Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

SMS MMS İNTERAKTİF İLETİŞİM TOPLU FAKS TOPLU EMAİL T.C. KİMLİK SMS

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "SMS MMS İNTERAKTİF İLETİŞİM TOPLU FAKS TOPLU EMAİL T.C. KİMLİK SMS"— Sunum transkripti:

1 SMS MMS İNTERAKTİF İLETİŞİM TOPLU FAKS TOPLU EMAİL T.C. KİMLİK SMS
IPHONE IPAD ANDROID TOPLU FAKS TOPLU EMAİL

2 Kimdir Asist ? Yıllardır çeşitli şirketlerde başladığımız ve 2004 yılında bilgi teknolojileri alanında hayallerimizi gerçekleştirmek  için çıktığımız kurumsallaşma serüvenine 2009 yılında iletişim sektöründe uzman firma olabilmek için Asist markasını ortaya koyduk. Ne Yapar ? Asist, iletişim alanında özellikle kurumsal firmaların toplu SMS, MMS, video, faks, , sesli mesaj ve IVR gibi çözümlerinin yanı sıra kurumunuzun kendisini daha iyi ifade edebilmesi amacıyla web sitesi, IOS ve ANDROID uygulamalarının yanı sıra sektörel yazılım uygulamalarıyla işinize değer katar.

3 Nasıl Yapar ? Bütün bunları yaparken müşteri memnuniyetini yazılı bir güvence olmaktan çıkarıp günlük iş yaşamınıza uygularız. 7 gün 24 saat sorununuzu dinler ve çözüm üretmek için çabam ızı gösteririz. Sorunların olmayacağını değil, çıkabilecek her türlü sorunun hızla ve % 100 çözülebileceğine şahit olursunuz. Müşterinin kazancına olabilecek bütün çözüm önerilerimizi daha siz söylemeden önünüze koyarız. Kurulacak küçük ya da büyük her türlü iş ortaklığının uzun yıllar devam etm esi için gösterilecek gayret bütün çalışanlarımızca iyi bilinir.  Neden Asist ? Müşterilerimiz en büyük kanıtımız ve en büyük başarı hikayelerimiz; Binlerce kobinin yanı sıra sektöründe adeta dev olarak kabul edilebilecek holdingler, sivil toplum kuruluşları ve kamu kurumlarının hakkımızda vereceği bilgiler ne kadar doğru bir tercihte bulunacağınızı size söyleyecektir.

4 Size Neler Sunuyoruz?

5 Toplu Mesajlaşma Çözümleri
Akıllı Yetenekler Mobil Pazarlama İnteraktif ( Çift Yönlü ) Çözümler Sesli Mesaj Toplu E-MAİL / FAKS Iphone , Ipad ve Android Uygulamalar Hizmetre (Kamu Kurumları Vatandaş Memnuniyeti Ölçümü )

6 Projelerimizden Bazıları

7 YGS’YE GİREN ÖĞRENCİLERE BAŞARI DİLEĞİ MESAJI
YGS Sınavında , belediye , TURKCELL HEDEFLİ MESAJ servisini kullanarak , uygun kriterdeki 7552 aday öğrenciye BAŞARI DİLEKLERİ MESAJI gönderdi. Bu sayede bölgede yaşayan üniversite adayları ve belediye arasında hem bir sıcak temas kuruldu hem de karşılıklı olarak ilgi/memnuniyet parametresi aktif hale geldi.

8 IPHONE ve IPAD KULLANICILARINA MESAJ
Belediye TURKCELL HEDEFLİ MESAJ servisini kullanarak, Arnavutköy ilçesinde IPHONE ve IPAD kullanan 2904 kişiye sms yollarak belediyenin IPHONE ve IPAD uygulamalarının açıldığını bildirmiştir. TURKCELL HEDEFLİ MESAJ ile belediye yeni hizmet vermeye başladığı bir alanda, o alanı kullanabilecek kişilerle doğrudan iletişime geçmiş olmuştur.

9 KISA MESAJ SERVİSİ İLE BORÇ-ŞİKAYET HATTI
Şile Belediyesi’ne kısa numara ve uzun numara tanımlaması yapıldı. Şile’de yaşayanlar artık, BORÇLARINI , ŞİKAYETLERİNİ ve İSTEKLERİNİ , MOBİL kanal ile yönetebiliyor ve interaktif SMS yolu ile taleplerini anında takip edebiliyorlar. Ayrıca BİLGİ mesajı yolu , ilçedeki tüm gelişme ve haberleri, ilçe ile ilgili bilgileri , vatandaşın cebine anında ulaştırabiliyor.

10 T.C KİMLİK NOYA SMS İLE VERGİ BORCU GÖNDERİMİ
Çekmeköy Belediyesi , TURKCELL T. C. KİMLİK SMS MESAJI vasıtası ile vatandaşların vergi borçlarını ceplerine gönderiyor. Bu şekilde bölgede yaşayan ve gerekli kriterlere uyan yaklaşık kişiye sürekli ulaşılabiliyor. Bu hizmet ile vatandaşlar , gecikmeye girmeden vergi borçlarını öğrenip ödeyebiliyorlar. Bunun dışında resmi işlemler için de bu hizmet aktif olarak kullanılmaya devam ediyor.

11 VAN’LI HEMŞEHRİLERİMİZE GEÇMİŞ OLSUN MESAJI;
Pendik Belediyesi , Van Depreminde , Pendik’te yaşayan VAN’lılar ile iletişim sağladı. 5352 kişi ile sağlanan irtibat sonucunda, yakınlarından haber alma, otobüs ile yakınlarına ulaşma, bilgilendirme ve Van ile ilgili diğer iletişim alanlarında vatandaşa hizmet verdi. Ayrıca PENDIK yaz 2634'e gönder! Kampanyasıyla Ücretsiz olarak Kültürel Etkinliklerden, Belediye Hizmetlerinden, Pendik Haberlerinden, Açılış ve Davetlerden, Eğitim ve Kurslardan haberdar olunması hedeflendi.

12 YENİ HİZMET BİNASI AÇILIŞI
Ümraniye Belediyesi, Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN’ın katılımı ile gerçekleşen yeni hizmet binası açılışında numaraya MMS ve Sesli Mesaj, T.C kimlik numarasınada T.C Kimlik No’dan SMS gönderimi gerçekleştirdik.

13 ÜSKÜDAR KAPALI SPOR SALONU
Üsküdar Belediyesi spor alanındaki yatırımlarına bir yenisini daha eklerken, yaptığı yatırımlar hakkında vatandaşlarını bilgilendirmek amacı kişiye belediye adına MMS gönderimi yaptık. MMS gönderimi ile Üsküdar Belediyesi vatandaşlarını yaptığı yatırımla ilgili görsel bir sunum yapmış oldu.

14 KAĞITHANE’YE 16 YENİ YATIRIM
Kağıthane Belediyesi Mart ve Nisan aylarında 158 Milyon TL tutan 16 Yeni Yatırımının açılış ve temel atma törenlerinde numaraya MMS gönderimi gerçekleştirdik

15 Akıllı Yetenekler Tckn’den GSM No Sorgulama
Bayrampaşa Belediyesi Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında iletişim bilgilerine sahip olmadığı T.C Kimlik numarasını bildiği vatandaşlarının GSM numaralarına ulaşmak için T.C Kimlik No’dan Gsm no servisini kullanarak 3454 kişinin numarasının sorgulamasını yaptık kişiden 1257 kişinin iletişim bilgilerine ulaştık.

16 Kentsel Dönüşüm Açılış ve Vergi Borcu Hatırlatma
Gaziosmanpaşa Belediyesi Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında yapılan Başbakanımızın katılı ile gerçekleştirilen açılışlar için kişiye MMS gönderimi yaptık. Vergi ödeme döneminde Gaziosmanpaşa ilçesinde sabit numaraya ve gsm numarasına vergi borcu hatırlatması için Sesli Arama yaptık.

17 OTO WORLD ASYA ; Anadolu yakasının ilk ve tek otomobil alışveriş merkezi olan Oto World Asya için : İstanbul genelinde Faturalı hat kullanıcılarına 30 yaş üstü erkek Sahibinden.com Arabam.com Hürriyetoto.com   Araba.com   sitelerine birden fazla giren Kriterlerine uyan kişiye Hedefli MMS gönderimi yaptık.

18 Müşterilerimiz…

19

20 Çamçeşme Mh. Ataman Karina A2 Blok D:14 Pendik/İstanbul
İlginize teşekkür ediyoruz… Çamçeşme Mh. Ataman Karina A2 Blok D:14 Pendik/İstanbul t: f:


"SMS MMS İNTERAKTİF İLETİŞİM TOPLU FAKS TOPLU EMAİL T.C. KİMLİK SMS" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları