Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

MASAÜSTÜNDE DEVRİM YARATAN YENİ CASPER NIRVANA DESKTOP SERİSİ.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "MASAÜSTÜNDE DEVRİM YARATAN YENİ CASPER NIRVANA DESKTOP SERİSİ."— Sunum transkripti:

1 MASAÜSTÜNDE DEVRİM YARATAN YENİ CASPER NIRVANA DESKTOP SERİSİ

2 Benzersiz Tasarım Pürüzsüz görünümlü “sleek “ ön panel 3 tarafı da en güzel siyah ile çevrili ışıldayan renk bütünü Yuvarlak hatlarla tamamlanan zarif görünüm Rakiplerinden ayrışan ve kullanıcısına büyük kolaylık sağlayan üst panelde harici cihaz koyma yeri ve USB bağlantı noktası Kolay iç hava sirkülasyonu özelliğine sahip şık yan panel

3 23 DESİBEL NEDİR? İnsan kulağının duyabileceği en düşük ses seviyesi 0 desibeldir. 30 desibel fısıltı, 60 desibel ise normal konuşma ses seviyesidir. Testler, EN ISO 7779 standardına göre yapılmıştır. Ses seviyesi seçilen model ve konfigürasyona göre değişiklik göstermektedir. Yeni Casper Nirvana masaüstü bilgisayarın, ses seviyesi 23 desibel ve altındadır.

4 SÜPER SESSİZ TEKNOLOJİ 23 desibel Kullanıcı için ne ifade eder ? Havalı Matkap Stereo Music Ofis Ortamı Rüzgar Tribünü Fısıltı Jet Uçağı Endüstriy el Ses Arabanın içinde iken Evin içinde iken Yatak odasında Yaprak düşerken Yeni Casper Nirvana Masaüstü Sistemleri ile çalışırken hissedeceğiniz ses seviyesi ; FISILTI veya YAPRAK DÜŞMESİ KADARDIR Sessiz Kasa Ne Demek? “Eğer bilgisayardan 1 metre mesafede ölçülen ses seviyesi 30db’in altında ise bu sessiz kasadır.” Süper Sessiz Kasa Ne Demek? 23db ve altında sağladığı ses seviyesi ile Casper Nirvana Masaüstü modelleridir.


"MASAÜSTÜNDE DEVRİM YARATAN YENİ CASPER NIRVANA DESKTOP SERİSİ." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları