Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

Sunum yükleniyor. Lütfen bekleyiniz

*KIŞ SPORLARI* REYYAN İLCİ 2/C 2643. *KIŞ SPORLARI, genellikle kış aylarında yapılan spor dallarının genel adıdır.kış Zorlu doğa koşullarına karşı, insanoğlunun.

Benzer bir sunumlar


... konulu sunumlar: "*KIŞ SPORLARI* REYYAN İLCİ 2/C 2643. *KIŞ SPORLARI, genellikle kış aylarında yapılan spor dallarının genel adıdır.kış Zorlu doğa koşullarına karşı, insanoğlunun."— Sunum transkripti:

1 *KIŞ SPORLARI* REYYAN İLCİ 2/C 2643

2 *KIŞ SPORLARI, genellikle kış aylarında yapılan spor dallarının genel adıdır.kış Zorlu doğa koşullarına karşı, insanoğlunun çeşitli araçlar yardımıyla kar ve buz üzerinde hareket etmesine dayalı spor dalıdır.

3 • Kış sporlarından bazı örnekler verelim şimdi de…

4 1)BUZ PATENİ

5 2)KAYAK

6 3) KIZAK

7 4)SNOWBOARD

8 5)BUZ HOKEYİ

9 6)KAR MOTOSİKLETİ

10 • Kar ve buz kaygan maddeler olduklarından, bu zeminlerin üzerinde oynanan oyunlar ya da yapılan sporlar dikkatsizlikle birleşirse birçok yaralanmaya yol açabilir. • Kısacası olabildiğince dikkatli olmalıyız, eğlenmek güzel tabii ama alçılı bir kol ya da bacakla biraz zor geçebilir kış mevsimi, öyle değil mi?

11 • Teşekkür ederim 


"*KIŞ SPORLARI* REYYAN İLCİ 2/C 2643. *KIŞ SPORLARI, genellikle kış aylarında yapılan spor dallarının genel adıdır.kış Zorlu doğa koşullarına karşı, insanoğlunun." indir ppt

Benzer bir sunumlar


Google Reklamları