Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Annelerimiz hastaneden taburcu edildikten sonra kendilerine anne sütü ve emzirme desteğine devam edilmektedir.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Annelerimiz hastaneden taburcu edildikten sonra kendilerine anne sütü ve emzirme desteğine devam edilmektedir."— Sunum transkripti:

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14 Annelerimiz hastaneden taburcu edildikten sonra kendilerine anne sütü ve emzirme desteğine devam edilmektedir.

15

16 ANNE SÜTÜ; BEBEĞİNİZ İÇİN YERİ DOLDURULAMAZ BİR DOĞA HARİKASIDIR. ÇÜNKÜ; ANNE SÜTÜ; BEBEĞİNİZ İÇİN YERİ DOLDURULAMAZ BİR DOĞA HARİKASIDIR. ÇÜNKÜ;

17 ANNE SÜTÜ BEBEĞİN İLK AŞISIDIR.ANNE SÜTÜ ALAN BEBEKLER DAHA AZ HASTA OLUR……..

18 ANNE SÜTÜ SEVG İ N İ Z G İ B İ SADECE BEBE Ğİ N İ ZE ÖZELD İ R. ASLA TAKL İ T ED İ LEMEZ…..

19 ANNE SÜTÜ BEBE Ğİ N RUH VE VÜCUT SA Ğ LI Ğ I İ Ç İ N EN UYGUN BES İ ND İ R.. HER ZAMAN HAZIR, TEM İ Z, UYGUN ISIDA VE EKONOM İ KT İ R.

20 ANNE SÜTÜ S İ ND İ R İ M İ EN KOLAY BES İ N MADDES İ D İ R. BEBE Ğİ N SA Ğ LIKLI BÜYÜMES İ N İ VE GEL İŞ MES İ N İ HIZLANDIRIR.

21

22 ANNE SÜTÜ BEBEĞİN İLK 6 AYDA İHTİYACI OLAN PROTEİN, YAĞ VB. HER TÜRLÜ BESİN DEĞERİNE SAHİPTİR. BU NEDENLE D VİTAMİNİ VE FLOR DIŞINDA HİÇBİR EK BESİNE, EK SIVIYA, VİTAMİNE GEREKSİNİM DUYMAZ. ANNE SÜTÜ BEBEĞİN İLK 6 AYDA İHTİYACI OLAN PROTEİN, YAĞ VB. HER TÜRLÜ BESİN DEĞERİNE SAHİPTİR. BU NEDENLE D VİTAMİNİ VE FLOR DIŞINDA HİÇBİR EK BESİNE, EK SIVIYA, VİTAMİNE GEREKSİNİM DUYMAZ.

23 ANNE SÜTÜ BEBEĞİNİZ İÇİN DOĞAL BİR SAKİNLEŞTİRİCİDİR.

24

25 EMZİRMEYLE ANNE İLE BEBEK ARASINDA DUYGUSAL BAĞ OLUŞUR.

26 ANNE SÜTÜ BEBEĞİNİZİN ZEKA GELİŞİMİNİN DAHA İYİ OLMASINI SAĞLAR.

27

28 444 61 01 Numaralı telefonu arayarak emzirme konusunda her hafta Cuma günü toplantı salonumuzda yapılan 1 saatlik eğitimlere isminizi yazdırmanız yeterlidir. KONULAR …Açılış, tanışma ….Emzirmenin önemi ….Emzirme nasıl yapılmalıdır ….Bebeğin memeyi reddetme sebepleri, çözüm önerileri …..Anne sütünün sağılması, saklanması …..Anneye verilecek destek ve öneriler …..Anne sütünün artırılması ….Emzirmeye yeniden başlatmak ve emzirmenin sürdürülmesi Sevgili anne ve baba adayları anne sütü ve emzirme ile ilgili merak ettiklerinizi emzirme danı ş manlarımızca verilecek ücretsiz e ğ itimlerden ö ğ renebilirsiniz.


"Annelerimiz hastaneden taburcu edildikten sonra kendilerine anne sütü ve emzirme desteğine devam edilmektedir." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları