Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Bükülmez ve Süzer Aileleri olarak Bayram tatilini fırsat bilip,Ayvalık üzerinden Midilli’ye geçip,nefis bir 3 gece 4 gün geçirdik. Bu güzellikleri sizlerle.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "Bükülmez ve Süzer Aileleri olarak Bayram tatilini fırsat bilip,Ayvalık üzerinden Midilli’ye geçip,nefis bir 3 gece 4 gün geçirdik. Bu güzellikleri sizlerle."— Sunum transkripti:

1 Bükülmez ve Süzer Aileleri olarak Bayram tatilini fırsat bilip,Ayvalık üzerinden Midilli’ye geçip,nefis bir 3 gece 4 gün geçirdik. Bu güzellikleri sizlerle de paylaşmak istiyorum.

2 İstanbul trafiği nedeniyle Cuma gecesi Ayvalık otobüsümüz 3,5 saat geç gelince sabah Turyol feribotunu kaçırıp,akşama kaldık. Ama keyfimizi bozmayıp Cunda’nın güzelliklerini yaşadık.

3 Midilli’ye vardığımızda ise otelimiz Prygos Mytillini bize keyifli bir konaklama sunmaya hazırdı.

4 İlk durak Mandamados idi.

5 Adanın kuzeyindeki Skala Sikamias, hem manzarası hem de leziz ahtapotu ile hayran bıraktı kendisine.

6 Molivos (Mithimna) bir başka güzeldi…

7 Petra’nın daracık sokaklarında kendimizi kaybettik…

8 Hayvanlar aleminde de seviliyorduk…

9 Kalloni Bay’de durgun deniz Ekim ayı için bile olsa çok çekiciydi…

10 Adanın Batısı mutlaka görülmeliydi… Örneğin Sygri.

11 Sygri’de Anemos Restoran Pavlos’un yerinde yediklerimiz gezinin bir numarası idi…Sinan ilk defa bir gezi programı yaptı. ’Yaza sadece Sigri’ye gelinecek, Pavlos’dan çıkılmayacak!’ dedi..

12 Berke’nin Sygri’de Barbuni yeme resitali çok ilgi topladı. Before… After…

13 Neeee biri bize balık mı dedi? Sadece balık yemeye bile (üstelik 5 kişi 160 TL hesap ödeniyor ) Midilli’ye gelinir kesinlikle… Grek salad, Ouzo, fava,saganaki Peynir kızartması da şahane

14 Midilli Merkez’de mezeleri ile Kalderimi Restaurant ve revanisi ile Pennelion Cafe vazgeçilmezimiz oldular…

15 Yine Adanın batısına gittiğimizde Skala Eresos bize ‘burası yaz aylarının yıldızıdır’ dedirtti.

16 Adanın güneyindeki Agiassos sürprizlerle dolu güzellikler sundu bize…

17 Berke’nin Midilli’deki usta şoförlüğü anlatılmaz yaşanır.. Keçiler bu kadar kibar şoför görmedi.. Arka üçlü zaman zaman virajlarda şikayet etseler de gelen olarak mutlu idiler Sonunda Berke İstanbul için en uygun taşıt aracını bulmuştur. Nişantaşı-Eyüp minibüs hattına yeni şoför adayımız Ouzo ve tesbihi ile…

18 Bekle bizi Midilli! Yine geleceğiz.…


"Bükülmez ve Süzer Aileleri olarak Bayram tatilini fırsat bilip,Ayvalık üzerinden Midilli’ye geçip,nefis bir 3 gece 4 gün geçirdik. Bu güzellikleri sizlerle." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları