Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sizi Teknolojinin Derinliklerine Taşıyoruz.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Sizi Teknolojinin Derinliklerine Taşıyoruz."— Sunum transkripti:

1 Sizi Teknolojinin Derinliklerine Taşıyoruz.

2 Vizyon & Misyon MiSYONUMUZ Bilişim hizmetine ihtiyaç duyan tüm kişi ve kuruluşların, hedeflerine en etkin ve verimli bir şekilde ulaşmalarını sağlayacak uygun çözüm, ürün ve hizmetleri uluslararası kalite standartlarında, uygun teknoloji ve maliyet ile anahtar teslim üretmektir. ViZYONUMUZ Sektöründeki teknolojik gelişmelere hızlı uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, müşterilerine bilgi çağının kapılarını açan ve iş süreçlerini esnek yöntemlerle maliyeti en aza indiren, çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, iş ortaklarının her zaman tercih ettigi, sektörün lider kuruluşlarından olmaktır. DEĞERLERİMİZ PROTECT ; deneyim, güvenilirlik, yenilikçilik, kalite bilinci, yüksek sorumluluk duygusu, liderlik, sürekli gelişim inancı, iş ahlakına bağlılık, müşteri beklentilerini asan katma değerleri ile, iş birligi ve verimlilik değerlerine sahiptir. SEKTÖREL ÇÖZÜM YAKLAŞIMIMIZ Marka bağımsız, anahtar teslim bilişim çözümleri sunan PROTECT yaklaşımı, farklı sektörlerdeki müşterilerine operasyonel verimlilik, etkin iş modelleri ve katma değer sağlamaktadır.

3 Şirket Profili Birinci faaliyet kolu olarak kurumsal firmalara teknoloji danışmanlığı ve teknik destek hizmetlerini seçmiştir. Marka bağımsız sistem ve donanım desteği, proje yönetimi ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Microsoft, Novell ve Linux konusunda uzman personelleri ile özellikle kurumsal server pazarında ve veri tabanı uygulamaları konusunda da Oracle ve SQL ile yetkin çözümler üretmektedir. Otomotiv, üretim ve servis, kozmetik, dayanıklı tüketim ve tekstil alanlarında faaliyet göstermekte olan müşterilerine yazılım, donanım ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. HP, IBM, DELL, CISCO ürünleri ile stabil çalışan network sistemleri kurmakta ve desteğini vermektedir.

4 Faliyet Alanları Kurulum Hizmetleri.
Konfigürasyon Oluşturulması, Malzeme Temini, insan Kaynağı Planlaması ve Eğitimi, Modelleme ve işletmeye Alma Proje Hizmetleri. Planlama, Analiz, ihtiyaç belirleme, Tasarım, Geliştirme, Test ve işletmeye alma. Sözleşmeli Teknik Destek Hizmetleri. Ağ Çözümleri Yazılım ( Software) Geliştirme ve Satış Web Site Dizayn ve Sunum (Host) Hizmetleri Dış Kaynak Kullandırımı ( Outsource ) Kısa veya uzun dönem yetkin IT personeli sağlama ( Outsource Personel) Veri Depolama, Kurtarma ve yedekleme Hizmetleri Kiralama Organizasyonu Ana Bilgisayar ( Server) Kiralama, Çevre Birimleri Kiralama, Ses ve Işık Sistemleri Kiralama, Sunum Cihazları (Projeksiyon) ve Görüntü sistemleri Kiralama E-Ticaret Sistemi adresindeki e-ticaret sitemizden müşterilerimize cazip ve güvenli alışveriş imkanları sağlamaktayız.

5 Danışmanlık Hizmetleri
İş süreçleri'nin iyileştirilmesi amacı ile süreç analizi ve iyileştirme danışmanlığı, kurumsal denetim hizmetleri verilmekte; gereksinim analiz çalışmaları yapılmaktadır. PROTECT, müşterilerinin tüm Bilgiİşlem gereksinimlerini tek merkezden karşılayabilmelerini sağlamak amacıyla, altyapı, iletişim, İnternet, sistem güvenliği, donanım ve sistem yazılımları alanlarında gereksinim ve performans analizi, planlama, kuruluş, eğitim, danışmanlık, destek ve dış kaynak hizmetlerinden oluşan anahtar teslim çözümler üretmekte ve sunmaktadır. PROTECT Müşteri yerinde eğitim ve destek hizmetleri, yardım masası hizmetleri verilmekte, Eğitim Merkezi’nde düzenli müşteri eğitimleri gerçekleştirilmektedir. Stratejik Danışmanlık Hizmetleri Orta ve büyük ölçekli kuruluşların bilgi işlem stratejileri'nin belirlenmesini kapsayan bir hizmettir. Sadece teknik bir çalışma olmayıp, kuruluşun iş hedeflerine en uygun bilgi işlem stratejisi'nin belirlenmesini sağlar. Proje Danışmanlığı Kuruluşun her türlü bilgi işlem projesi'nin Data Sistem Çözüm Metodolojileri kullanılarak yönetildiği hizmetlerdir. Böylelikle projeler, istenilen zamanda, istenilen özellikte ve planlanan kaynaklar kullanılarak, başarılı bir şekilde sonuçlandırılır. Teknoloji ve Çözüm Hizmetleri Tamamı teknik olan bu çalışma, gerekli çözümün uzman danışmanlarımız tarafından gerçekleştirilmesini kapsar.

6 Teknik Servis Hizmetleri
Sözleşmeli Teknik Destek Hizmetleri Yıllık Yazılım (Software) Bakım - Onarım Anlaşmaları Yıllık Donanım (Hardware) Bakım - Onarım Anlaşmaları Çağrı Bazlı Teknik Destek Hizmetleri Kişisel (PC) Bilgisayar Diz üstü Bilgisayar ( Notebook ) Ekran ( Monitör ) Yazıcı ( Printer) Çevre Birimleri Bakım onarım hizmetleri Ağ Çözümleri Yerel Alan Ağları (LAN) Kurulumu, Bakımı ve Testleri Geniş Alan Ağları ( WAN ) Kurulumu, Bakımı ve Testleri Ses Veri Entegrasyonu (WOIP ) Kurulumu, Bakımı ve Testleri Fax Entegrasyonu Kurulumu, Bakımı ve Testleri Video Konferans Sistemleri Kurulumu, Bakımı ve Testleri Wireless Bağlantılar (RF, Bluetootlı) Kurulumu Veri Depolama, Kurtarma ve yedekleme Hizmetleri

7 Web Tasarım Ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi internet ortamında pazarlayabilmek için başarılı bir strateji ve profesyonel bir tasarım site ziyaretçilerinize ve müşterilerinize iletmek istediğiniz mesaj'ın etkinliği açısından çok önemlidir. Web dizayn ve geliştirme uzmanlarımız firmanızın imajına uygun web siteleri dizayn etmektedir. Dizayn çalışmalarımız devam ederken her aşamada görüşlerinizi alarak son tasarım'ın beklenti ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamasını sağlamaya çalışmaktayız. Protect, yetenekli ve tecrübeli tasarımcıları ve teknik ekibi sayesinde sanatsal ruhlarını teknik bilgileri ile birleştirerek şirketinizin kurumsal kimliğini en uygun şekilde hedef kitlenize sunan, bilgiye ulaşmanın enkolay olduğu etkili ve özgün web siteleri hazırlamaktadır. Eğer mevcut bir web tasarımınız varsa, mevcut sitenizin tasarım, içerik ve fonksiyonları'nın gözden geçirerek müşteri odaklı ve kullanımı kolay anlaşılır / algılanır tarayıcı ve çözünürlük bağımsız, etkin ve interaktif hale getirilmesi ve içeriğinin güncel tutulması için web danışmanlık hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. İnternet Çözümlerimiz » İsim Kaydı ( Domain, Internet Adresi, Alan Adı Kayıt ) » Yayın Alanı, Web Sayfa Hosting ( Hosting, Site Barındırma ) » HTML Web Sayfa Tasarımı ( Statik Sayfa Dizaynı ) » Flash Sayfa Tasarımı ( Animasyonlu Site ) » PHP Sayfa Tasarımı ( Programlı Site ) » ASP Sayfa Tasarımı ( Programlı Site ) » Portal Yönetimli Site Tasarımı ( Dinamik İçerikli Kontrol Panelli ) » Database Tasarımı ( Veritabanı Yönetimli Site ) » Banner Tasarımı ( İnternet Reklam Tasarımı ) » Logo Tasarımı ( Logo Dizayn ) » Grafik Tasarım ( Graphic Design ) » Arama Motorlarına Kayıt ( Sitenizi Arama Motorlarına Ekleme ) » İsteğe Özel Programlama ( Ticari Programlar ) » İnternet Danışmanlığı ( Firmanızın Kârlılığını Artıracak Çözümler )

8 Yazılım Geliştirme ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME Protect Yazılım ekibi çok çeşitli script ve programlama dilleri, veritabanı geliştirme, e-Ticaret ve içerik yönetim çözümleri üzerinde yıllarca tecrübe kazanmış uzmanlardan oluşmaktadır. Proje yönetim sistemlerimiz ile müşterilerimiz en uygun çözümlere en kısa zamanda ulaşmaktadır. Çok geniş bir programlama bilgisine sahip ekibimiz, projenin ihtiyaçlarına göre PHP, ASP, XML, Java, JSP, Perl, Java Script, SQL, C, C++, Visual Basic, HTML/HTTP, XML, DHTML, WAP, SSL, gibi yazılım teknolojilerini kullanmaktadır. PORTAL GELİŞTİRME ve E-TİCARET UYGULAMALARI Güncel bilişim mimarileri'nin merkezinde yer alan uygulama ve portal sunucularıyla, bilgi erişimi ve paylaşımını kolaylaştırabilir; şirket içi ve dışı ortak çalışma yeteneklerinizi artırabilir; farklı kaynaklardan gelen bilgileri tek çatı altında toplayabilir; entegre doküman yönetimi sağlayabilir ve portallerinizi kişiselleştire bilirsiniz. Günümüzde eTicaret dünyada en güçlü ve en hızlı büyüyen pazardır. Yazılım ekiplerimizin geliştirdiği özel e-Ticaret yazılım çözümlerimizle , yerel ve global müşterilerimize hizmet vermekteyiz. SSL Sertifikası temini ve ticari hesap açılması işlemleri gibi detayları firmanız adına etkili ve çabuk bir şekilde sonuçlandırmaktayız. Verimli çalışma, iş dünyasının vazgeçilmez koşullarından biridir; çünkü, kazancınızı doğrudan artıran bir unsurdur. Kurumsal ihtiyaç ve süreçleriniz doğrultusunda geliştirip sunduğumuz çözümler sayesinde, iş ortakları ve çalışanlarınız ile daha yakın ve güvenli ilişkiler kurabilir, verimliliğinizi yükseltebilirsiniz. Bu çözümler, kurumsal kaynak planlaması, kuruma özgü operasyonel sistemler, kurum içi portal ve yardım masası otomasyonu alanlarını kapsar. Üyelerinden internet üzerin den aidat toplamak isteyen bir dernek veya binlerce ürünleri olan bunları internet üzerinden pazarlamak isteyen bir kuruluş olabilirsiniz, PROTECT aşağıdaki sistemleri güvenli bir çözüm; » Ödeme ve onay sistemleri » Alışveriş sepeti çözümleri » Müşteri hizmetleri yönetim çözümleri » Envanter sipariş takip sistemleri ile entegrasyon » Firmalara özel faturalama sistemleri ve entegrasyon » Üyelik sistemi ve ayrıntılı izleme ve takip programları, » Kablosuz / WAP / GPRS bağlantılı işlem yapma olanağı YAZILIM ENTEGRASYON DANIŞMANLIĞI PROTECT, karmaşık bilgi teknolojilerini deneyimli insan gücüyle birleştirerek, farklı sistem ve araçların birbiriyle uyum içinde çalışmasını ve teknolojinin olanaklarından en etkin biçimde yararlanmanızı mümkün kılan sistem entegrasyonu hizmetleri sunar.

9 Dış Kaynak DIŞ KAYNAK (PERSONEL OUTSOURCING)
PROTECT müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda Bilgiİşlem Personeli Outsourcing hizmetleri vermeye başlamıştır. IT sektörü odaklı olarak Personel Outsourcing hizmetlerimizle müşterilerimize orta dönemli projelerde ve şirket gelişimlerinde katkı amacıyla part time veya full time personel sunmaktayız. Niçin IT Personeli (Outsourcing) yapmalısınız ? * Kendi işinize odaklanmak bunla beraber gelişen teknolojilerden de zamanında yararlanmak istiyorsanız, * IT sektöründe sıkla rastlanan nitelikli eleman sirkülasyonları şirketiniz için problem yaratıyorsa, * Piyasalardaki değişimler , şirketinize dönemsel fırsatlar yaratıyorsa ve bu fırsatları sabit maliyetinizi artırmadan değerlendirmek istiyorsanız, * Yüksek nitelikli personele ihtiyaç duyuyor; fakat böyle bir iş gücünü tam zamanlı çalıştırma maliyeti firmanıza yüksek geliyorsa, * Proje bazlı çalışma yoğunlukları olan bir şirket iseniz,ve sabit maliyetleri değiştirmeden orta vadeli projeleri sonuçlandırmak istiyorsanız, * Bordroya kayıtlı eleman sayınızın düşüklüğü, şirketiniz için önemli bir performans kriteri ise, * Ekonomik koşullar ve piyasa belirsizlikleri uzun vadeli plan yapmanızı engelliyor ve bu yüzden insan gücüne yatırım yapmaktan korkar hale geldiyseniz, Çalışma tarzımız; * Öncelikle müşterilerin ihtiyacını yüz yüze oturumlarla tesbit etmek, * İhtiyaçlarınızı giderebilecek en uygun personeli belirlemek, * Bu Listeyi firmanıza sunarak son seçim hakkını müşteriye bırakmak, * Ve belirlenen personel ile müşterimizi eşleştirmek, * Personelin belirtilen tarihte işe başlangıcını ve diğer tüm hukuki işlemlerini yerine getirmek, * Personelin herhangi bir sebepten dolayı işten ayrılması durumunda yine aynı özelliklerde bir başka uzmanı en kısa zamanda işe yerleştirmek, PROTECT 'in çalışma sürecini oluşturmaktadır. Avantajlarınız: * Zaman kontrolu sizin yönetiminizdedir. * Maliyetiniz görev yada proje süresi ile sınırlıdır. * Geniş deneyim ve bilgi birikimi belirli süre ile şirketiniz emrindedir. * Çeşitli sektör ve organizasyonlarda elde edilmiş başarılar yanınızdadır. * Farklı bakış açısıyla katma değer yaratılır.

10 İş ve Çözüm Ortakları

11 Referaslarımız

12 İletişim Adres : Zümrütevler Mah. Uğral Sok. No: 14 Kat : 2 MALTEPE - ISTANBUL Telefon : (0216) Pbx Fax : (0216) www :


"Sizi Teknolojinin Derinliklerine Taşıyoruz." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları