Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Turkcell Profesyoneller Kulübü

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Turkcell Profesyoneller Kulübü"— Sunum transkripti:

1 Turkcell Profesyoneller Kulübü

2 Kimdir bu profesyonel?

3 Ben bir profesyonelim. Üniversiteden yeni mezun oldum ve vakit kaybetmeden bir bankada iş buldum. Çok çalışıyorum, az kazanıyorum. Ama henüz yolun başındayım ve iyi bir geleceğin beni beklediğini biliyorum. Çünkü ben bir profesyonelim. CNBE-e Business’da başarı hikayelerini okuyorum. Televizyonda eskiden Çırak’ı seyrediyordum şimdi ise Dragon’s Den’i takip ediyorum. Başarılı insanların yolundan ilerlemek, onlar gibi olmak istiyorum. Çünkü profesyoneller, profesyonellerden öğrenir. İyi yaşamak için zengin olmayı beklemiyorum. Arkadaşlarımla dışarı çıkıp Kanyon’a gidiyor, çok sık olmasa da trend olan mekanlara gidip paranın karşılığını sonuna kadar alıyorum. İyi giyinmeyi ve iyiyi ucuza almayı seviyorum. Alışverişte interneti tercih etmemin sebebi de bu zaten. Teknolojiyi takip ediyorum ve telefonumun mümkünse son model olmasını tercih ediyorum. Sonuç olarak, para harcamayı seviyorum. Fakat müsrifçe değil.  Çünkü profesyoneller, parayı efektif kullanırlar.   Ben bir profesyonelim ve bir profesyonel gibi yaşamak istiyorum. Bu yüzden Turkcell Profesyoneller Kulübü’ne üyeyim.

4 Hayat bilgimiz: Profesyonelin vakti az, kafası karışık, ona tek bir yerden ulaşmaya çalışmaktansa, birden fazla yerden dokunmamız gerekiyor.

5 Bu insanlara nasıl ve nerden ulaşırız?

6 Profesyonellere nasıl ve nerden ulaşırız?
Elimizdeki mecraları zekice kullanıp, onları şaşırtarak. (M+D) İş dünyası ile ilgili bilgilerini sınayarak ve hepsine açık bir challenge yaratarak. (D) Trend olarak saydıkları, sık ziyaret ettikleri mekanlarda alışveriş anında karşılarına çıkarak. (D+O) İş dünyasında her gün karşılaştıkları durumlarla ilgili espri yapıp kalplerini kazanarak. (D/M) Onları Facebook’ta bulup, eğlenceli bir başarı hikayesinin kahramanı yaparak. (S)

7 Elimizdeki mecralarla nasıl şaşırtırız?

8 İletişimin ilk bacağı olarak; Profesyonellerin sık ziyaret ettiği web sitelerinde alışılmışın dışında reklam uygulamaları yerleştirip, promosyonları web sitenin içeriğine gizli ve şaşırtıcı reklamlarla bağırırız.

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18 Gerçek Profesyonel - En iyi kim?

19 Profesyonellerin karşısına, iş dünyasına atılmanın heyecanını körükleyen Donald Trump’ın bilinen programı Çırak benzeri bir yarışmayla çıkarız. Bir yandan görevlerle sınar, bir yandan da onlara ait özel bir kulübün bilinirliğini sağlarız.

20

21 Profesyonelsen fırsatlar parmağının ucunda

22 Ağırlıklı İstanbul’da çeşitli noktalara yerleştirilecek
kaideler, Excalibur hikayesinde olduğu gibi bir profesyonelin sihirli parmağı ile açılacak ve içinden anlık sürpriz hediyeler çıkacak. Banklardaki Q-Matic’ler gibi parmağınızı tarayıcının olduğu deliğe soktuğunuzda kapağı dumanlar içinde açılacak ve içinde o anda basılmış bir hediye kuponu olacak. Mesela; Turkcell’den Profesyoneller’e özel. Cafe Crown’dan alacağınız bir kahveye bir kahve zaten bedava. Bu kuponla bir de Cheese Cake hediye. Turkcell’den Profesyoneller’e özel. Sarar’daki %10’luk indirime artı %10 daha. Kuponların kullanılabilmesi için Profesyoneller Kulübü’ne üye olmak gerekecek.

23

24 Turkcell Profesyoneller Kulübü sunar: Profesyonel Bahane Bulucu

25 Bahane Üretici, çalışan insanların iş yerinde zor durumda kaldıkları anlarda onları kurtaracak bahaneler üreten bir iPhone uygulamasıdır.

26

27

28

29

30

31

32

33 Diğer başlıklar; Yapman gereken bir iş vardı ve unuttun Katılman gereken bir toplantıyı unuttun Toplantıya katılmak istemiyorsun

34 Profesyonel Fragman (The Professional)

35 Profesyoneli hikayenin kahramanı yapıp henüz yeni başladıkları kariyer serüvenlerini bir fragman olarak sunarız.

36

37

38

39

40


"Turkcell Profesyoneller Kulübü" indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları