Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

HEMAK GENEL MAKİNA SANAYİ TAAHHÜT VE TİCARET AŞ

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "HEMAK GENEL MAKİNA SANAYİ TAAHHÜT VE TİCARET AŞ"— Sunum transkripti:

1 HEMAK GENEL MAKİNA SANAYİ TAAHHÜT VE TİCARET AŞ
Adres: OSB Çevre sanayi sitesi 5.Blok No: 21 / İkitelli / İSTANBUL Telefon: – 4 hat Fax: Web: hemakfan . com

2 1. ORGANİZASYON YAPISI

3 2. İŞTİRAKLER/ORTAKLIK YAPISI
Muzaffer ERDOĞAN %95 Mustafa BAŞARSLAN %2,5 Fatma ERDOĞAN %1 Seher YEŞİLYURT %1 M. Cemal ERGEL %0,5 Yansıdan anlatılacak TOPLAM SERMAYE YTL

4 3. PERSONEL DURUMU BÖLÜM ADI SAYI YÖNETİM 3 PLANLAMA VE ORGANİZASYON 3
TEKNİK BÖLÜM MUHASEBE İMALAT TOPLAM

5 KALİTE SİSTEMLERİ-SANAYİ GÜVENLİĞİ
ISO 9001: 2000 93 / 63 / EEC / [ CE Marking ] ( ABS ) American Bureau Of Shipping Türk Loydu

6 ÜRÜN BİLGİLERİ Gemi fanları; tuzlu, nemli ve titreşimli ortam şartlarına uygun vasıfta malzeme, işçilik ve imalat tekniği kullanılan çok özellikli fanlardır. Minimum yer işgal ederek max. performans, max. ömür ve minimum bakım gerektirecek şekilde İmal edilirler.

7 ÜRÜN BİLGİLERİ Gemi tipi aksiyal fanlar; pervane, motor,yönlendirici ve bunların çelik bir kaide ile tutturulduğu silindirik gövdeden oluşur. Bu tip fanlar gemilerin makine dairesi için basıcı-emici fanlar,ambar havalandırma fanları,yolcu mahellerinin taze hava ve egzost havası v.b amaçlarla kullanılırlar.Kanal fanları gibi bu fanlarda da Ø 200 mm ile Ø 1250 mm çaplar arasında 18 değişik çapta ve modelde üretilir. Gövde: Silindirik çelik borudan ve her iki ucunda kanal bağlantısı için flanşları mevcuttur. Bu fanlarda hava önce pervaneye girer motor üzerinden istenilen mahalle hava basılır. EGA-AT Tek yönlü   EGA-AR Çift yönlü (reversible)   EGA-AK Kapılı    EGA-AE El delikli    EGA-AEX Exproof    ’   özellikli tipleri vardır.

8 ÜRÜN BİLGİLERİ Pervane: Korozyona dayanıklı aerodinamik yapıda alüminyumdan,çelikten ve PVC esaslı malzemelerden üretilir. Motor: Suya karşı tam korumalı IP 66 olarak veya standart IP 55 korumalı olarak verilir. Aksesuarlar:Giriş Konisi: Serbest hava emişinde emiş tarafına monte edilir. Kaide: Fanın yere montesi için. Karşı Flanş: Kanal bağlantısı için. Susturucu: Fan ile aynı çapta. Tel Muhafaza: Giriş Konisine monte için. Titreşim Damperleri: Ayaklı bağlantı için.     

9 REFERANSLAR PENDİK TERSANESİ Arabalı Vapur Aksiyal Fanları 24 Ad.
DWT Kuru Yük Gemi Fanları Ad. DWT Kuru Yük Gemi Fanları Ad. CAMİALTI TERSANESİ Arabalı Vapur Aksiyal Fanları Ad. Yakıt II Tankeri Exproof Fanı Ad. DWT PASSAT TİPİ Gemi Aksiyal Fanları 62 Ad. DWT PASSAT TİPİ Gemi Radyal Fanları 30 Ad.

10 REFERANSLAR HALİÇ TERSANESİ
1500 Kişilik Şehir Hatları Vapuru Aksiyal Fanları 42 Ad. 2100 Kişilik Şehir Hatları Vapuru Aksiyal Fanları 16 Ad. 500 Kişilik Şehir Hatları Vapuru Aksiyal Fanları Ad. TAŞKIZAK TERSANESİ Liman Muhafaza Gemisi Exproof Aks.Fanları 4 Ad. SGT-74 Botu Fanları Ad. LCT-146,147 Çıkarma Araçları Exproof Fanları 2 Ad. Yüzer Havuz Çift Devirli Aksiyal Fanları 3 Ad. Muhtelif Gemi Fanları Ad.

11 REFERANSLAR DENİZ NAKLİYAT
DWT AŞKAABAT Gemisi Exp.Aks.Fanları 8 Ad. DWT ALMA ATA,TAŞKENT Gemisi Aks.Fanları 62 Ad.  BAKÜ Gemisi Aksiyal Fanları 5 Ad. DİĞER TERSANELER     GÖLCÜK Tersanesi Radyal Fan 3 Ad. GÖLCÜK Tersanesi Exproof Seyyar Fan 11 Ad. İSTİNYE Tersanesi Aksiyal Fan 2 Ad. ENTEGRAL Tersanesi Aksiyal Fan 8 Ad. ENTEGRAL Tersanesi Radyal Fan 4 Ad. ÇİÇEK Tersanesi Aksiyal Fan 6 Ad. GOLCUK Tersanesi Radyal Fan 5 Ad.

12 REFERANSLAR CAMİALTI TERSANESİ
İskenderun Feribotu Komple Egzost Devreleri (İmalat,Montaj,İzolasyon)100 Ton Malzeme kullanılmıştır.   Yakıt II Tankeri Komple Havalandırma Tesisatı İmalat ve Montajı   Yakıt II Tankeri Komple Egzost Devreleri İmalat ve Montajı TAŞKIZAK TERSANESİ  Yüzer Havuz Klima Santrali

13 İLERİYE YÖNELİK PLANLAR
Misyonumuz; Makine teknolojileri ve kendi sektörümüz alanında çözüm geliştiren,pazarlayan ve artı değer üreten,global bir firma olma anlayışı içerisinde çalışmak, fanlarda özellikle gemi ve tünel fanlarında Dünya’ nın en önde gelen firmaları arasında yer almak. Vizyonumuz; Müşteri beklentileri doğrultusunda doğru çözümleri ve en yeni teknolojileri en düşük maliyetle sunabilen,rekabetçi,global bir kurum olmak yolunda en doğru adımları atmak. 


"HEMAK GENEL MAKİNA SANAYİ TAAHHÜT VE TİCARET AŞ" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları