez.

10 ÇEŞMEÖREN YİBO Rehberlik Servisi Murat ŞEKER Rehber Öğretmen Dolap üzerlerine ve içine resim ve ders ile ilgisi bulunmayan broşür yazı asılmayacak.

11 ÇEŞMEÖREN YİBO Rehberlik Servisi Murat ŞEKER Rehber Öğretmen Haftada bir dolap temizliği yapılacak

12 ÇEŞMEÖREN YİBO Rehberlik Servisi Murat ŞEKER Rehber Öğretmen İzinsiz dolap tamiri ve boya yapılmayacaktır

13 ÇEŞMEÖREN YİBO Rehberlik Servisi Murat ŞEKER Rehber Öğretmen Bu talimat dolap kapağının içinde asılı bulundurulacaktır

14 ÇEŞMEÖREN YİBO Rehberlik Servisi Murat ŞEKER Rehber Öğretmen Murat ŞEKER Rehber Öğretmen ÇEŞMEÖREN YİBO Rehberlik Servisi


"ÇEŞMEÖREN YİBO Rehberlik Servisi Murat ŞEKER Rehber Öğretmen." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları