Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

AŞAĞI OVACIK KÖY PINARI 1970 YILLARA KADAR 80 HANENİN YAŞADIĞI OVACIK ÇÖKERTME OVASINDA BAĞCILIK BAŞTA OLMAK ÜZERE HUBUBAT VE TÜTÜN EKİMİ YAPILIRDI. KÖSEDERE.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "AŞAĞI OVACIK KÖY PINARI 1970 YILLARA KADAR 80 HANENİN YAŞADIĞI OVACIK ÇÖKERTME OVASINDA BAĞCILIK BAŞTA OLMAK ÜZERE HUBUBAT VE TÜTÜN EKİMİ YAPILIRDI. KÖSEDERE."— Sunum transkripti:

1

2 AŞAĞI OVACIK KÖY PINARI 1970 YILLARA KADAR 80 HANENİN YAŞADIĞI OVACIK ÇÖKERTME OVASINDA BAĞCILIK BAŞTA OLMAK ÜZERE HUBUBAT VE TÜTÜN EKİMİ YAPILIRDI. KÖSEDERE KÖYÜ ARAZİLERİNİN BULUNDUĞU BU ÇÖKERTME OVASI YÖRESEL KALKINMANIN LOKOMOTİFİ OLACAKTIR.

3

4

5

6

7 www.kosedere.com HER ŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN 1970-80 YILLARINA KADAR KÖSEDERE KÖYÜNDEN 80 HANENİN YAŞADIĞI AŞAĞI OVACIK 1200 da ÇÖKERTME OVASIDIR.1970 li YILLARA KADAR 300 da BAĞ VARDI.TARIM POLİTİKALARI VE EKONOMİK NEDENLERLE TERKEDİLEN OVACIK YAYLASI YENİDEN CANLANIYOR.2006 YILINDA BAĞ DİKİMİNE BAŞLANDI. 70 Lİ YILLARA KADAR DÜNYANIN EN İYİ ÜZÜMLERİNİN YETİŞTİĞİ OVACIK YAYLASI, YÖRESEL KALKINMANIN LOKOMOTİFİ OLACAKCAKTIR. BAŞTA KAYMAKAMLIK VE KÖYDES OLMAK ÜZERE DİĞER TÜM KAMU KURUM,KURULUŞLARINDAN BEKLENEN SADECE GİRİŞİMCİLERİN ELİNDEN TUTMAKTIR. DSİ SU ARAŞTIRMA KUYUSU AÇMAK İÇİN ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRMEKTEDİR. MART-NİSAN 2007 İÇİNDE BEKLENEN ÇALIŞMALAR MAYIS İÇİNDE YAPILACAĞI DSİ YETKİLİLERİNCE BİLDİRİLMİŞTİR. YÖRESEL KALKINMA İÇİN HEPBERABER ELE ELE İ Z L E D İ Ğ İ N İ Z İÇİN TEŞEKKÜRLER


"AŞAĞI OVACIK KÖY PINARI 1970 YILLARA KADAR 80 HANENİN YAŞADIĞI OVACIK ÇÖKERTME OVASINDA BAĞCILIK BAŞTA OLMAK ÜZERE HUBUBAT VE TÜTÜN EKİMİ YAPILIRDI. KÖSEDERE." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları