Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Bakanlık intranet sayfasındaki Arıza Kayıt adresinden Kurum sicil numaranız, T.C. Kimlik numaranız ve personel sorgu şifreniz ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Bakanlık intranet sayfasındaki Arıza Kayıt adresinden Kurum sicil numaranız, T.C. Kimlik numaranız ve personel sorgu şifreniz ile sisteme giriş yapabilirsiniz."— Sunum transkripti:

1

2 Bakanlık intranet sayfasındaki Arıza Kayıt adresinden Kurum sicil numaranız, T.C. Kimlik numaranız ve personel sorgu şifreniz ile sisteme giriş yapabilirsiniz. (Personel Sorgu Şifrenizi henüz oluşturmadıysanız Personel Sorgu Modülünden şifrenizi oluşturabilirsiniz.)

3 Yapmış olduğunuz tüm arıza kayıtları ile ilgili yapılan aşamaları bu ekrandan takip edebilir ve yeni arıza girişi için “Yeni Arıza/Teknik Servis Talebi Girişi” butonundan arıza kayıt ekranına geçiş yapabilirsiniz.

4 Arıza ile ilgili bilgileri bu ekrandaki ilgili alanları doldurarak kaydederek bildiriminizi gerçekleştirebilirsiniz.

5 Ana Başlık: Açmakta olduğunuz ATS(Arıza Teknik Servis) talebinin hızlı bir şekilde cevaplanması için önemlidir. ATS talebiniz, girdiğiniz ana başlığa göre konusunda uzman teknisyene yönlendirilmektedir. Bu yüzden, sorununuzu en iyi kapsayan ana başlığı seçmeye dikkat etmelisiniz.

6 Konu: Sorununuz ya da isteğinizi açık ve anlaşılır bir anlatımla belirtiniz. Gerektiğinde ayrıntı vermekten kaçınmayınız. ATS talebinizi, ekleyeceğiniz resim, excel, pdf, word ya da metin dosyaları ile iletebilirsiniz. Bunun için Eklenecek Dosya satırında tuşuna basarak önceden oluşturduğunuz dosyayı ATS talebinize ekleyebilirsiniz.

7 Servis Ögesi: Demirbaş niteliğinde bir cihaza ilişkin (yazıcı, tarayıcı, monitör, bilgisayar) ATS talebi iletecekseniz, bağlantısına tıklayarak kendi üzerinizde zimmetli bulunan demirbaşlara ulaşabilirsiniz ve gelen listeden seçebilirsiniz ya da sorunlu olan cihazın üzerine yapıştırılmış olan demirbaş numarasından arama yapıp bularak onu belirtebilirsiniz.

8 Yapmış olduğunuz tüm arıza kayıtları ile ilgili aşamaları bu ekrandan takip edebilirsiniz. Girişini yaptığınız arıza giderilmediği halde durumu “sonuçlandırılmış” olarak görüntüleniyorsa, Deniz Murat KOÇAK (Tel: / 4253) bildiriniz.

9 Yardım Menüsünden Arıza Giriş için gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.


"Bakanlık intranet sayfasındaki Arıza Kayıt adresinden Kurum sicil numaranız, T.C. Kimlik numaranız ve personel sorgu şifreniz ile sisteme giriş yapabilirsiniz." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları