Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Masaru EMOTO Japon araştırmacı! İnsan v ü cudunun ve yaşamış olduğumuz yerk ü renin % 70 ‘ den fazlası suyla kaplıdır Dr. Masaru Emoto 1986 Yokohama.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Masaru EMOTO Japon araştırmacı! İnsan v ü cudunun ve yaşamış olduğumuz yerk ü renin % 70 ‘ den fazlası suyla kaplıdır Dr. Masaru Emoto 1986 Yokohama."— Sunum transkripti:

1

2

3 Masaru EMOTO Japon araştırmacı! İnsan v ü cudunun ve yaşamış olduğumuz yerk ü renin % 70 ‘ den fazlası suyla kaplıdır Dr. Masaru Emoto 1986 Yokohama Municipal University Tokyo

4 Suyun molek ü ler yapısının insanların d ü ş ü ncelerinden, s ö zc ü klerinden ve dinlemiş olduğu m ü zikten etkilenip etkilenmediğini araştırdı

5

6 İnsanların yaşam kalitesinin, vücutlarındaki ve yerküredeki suyun kalitesiyle bağlantılı olduğunu savunan araştırmacı; yaşama geçirilen pozitif düşünceler sayesinde insanın kendisini ve yaşamış olduğu gezegeni iyileştirmesinin ve yenilemesinin mümkün olduğunu savunmuştur.

7 Water Crystal Exposed to Heavy Metal Music Water Crystal Exposed to the Song Entitled, “Silent Night”

8 "Arigatou“ Thank you in Japanese (Teşekkür ederim) Water that has been exposed to the words “You make me sick. I will kill you.“ typed on a paper pasted on the bottle. (Beni hasta edip, öldüreceksin)

9 Bach's "Air for the G String". Bach's "Goldberg Variations". Chopin's "Farewell Song". Beethoven’s music “Pastoral” Mozart Kawachi Folk Dance Song.

10 Sevgi ve Takdir s ö zc ü kleri dinletilen su kristalinin g ö r ü nt ü s ü

11 Teşekk ü r S ö zc ü kleri dinletilen su kristalinin g ö r ü nt ü leri

12 Kin ve Nefret s ö zc ü kleri dinletilen su kristalinin g ö r ü nt ü s ü

13 Bir d ü ş ü nelim l ü tfen … Suyun yapısını bu kadar değiştiren “ s ö zc ü klerin ” b ü y ü k oranda sudan oluşan “ biz ” insanları Nasıl etkileyebileceğini … Nasıl değiştirebileceğini … Ne hale getirebileceğini …

14 Kullandığımız ve konuştuğumuz s ö zc ü klerimiz değiştiğinde BİZ değişiriz … BİZ Değiştiğimizde hem hayatımız, hem d ü nyamız hem de diğer insanlarla iletişimimiz değişir.

15 Neyi istediğinize odaklanın, neyi istemediğinize değil Neyi düşünürseniz onu üretirsiniz istemediğiniz şeylere odaklandığınızda o istemediğiniz şeyden daha fazla gerçekleştirirsiniz Çocuklara bunu yapma şunu yapma dediğimiz halde yinede yapılmamasını istediğimiz şeyleri yapmaları bir itaatsizlik değildir. Onları yapma dediğimiz şeylere biz programlıyoruz..


"Masaru EMOTO Japon araştırmacı! İnsan v ü cudunun ve yaşamış olduğumuz yerk ü renin % 70 ‘ den fazlası suyla kaplıdır Dr. Masaru Emoto 1986 Yokohama." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları