Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sesli İzleyin Oyhan Hasan BILDIRKİ Gönlümde bir şey var, yaşayıp anlatamadığım. Gönlümde bir şey var; sımsıcak.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Sesli İzleyin Oyhan Hasan BILDIRKİ Gönlümde bir şey var, yaşayıp anlatamadığım. Gönlümde bir şey var; sımsıcak."— Sunum transkripti:

1

2 Sesli İzleyin Oyhan Hasan BILDIRKİ

3 Gönlümde bir şey var, yaşayıp anlatamadığım. Gönlümde bir şey var; sımsıcak.

4 Kulaklarımda sesin: “Yaşlanma! Dur böyle kal!” Yaşlanmak mı? Bir türlü uslanmasını bile beceremeyen sana tutkun gönlüm, yaşlanır mı sanıyorsun? Saçlarımdaki aklar mı? Onlar, gümüşlerim…

5 Gönlümde bir şey var, yaşayıp ahlatamadığım. Gönlümde bir şey var; ağır mı ağır? Sana olan hasretim. Kulaklarımda sesin: “Yaşlanma! Dur böyle kal!”.

6 Allah’ın seneleri çok… Üstelik sayılmakla da bitmiyor. Senli günlerime sayıyorum, birlikte olamadığımız, hasret ateşine düştüğümüz sensizlik günlerimi.. “Sensizlik günlerim mi” dedim? Benim, sensiz günüm yok ki. Gözlerini gündüz güneşte, geceleyin dolunayda aradığımı biliyorsun.

7 Üstelik gözlerimde gözlerinin binlerce resmi… Gülümseyen, gülümseyen! Ama gönlümde bir şey var, yaşayıp anlatamadığım. Benim, sensiz günüm yok ki.

8 Nerdeysen, ordayım. Göçmen kuşlar gibi. Sincaplarının oynadığı çiçek tohumlarında, pencerende, açılan her kapının arkasında, bahçendeki güllere düşmüş çiy tanelerinde..

9 Hasret mi? Diken!

10 Arada bir peşimizi bırakmayan, yakamızdan düşmeyen, damar damar kanımızdaki ateş.

11 Gönlümde bir şey var; yaşadığım ama anlatamadım. Gönlümde bir şey var; sımsıcak..

12 “Seni seviyorum!” diyebilmenin tadı.

13 “Bir gün, belki”lerde takılıp kalmadım ben. Kalamam da. Bildiğim tek şey var şimdi.. Bildiğim tek şey var şimdi..

14 Senin de gönlünü ateşleyecek olan, tek şey. Gönlümde ayaklanan, söz olup dilime düşen tek şey:

15 “Seni seviyorum.”

16 Umutların, umudum. “Seni seviyorum.” 20 Haziran 2007 O yhan Hasan BILDIRKİ sevgiyesusamakohbe@hotmail.com sevgiyesusamakohbe@hotmail.com


"Sesli İzleyin Oyhan Hasan BILDIRKİ Gönlümde bir şey var, yaşayıp anlatamadığım. Gönlümde bir şey var; sımsıcak." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları